Živý přenos UNC vs Charleston: Jak se dívat bez kabelu

Getty Hlavní trenér Roy Williams z North Carolina Tar Heels.Jeden z nejlepších ACC právě začíná svou sezónu, protože č. 16 v Severní Karolíně vypadá, že se ve středu odrazí od těžkého roku s otvírákem proti Charlestonu.

Hra začíná v 18 hodin. ET a budou vysílány v síti ACC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Charleston vs UNC online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Charleston vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

sledovat hru broncos online zdarma

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Charleston vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Charleston vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Živý přenos sítě ACC a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

sledujte velké malé lži online zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Charleston vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled vs Charleston vs UNC

Je bezpečné říci, že Severní Karolína by ráda zapomněla na to, co se stalo v minulé sezóně, nad rámec účinků COVID-19 na sezónu vysokoškolského basketbalu. Tar Heels zakončili svou první poraženou sezónu za téměř dvě desetiletí ve dnech 14-19. Byla to nejhorší sezóna pod vedením hlavního trenéra Roye Williamse a nejhorší rekord programu od kampaně 8-20 v letech 2001-02.

Williams touží po novém začátku se svým novým týmem, i když hledá nějaké jemné vyladění po drsných rvačkách.

wii tenisový tip

Je opravdu těžké, když se škrábete, řekl v pondělí novinářům Williams. Nevím, jestli byla útočná hra tak dobrá, nebo byla obrana tak špatná. Ale potřebovali jsme vystoupit před úředníky, protože uděláme světový rekord v počtu faulů. A doufám, že funkcionáři nebudou v praxi více faulovat než asistenti trenéra, ale také jim to trochu funguje. Myslím, že jsou venku a my jsme šli 20 minut a dali si pětiminutovou přestávku a pak jsme šli dalších 20 minut. Několikrát jsme zastavili a snažili se získat body.

Ale myslím si, že odskočení - naši velcí kluci jdou na zadní desku. Řekl bych, že to je ta věc, která byla povzbudivější a důslednější než cokoli jiného, ​​co jsme udělali.

UNC musí nahradit Cole Anthonyho, který byl v letošním draftu NBA celkově volbou číslo 15. S tím by mohli pomoci pětihvězdičkoví rekruti Walker Kessler, Day’Ron Sharpe a Caleb Love.

Jsme zvědaví, jak se nám vede, řekl Williams. V loňském roce jsme měli sezónu, která nám rozhodně zanechala špatnou chuť v ústech.

V této sezóně nebude nic úplně normálního, ale Williamsovi stačí mít jen příležitost hrát, i když hlavní trenér uznává, že nejistotu nezvládá dobře.

Nezvládám to moc dobře, ale je to svět, ve kterém právě žijeme. Někdo jiný zrušil své první čtyři zápasy do 7. prosince. Myslím, že v sobotu ráno byl zrušen fotbalový zápas, který se měl hrát ve 12 hodin. Je to svět, ve kterém žijeme. Nelíbí se mi to. Mám rád normálnost. Mám rád rutinu. Ale to právě teď nemáme. Můžete dělat všechno, co můžete, a přitom mít skluz. Ale v procesu musíte udělat vše, co můžete udělat, a být připraveni vše také zvládnout.

Charleston dokončil minulou sezónu 17-14 a touží se postavit výzvě tvrdého nekonferenčního nepřítele.

Jsme nesmírně nadšeni výzvami a příležitostmi, které nám náš nekonferenční plán přináší, řekl trenér Cougars Earl Grant. Tyto typy bitev nás připraví na naši konferenční sezónu i hry v březnu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat Wyonna Earp Season 4 online bez kabelu, ať už chcete sledovat epizody naživo nebo na vyžádání.

Jak se zbavit prsou člověka cvičením. Muži mohou v oblasti hrudníku vyvinout tuk nebo přebytečnou tkáň, které mnoho lidí říká „mužská prsa“. Může to být způsobeno přírůstkem hmotnosti nebo jinými faktory. Pokud se vám ve vašem ...

Jak skrýt břišní tuk. Mít pár přebytečných kil kolem pasu je něco, s čím mnoho mužů a žen bojuje kvůli věku, špatné stravě nebo cvičebním návykům, genům nebo dokonce hormonům. Bez ohledu na příčinu, přebytečný tuk na dobře viditelném ...

„Desus & Mero“ se vrací v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Berani a orli se setkávají v zajímavém zápase NFC 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.