US Open 2013: Roger Federer havaruje; David Ferrer a Rafael Nadal do pokojů

Roger Federer ze Švýcarska mává davem poté, co ho ve čtvrtém kole mužů porazil Španěl Tommy Robredo

Roger Federer mává davem poté, co ho porazil Tommy Robredo ve čtvrtém kole dvouhry mužů na US Open 2013 2. září 2013. (Getty Images)

Roger Federer vypadl z US Open po prohře dvou setů s Tommym Robredem v osmifinále.

Dvaatřicetiletý Švýcar, který prohrál ve druhém kole Wimbledonu, prohrál se Španělem 6-7 (3), 3-6, 4-6 za dvě hodiny a 24 minut na stadionu Louise Armstronga. Zápas byl původně naplánován na Arthur Ashe Stadium, ale byl přesunut po téměř pět hodin zpoždění deště.

použití tenisových míčků v sušičce

Je to poprvé od Federerova vítězství z roku 2004 ve Flushing Meadows, které prohrál před čtvrtfinálovou fází. Znamená to také, že k očekávanému čtvrtfinálovému střetu s jeho nemesis Rafaelem Nadalem nedojde, protože Robredo postoupil do svého prvního čtvrtfinále na US Open.

Poté, co dvanáctinásobný grandslamový šampion překonal brzké zděšení a porazil Philippa Kohlschreibera 6-7 (4), 6-4, 6-3, 6-1 ve čtyřech setech za tři hodiny, se místo něj ujme Robredo. minut.

raketbalová bezohledná pravidla

Mám pocit, že jsem se porazil, aniž bych Tommymu vzal kredit, řekl Federer.

Očividně se ujistil, že dělá mnoho míčků. Bylo na mě, abych to změnil, a nemohl jsem. Trochu jsem se zničil, což je velmi zklamáním, zejména na rychlejším hřišti. Vaše služba vám pomůže. Někde uděláte rozdíl. Prostě jsem to nemohl udělat. Dnes to byl frustrující výkon.

Toto je také vůbec poprvé, kdy Federer prohrál s Robredem, když vyhrál všech svých předchozích 10 setkání.

základní pravidla tenisu

V dalším zápase ze spodní poloviny remízy čtvrtý nasazený David Ferrer vyloučil Janka Tipsareviče, 18. nasazeného, ​​který soupeřil o třetí čtvrtfinále za sebou.

Ferrer, který v loňském roce ukončil Tipsarevicovo pátrání, se umístil na prvních 7-6 (2), 3-6, 7-5, 7-6 (3) a na Grand Slamu postupuje do svého osmého čtvrtfinále za sebou. Za čtyři hodiny a 40 minut se utká s Francouzem Richardem Gasquetem, který porazil Miloše Raonice, 6-7 (4), 7-6 (4), 2-6, 7-6 (9), 7-5. Gasquet, nasazený jako osmý, odepřel Raonicovi šanci dosáhnout svého prvního čtvrtfinálového vystoupení na grandslamu.

Populární Problémy

Změna jména Marie Šarapovové přináší vzpomínky na ostatní sportovní hvězdy, které dělají totéž

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Je to vlk“ se vysílá ve 20 hodin. ET.

Jak si udělat přestávku na jógu v práci. Pokud váš pracovní den spočívá v sezení před počítačem, můžete si udělat přestávku na jógu. Jóga může nesmírně pomoci uvolnit napětí ve vašem těle. Krátká přestávka na jógu také zmírňuje stres ...

Madison Keys a Svetlana Kuznetsova vzdorovaly šanci dostat se do finále Cincinnati.

Jak si píchnout injekci do žíly. Injekce léků do žíly může být obtížné, ale existuje několik jednoduchých strategií, které vám mohou pomoci udělat to správně. Nepokoušejte se podat injekci, pokud k tomu nejste vyškoleni. Pokud jste ...