Jak najít dobré cvičení, které by vaše děti mohly dělat online

Je běžné mít nějaké potíže přimět vaše děti cvičit, zvláště pokud jsou během vypuknutí COVID-19 uvízlé doma. Naštěstí existuje spousta online cvičebních zdrojů pro děti všech věkových kategorií a zájmů. Jakmile upřesníte zájmy a fitness potřeby svých dětí, můžete si vybrat zábavná a poutavá videa a weby, aby byly doma aktivní.

jak hrát badminton lépe

Metoda 1 ze 2: Děti do 5 let

 1. Obrázek s názvem Najděte online pro své děti dobré cvičení, krok 1

  1 Povzbuďte batolata a malé děti, aby byly aktivní alespoň 3 hodiny. Děti mladší 5 let mají spoustu energie na spalování a musí být aktivní a hrát si po celý den. Naštěstí se jednoduchá cvičení, jako je tanec nebo poskakování, považují za cvičení pro vaše malé dítě, pokud zůstanou aktivní.
  • Batolata a malé děti mohou například cvičit pomocí jednoduchých činností, jako je tanec, poskakování nebo skákání kolem a hraní základních her, jako je tag nebo schovávaná.


 2. Obrázek s názvem Najděte online cvičení, které by vaše děti mohly dělat, krok 2

  2 Vyberte si jednoduché aktivity, které osloví batolata a malé děti. Mějte na paměti, že malí prospívají jednoduchými aktivitami, které jim umožňují volně se pohybovat, jako hra na tag, poskakování nebo házení míčkem tam a zpět. Všimněte si, že opravdu malé děti nemají porozumění ani pozornost potřebnou pro většinu skupinových aktivit, jako je fotbal, baseball a další sporty.
  • Například jednoduchá aktivita, jako je tanec po pokoji, by byla pro vaše dítě lepší, než se je snažit naučit tenis nebo basketbal.
  • Pokud můžete dělat cvičení zábavnějším, budou vaše děti motivovanější k aktivitě.
 3. Obrázek s názvem Najděte online pro své děti dobré cvičení, krok 3

  3 Pusťte si tematické cvičební video, aby vaše děti byly v pohybu. Hledejte online aktivní tréninky s dětskou tematikou se zábavným tématem, jako jsou Ninjové nebo speciální kreslené postavičky. Pozvěte své malé děti k pohybu a rýhování spolu s videi, která jim pomohou získat hodnotné cvičení.
  • Například NinjaZone MoveIt Mornings a Get Moving with Disney Family jsou skvělé možnosti, které je třeba zvážit.
 4. Obrázek s názvem Najděte online cvičení, které by vaše děti mohly dělat, krok 4

  4 Zařaďte do fronty poutavá a energická cvičební videa pro malé děti. Hledejte oblíbené kanály YouTube a další nezávislé cvičební programy zaměřené na opravdu malé děti. Hledejte videa a seriály, které zahrnují kreativní vyprávění, zábavné pohyby a hudební čísla, která vaše nejmenší opravdu zaujmou.
  • Cosmic Kids Yoga, Movement for Kids with Jaime, Pancake Manor, Fitness Blender, and Go Noodle: Good Energy are great options to consider for this.
 5. Obrázek s názvem Najděte online cvičení, které by vaše děti mohly dělat, krok 5

  5 Odpočiňte si na hodinách jógy s průvodcem pro vaše děti. Pozvěte své děti, aby se protáhly a následovaly několik jednoduchých jógových pohybů. Pokud je to nutné, pomozte svým dětem sledovat video s průvodcem, aby je mohly sledovat.
  • Například Well Soul Fitness FriYay Classes pořádá v pondělí speciální lekce jógy.
 6. Obrázek s názvem Najděte online pro své děti dobré cvičení, krok 6

  6 Nakupujte online kurzy zaměřené na jednoduché energetické aktivity. Hledejte online jednoduchá a aktivní cvičení, která vaše dítě může sledovat. Mějte na paměti, že mnoho z těchto tříd nemusí být skvělou volbou pro batolata, ale může být volbou pro 4 nebo 5leté dítě. Před zakoupením předplatného se pokuste zjistit, jakým aktivitám se vaše dítě věnuje, jako jsou bojová umění nebo balet.
  • Například Activity Hero je skvělým místem pro začátek.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Děti ze základních, středních a vysokých škol

 1. Obrázek s názvem Najděte online pro své děti dobré cvičení, krok 7

  1 Připomeňte dětem ve věku 5 až 18 let, aby každý den cvičily 1 hodinu. Mějte na paměti, že děti a mládež na základní škole nepotřebují tolik denního cvičení jako batolata, přestože musí zůstat aktivní po celý den. Naštěstí starší děti zvládají složitější sporty a koníčky.
  • Například starší děti se mohou vážněji věnovat různým koníčkům a sportům, jako je balet, karate a gymnastika.
  • Zkuste si vytvořit rutinu, kde budete cvičit každý den přibližně ve stejnou dobu. Pokud například chcete, aby vaše děti ráno cvičily, zkuste si večer před spaním vyložit cvičební úbor.
 2. Obrázek s názvem Najděte online cvičení, které by vaše děti mohly dělat, krok 8

  2 Hledejte fitness videa zaměřená na věk vašeho dítěte. Podívejte se na videa a programy, které se týkají konkrétnějších cvičení. Vyberte si cvičební videa, která naučí vaše děti specifické techniky, jako jsou dřepy a prkna, nebo programy, které obsahují poutavé hudební a taneční sekvence. Přehrávejte různá videa a zjistěte, zda některé z nich skutečně rezonují s vašimi dětmi.
  • Programy a videa jako Family Fitness s Wesem, Double Time, P.E. s Joe, Obé Fitness Kids, Alo Yoga Kids Yoga & Meditation a Shaun T’s Fit Kids Club „Cool Moves“ jsou příjemnou volbou, kterou je třeba zvážit.
 3. Obrázek s názvem Najděte online pro své děti dobré cvičení, krok 9

  3 Pomozte svým sportovním dětem zůstat ve formě pomocí kondičních videí. Podívejte se na videa, která vašim dětem pomohou co nejlépe využít jejich prostoje, i když jsou zaseknuté doma. Konkrétní webové stránky a organizace se starají o mladé sportovce a poskytují cvičení a cvičení, která pomáhají budovat sílu a vytrvalost vašeho dítěte.
  • ActiveKids.com, StandUp Kids, Tabata Workout od HASfit a videa od International Youth Conditioning Association jsou skvělými zdroji, které můžete vyzkoušet.
 4. Obrázek s názvem Najděte online pro své děti dobré cvičení, krok 10

  4 Přihlaste své děti na bezplatné hodiny fitness. Hledejte online celou řadu různých sportovních tříd a dalších aktivit, od baletních kurzů až po sportovní tréninková videa. Hledejte webové stránky nebo programy, které archivují jejich videa, abyste si je mohli prohlédnout později.
  • Například Get Moving with Disney Family archivuje jejich videa, stejně jako GO with YOYO a Starcoach.
 5. Obrázek s názvem Najděte online pro své děti dobré cvičení, krok 11

  5 Kupte si online kurzy pro konkrétní sporty a fyzické aktivity. Zamyslete se nad tím, co vaše děti skutečně zajímá - doufají, že se naučí konkrétní sport nebo aktivitu? Vyhledejte online kurzy, které pomohou dětem naučit se provazy určitých činností, jako je balet, bojová umění nebo jiné aktivity. Mějte na paměti, že mnoho z těchto tříd stojí peníze, v závislosti na programu nebo aktivitě, na kterou se přihlašujete.
  • Activity Hero je společnost, která nabízí širokou škálu online sportovních tříd.
  • Vyhledejte si konkrétní online kurzy ve vyhledávači a zjistěte, s čím přijdete.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu pomoci svým dětem zvyknout si cvičit každé ráno? Julian Arana, M.S.eD., NCSF-CPT
  Certifikovaný osobní trenér Julian Arana je osobní trenér a zakladatel B-Fit Training Studios, osobní tréninkové a wellness sady studií se sídlem v Miami na Floridě. Julian má více než 12 let osobních školení a koučovacích zkušeností. Je certifikovaným osobním trenérem (CPT) Národní rady pro sílu a kondici (NCSF). Má bakalářský titul z fyziologie cvičení na Floridské mezinárodní univerzitě a MS ve fyziologii cvičení se specializací na sílu a kondici na univerzitě v Miami. Julian Arana, M.S.eD., NCSF-CPT Certifikovaná osobní trenérská odborná odpověď Připravte se co nejvíce večer předtím. Umístěte tréninkové oblečení svých dětí k jejich posteli a veškeré vybavení, které budou používat, jako jsou švihadla nebo míče, na místo, kde je nebudete moci při zahájení dne ignorovat. To jim pomůže povzbudit je, aby vstali a rozhýbali se.
 • Otázka Jak studovat online? CheeShay Záleží na tom, co studuješ. Pokud například studujete matematiku, Khan Academy by mohla být skvělým zdrojem ke studiu. Pokud jde o mnoho možností předmětů, můžete jít na adresu study.com, kde si můžete vyhledat předmět a studovat jej. Můžete také použít zdroje poskytnuté vaším učitelem.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nebojte se, že by vaše děti musely splnit svou denní cvičební kvótu najednou, zvláště pokud má vaše domácnost nabitý program. Místo toho povzbuďte své děti, aby si cvičení rozdělily na menší, lépe ovladatelné kousky.
 • Podívejte se také na jiné způsoby, jak pracovní aktivitu do svého dne. Můžete například jít po schodech místo výtahu, nebo zaparkovat dál od dveří, abyste se dostali ještě pár kroků.

reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Vyslovte slova - Australian Open a mnoho Nadalských fanoušků by se pravděpodobně šklebilo, nebo přinejlepším pokrčilo rameny pochybností, stejně jako Nadal. Happy Slam je pro Nadala a jeho legie fanoušků po celém světě jednou z nadějí, víry a inspirace, po níž následuje úzkost, bolest, zlomené srdce a agónie.

Jak uzavřít mír s herpesem. Herpes je neuvěřitelně běžný. V USA má genitální herpes asi každý šestý člověk ve věku 14 až 49 let a v některých populacích je prevalence ještě větší. Http://www.cdc.gov/std/herpes/stdfa ...

Jak spát po sekci C. Existuje mnoho věcí, které vám neřeknou o následcích císařského řezu, včetně skutečnosti, že při uzdravování může být těžké spát. Určité poruchy, jako je probuzení, aby nakrmilo ...

Zde je návod, jak sledovat speciál „Conan bez hranic: Ghana“ online bez kabelu.

Jak odeslat certifikovanou poštu (USA). Máte něco důležitého a bezpečného, ​​co potřebujete poslat, a to vyžaduje potvrzení o přijetí? Odesílání certifikované pošty USPS zajistí, že vaše důležité zprávy, včetně právnických a ...

Jak naplánovat dovolenou v Orlandu. Orlando je jedním z nejoblíbenějších měst pro cestovní ruch díky množství zábavních parků a letovisek. Každý člen vaší rodiny v Orlandu má něco pro sebe a výběrem ročního období a ...