US Open 2018: Náhled losování a předpovědi dvouhry mužů

US Open tenisové mistrovství 2017 - 14. den

Může Nadal udělat přídavek?

tenisový raq

Národní tenisové centrum USTA Billie Jean King ve Flushing Meadows v New Yorku bude hostit 50. výročí edice Major Major, USOpen 2018, končící sezónu. Obhájce a trojnásobný vítěz, světová jednička, Rafael Nadal s relativně příznivou remízou v tašce bude vypadat, že do svého kabinetu přidá čtvrtou trofej US Open a ke svému bohatství 3,8 milionu dolarů.

Ale když nám sezóna poskytne tři různé šampiony na předchozích třech Majors, Roger Federer dobývá Melbourne, Nadal vyhraje French Open a Novak Djokovic triumfuje ve Wimbledonu, uvidíme stejný trend pokračovat i v New Yorku? Nebo Nadal udělá přídavek? Ponoříme se do slosování Muži jednotlivci, abychom našli odpovědi na všechny otázky, které se na to rýsují.

Zatímco horní polovina remízy vypadá ve prospěch Španěla Rafaela Nadala, ve složité spodní polovině je vidět pětinásobný šampion Roger Federer, který si našel místo ve stejné čtvrtině, kde se utká i dvojnásobný šampion Novak Djokovič.

Mezitím je druhá čtvrtina horní poloviny nejskládanější se Stanislasem Wawrinkou, Grigorem Dimitrovem, Juanem Martinem Del Potrem, Andy Murrayem, Milošem Raonicem a Johnem Isnerem a mladými zbraněmi jako Borna Coric, Stefanos Tsitsipas, Fernando Verdasco, kteří chtějí jít vzdálenost od této čtvrti.

Ve třetím čtvrtletí je Alexandru Zverevovi, který ještě musí prorazit na Majors, předán zrádný terén, který bude mít k dispozici David Goffin, Kei Nishikori Diego Schwartzman a Marin Cilic, kteří jsou zařazeni do stejné čtvrtiny slosování.

jak čistit bílé kožené tenisky

#1 NEJLEPŠÍ POL

PRVNÍ ČTVRTLET: Předpokládané čtvrtfinále #1 Rafael Nadal vs #5 Kevin Anderson

Obhájce titulu, svět č. 1 Nadal, má poměrně snadnější losování. S pouhými dvěma hráči z první desítky Kevin Anderson (5) a Dominic Thiem (9) v této čtvrtině se Nadal určitě dostane do semifinále.

Nejlepší osivo se otevírá proti krajanovi, dvojnásobnému semifinalistovi v New Yorku (2007, 2012) Davidu Ferrerovi. Ale vzhledem k pochmurné formě Ferrera, který je na sérii porážek od R16 v Bastadu, když prohrává úvodní kola zády k sobě v Hamburku, Torontu a Cincinnati, se mu jen málo sní, že by zmařil velkého Nadala v jeho snaze o čtvrtý titul v New York.

Ve druhém kole by Španěl mohl čelit buď Lukasovi Lackovi, nebo Vaškovi Pospisilovi, přičemž oba by měli být hračkou. Ve třetím kole přichází pro Španělku skutečný test, kde by se potenciálně mohl setkat s nebezpečnou Karen Chačanovovou.

futuro náramek

Přestože je svět č. 27, má Chačanov v otvíráku proti španělskému Albertu Ramosovi-Vinolasovi skličující úkol. Pokud by se dostal přes, čeká Rusa do třetice další zátaras v podobě velkého porce Gillese Mullera.

Ale předpovídat, že si to Chačanov najde, bude setkání ve třetím kole s Nadalem tím nejzajímavějším zápasem, na který si dát pozor.

Za zmínku stojí, že Karen Khachanov měl docela dobrý běh na amerických tvrdých kurtech, které se zahřívaly na majora končící sezonu. V Torontu se dostal do semifinále, kde podlehl Nadalovi po brilantním zápase prvních setů 6 (3) -7, 4-6.

Chačanov se také dostal na R16 v Cincinnati, než prohrál s Marinem Cilicem ve třech setech. To by ale Španělovi nemělo dělat starosti, protože je známo, že Khachaov v tlakových situacích váhá a většinu času chybuje bekhend. Nadal by se měl ve čtvrtém kole setkat s Jackem Sockem nebo Kyleem Edmundem.

Na druhé straně této čtvrtiny jsou World No 9 Dominic Thiem a loňský finalista World No.5 Kevin Anderson.

disney plus bude na hoře

Je známou skutečností, že Thiem jen stěží může způsobit zvlnění na jiných površích, než je hlína. Byl také ve špatné formě, když v Torontu prohrál úvodní kolo s řeckou vycházející hvězdou Stefanosem Tsitsipasem a stáhl se z Cincinnati kvůli virové infekci.

Kevin Anderson by měl být tím, kdo postoupí z této části čtvrtiny do posledních osmi a ve čtvrtinách se setká s Nadalem. Při pohledu z druhé strany musí Jihoafričan ve třetím kole nejprve překonat Kanaďana Denise Shapovalova nebo Sama Querryho.

Pokud jde o nasazení, Anderson by to měl mít snadné až do čtvrtfinále, kde na finalistu 2017 čeká Nadalská výzva.

Predikce: Rafael Nadal se přesouvá do semifinále.

Populární Problémy

Jak vyrobit jednoduchou kouřovou bombu. Výroba většiny typů kouřových bomb je obtížná a nebezpečná. Tato příručka vám ukáže, jak vytvořit bezpečnou a snadnou alternativu vhodnou pro všechny věkové kategorie. Ať už hrajete žert nebo předstíráte, že jste ...

Khalil Mack - Obranný hráč roku 2016 NFL - se stále neohlásil a týmy se za něj velmi snaží obchodovat.

Ředitel pařížského turnaje Guy Forget nedávno vysvětlil, proč může mít Rafael Nadal letos lepší střelu než obvykle. Zapomeňte, že Nadal letos na Roland Garros hrál „jinak“, což by mu mělo pomoci i v Bercy.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Pelicans vs Mavericks online, pokud nemáte kabel.

Starší ženy jsou zkušenější, moudřejší, zralejší a sebevědomější. Jak tedy přilákat jednoho? Je dost těžké přilákat starší dívku, ale opravdu máte šanci, když jste teenager a snažíte se ...