Sledujte online hru 90 Day Fiancé: Before the 90 Days Season 4 Episode 15

David a Lana, 90denní snoubenec

TLC David a Lana, hvězdy úspěšné reality show „90denní snoubenec“.

loketní dlaha na tenisový loket

90denní snoubenec: Před 90 dny 4. sezóna, 15. epizoda se vysílá v neděli 31. května ve 20 hodin. ET/19:00 CT na TLC. Popis pro 15. epizoda s názvem Nekonečný příběh, čte, Stephanie odhalí tajemství. Geoffrey následuje jeho srdce. Darcey hledí dopředu do budoucnosti. David a Lana spolu tráví poslední chvíli. Ed doufá v druhou šanci a Lisa a Usman se musí rozloučit.

Následuj Heavy on 90 Day Fiancé Facebook page pro nejnovější zprávy, aktualizace obsazení a spoilery epizod!

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

TLC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

badmintonové předměty

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

zbarvení stránky tenisových bot

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Během dnešní noci proběhnou dva návrhy

Geoffrey a Varya, 90denní snoubenec

Instagram Geoffrey a Varya, hvězdy úspěšné reality show 90 Day Fiance.

Varování: NĚKTERÝ HLAVNÍ SPOILERY PŘED ČASEM! Vraťte se nyní, pokud nechcete, aby pro vás bylo něco zničeno před vysíláním epizody!

Během dnešního finále 4. sezóny proběhnou dva návrhy Před 90 dny - David navrhuje Laně na letišti, než odletí zpět do USA, a Geoffrey se konečně rozhodne, s kým chce být (mezi Varyou a Marií) a navrhuje Varyovi, než ona letí zpět do Ruska.

Mezitím Stephanie konečně udělala krok, který nemohla udělat, když chodila s Erikou, a přijde ke své matce, která je zprávami trochu zaskočená, ale říká, že Stephanie miluje bez ohledu na to a chce, aby buď šťastný. Věří však, že Stephanie je kvůli minulým toxickým vztahům jen zmatená, takže je stále ve vzduchu, jak se skutečně cítí ohledně bisexuality své dcery.

nejlepší webová kamera pro streamování na škubnutí

Pokud jde o druhé 90 dnů hvězdy, Ed se pokusí napravit svůj vztah se svou dcerou Tiffany, Lisou a Usmanem Konečně svázat uzel (navzdory neuvěřitelně kamenité cestě, kterou měli šťastně až do smrti) a Darcey prozradí, že se jí Tom pokoušel oslovit prostřednictvím společných přátel, takže diváci se mají na dnešní večerní finále na co těšit.

90denní snoubenec: Před 90 dny vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 4, spoilerech týdne, předpovědích párů a dalších 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Jak vylepšit podání tenisu. Zlobili jste se někdy na sebe během zápasu, protože vaše podání prostě nešlo dovnitř? Ve vaší formě a technice podávání pravděpodobně existují malé chyby, ale můžeme to opravit ...

Maria Šarapovová měla nedávno pozitivní test na meldonium a setkala se s hněvem ze sportovní komunity.

Jak zůstat zaneprázdněn během důchodu. Udělali jste to nejtěžší: celý život jste vstávali z postele a chodili do práce, starali se o rodinu a šetřili si na pěkný dlouhý důchod. Ale co přesně děláte, abyste vyplnili všechny své ...

Jak léčit bolest lokte. Bolest loktů může být způsobena artritidou, nadměrným používáním, napětím a fyzickými zraněními. Pokud rádi hrajete tenis, golf nebo cokoli, co zahrnuje pohyby při házení, můžete v určitém okamžiku pocítit bolest lokte. Naštěstí,...

Pokud jde o barvení inkoustem, staré heslo „žádná bolest, žádný zisk“ je bohužel poměrně přesné. Všechna tetování alespoň trochu bolí. Nicméně tím, že půjdete na schůzku se správnými znalostmi a použijete několik jednoduchých léků proti bolesti ...