Jak se stát šampionem

Částečný přístup, částečně přirozené schopnosti a částečně tvrdá práce, žít svůj život jako šampion je možné ve všech oblastech života, ať už jste sportovec, akademik nebo řídící letového provozu. S trochou snahy můžete najít správný druh šampionátu, definovat úspěch pro sebe, naučit se být dobrým vítězem a být někým, kdo se nese jako skutečný šampion.


jak dát tenisové míčky na chodítka

Část 1 ze 4: Nalezení vašeho mistrovství

 1. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 1

  1 Identifikujte svůj přirozený talent. Šampióni identifikují dary, které dostali, a snaží se je rozvinout do odborných znalostí. Konkurenční dovednosti, přirozené atletické schopnosti a další talenty jsou základem, ze kterého mistrovství vyrůstají, ale je třeba je napojit inteligentním zaměřením a tvrdým tréninkem. Nemůžete skočit přímo do NBA nebo se nechat najmout jako generální ředitel technologické společnosti, aniž byste identifikovali svůj talent a školení, abyste je zlepšovali.
 2. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 2

  2 Identifikujte svá omezení. Sportovec, který není obdařen planoucí rychlostí, to může vynahradit zvýšením své hbitosti, síly, skokových schopností nebo strategie, ale je důležité být upřímný. Pokud jste inteligentní fotbalista, nevytvoříte si přílohu pro hraní útočníka, pokud je váš úder nepřesný, ale vaše obranné schopnosti jsou špičkové.
 3. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 3

  3 Prozkoumejte různá pole hry. Prozkoumejte spoustu konkurenčních i nekonkurenčních oborů, abyste zjistili, kde byste mohli být skvělí. Diverzifikujte svůj talent a najděte své odborné znalosti.
  • Možná jste od dětství zbožňovali LeBrona Jamese a nemohli jste to dostat z hlavy být profesionálním basketbalovým šampionem, stejně jako on. Pokud se nemůžete pokusit vystřelit z lepenkové krabice a klopýtnout na vlastní nohy, když se pokoušíte střílet, může to být těžké. Ale možná jste stavěni jako Dick Butkus, nebo si můžete v hlavě udělat kvadratický vzorec - možná jste byli předurčeni pro velikost v jiném oboru.
  • Hrajte spoustu různých sportů, i když máte strach, že nebudete dobří. Pokud milujete fotbal, vyzkoušejte volejbal, abyste rozvinuli koordinaci ruka-oko a zjistili, zda se vaše dovednosti překládají. Pokud rádi hrajete tenis, vyzkoušejte týmový sport, jako je fotbal, abyste zjistili, jestli vás nebaví hrát roli ve skupině šampionů.
 4. Obrázek s názvem Be a Champion Krok 4

  4 Vyberte si zvládnout každou dovednost. Přistupujte ke každému novému hernímu poli s touhou být v něm skvělý, s očekáváním, že ho zvládnete. Když se učíte vařit, když se učíte řídit vozidlo s manuální převodovkou, když se učíte mluvit německy, chovejte se k tomu, jako byste kráčeli na pole konkurence a že vyjdete ven mistr.
 5. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 5

  5 Identifikujte zlatý prsten. Pokud jste zúžili soubor dovedností a přirozených schopností, jaký je váš konečný cíl? Co z vás udělá šampiona? S čím budete spokojení? Stanovte si cíl a začněte pracovat na jeho dosažení.
  • Být šampionem je částečně seznam úspěchů, ale ještě více stav mysli. Být šampionem má co do činění s vědomím - opravdu s vědomím -, že jste nejlepší v tom, co děláte. Zisk Národní knižní ceny může být velkým úspěchem, ale opravdu to znamená, že spisovatel je nejlepší?
  • Být studentem šampiona může znamenat dostat známky minimálně na Bs - něco, co se v jednu chvíli mohlo zdát nemožné. Možná být šampiónem znamená, že se objevíte brzy a zůstanete pozdě a můžete chodit s důvěrou, že jste skvělí v tom, co děláte. Najděte své mistrovství a definujte podmínky.
  reklama

Část 2 ze 4: Trénink na výhru

 1. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 6

  1 Staňte se studentem hry. Šachový šampion studuje strategie otevírání a nachází nové a kreativní způsoby, jak je bránit. Šampiónský fotbalový hráč se vyčerpává na předním dvoře a dělá bunny hops, aby zlepšil svoji rychlost a hbitost, místo aby hrál Madden na Xboxu. Mistr chemik zapomíná na večeři, protože nové číslo Vědy je příliš přesvědčivé. Šampión žije a dýchá pole, na které má talent.
  • Prostudujte si konkurenci a studujte své konkurenty. Profesionální sportovci věnují každý týden nespočet hodin studiu filmu protivníků příštího týdne, rozebírají strategie, které použije druhý tým, techniky, které budou používat, a schopnosti sportovců. Obchodníci na všech úrovních si kladou za cíl studovat prodejní strategie a kvalitu produktů svých konkurentů jako způsob, jak zlepšit své vlastní.
 2. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 7

  2 Najděte si skvělé učitele a učte se od nich co nejvíce. Pro každého Michaela Jordana existuje Phil Jackson. Pro každého Messiho a Maradonu. Šampióni potřebují skvělé trenéry, učitele a motivátory, aby uspěli na vysoké úrovni. Pokud se stanete šampionem, budete na cestě potřebovat pomoc.
  • Sportovci by měli konzultovat dobré cvičební trenéry a trenéry, stejně jako dobré trenéry vzpírání, fitness a rehabilitační lékaře a často i dietní trenéry, aby zůstali fit a zdraví.
  • Hledejte trenéry, se kterými si můžete vybudovat vztah na osobní úrovni, aby byl váš trénink co nejpříjemnější. Pokud se těšíte na schůzky se svým trenérem, budete lepším a vnímavějším studentem.
  • Naučte se přijímat negativní zpětnou vazbu a motivujte vás ke zlepšování. Pokud vám trenér řekne, že cvičíte jako babička, můžete se zhroutit a stěžovat si, nebo byste to mohli rozjet na vyšší rychlost. I když jste tvrdě pracovali, je to tak špatné, že jdete rychleji? Pokud jste šampion, řeknete ne.
 3. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 8

  3 Vytvořte si přísnou tréninkovou rutinu. Pokud chcete být šampionem - být absolutně nejlepší v tom, co děláte - je důležité věnovat čas tréninku na tento šampionát každý den. Musíte aktivně pracovat na budování dovedností, studovat hru a dělat ze sebe to nejlepší. Trénujte jako šampion a budete šampionem.
  • Pro sportovce je důležité dát stejnou váhu studiu strategie, budování základů a hraní her, aby se bavili a naučili se zlepšovat v soutěži. Konkrétnější pokyny pro konkrétní sporty najdete níže:
  • U ostatních oborů je důležité věnovat čas a aktivní úsilí zlepšování svých dovedností. V závislosti na vašem oboru se to může výrazně lišit, ale některé důležité způsoby, jak zlepšit svou mysl a své mezilidské schopnosti. Další základní dovednosti šampiona, přeložitelné do všech oborů, se můžete naučit níže:
   • Sítě
   • Sebepropagace
   • Sebevědomí
   • Řečnictví
   • Budování vztahů
 4. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 9

  4 Trénujte své tělo a mysl. Šampióni by měli ve své práci pěstovat pozitivní myšlení, důvěru a inteligenci. Udělejte z toho prioritu být nejen fyzicky talentovaným vzorkem na poli, ale být chytrým pracovníkem a spolehlivými strategiemi, ať už máte jakékoli dovednosti.
  • Pokud jste sportovec, přečtěte si životopisy a strategické průvodce o vašem sportu. Umění války Sun Tzu, vojenský průvodce, je oblíbenou volbou pro čtení mezi hyperkonkurenčními sportovci. I když nepracujete na zlepšování svých fyzických schopností, pracujte na své konkurenční výhodě.
  • Pokud jste šampiónem mysli, trénujte také své tělo. Cvičení může pomoci zlepšit retenci paměti, energii a celkové zdraví, takže se stanete lepší verzí sebe sama. Pokud trávíte celý den prací uvnitř, je obzvláště důležité dostat se ven a rozhýbat se, aby vaše mysl byla fit.
 5. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 10

  5 Najděte způsoby, jak se motivovat. Nakonec narazíte na zeď. Všichni šampioni se snaží najít dobré důvody, proč každý den vstávat, bolet o den dříve a zasáhnout posilovnu nebo se vrátit do kanceláře. Je těžké být skvělý den po dni. To je to, co skuteční šampioni - nejlepší z nejlepších - nacházejí způsoby, jak zůstat motivovaní a udržet se o krok napřed. Být šampionem je nezbytnou součástí tréninku.
  • Spousta šampionů je velkými fanoušky používání motivační hudby k psychické aktivitě před velkými hrami nebo dokonce cvičením. Těžká hudba s bigbítem bývá oblíbená mezi sportovci a vyrábí iPod, metal, hip-hop a taneční hudbu. Pusťte si do svých sluchátek „Seven Nation Army“ od White Stripes a snažte se do posilovny nechodit s energií a nadšením. To je nemožné.
  • Michael Jordan, jeden z největších basketbalových hráčů, kteří kdy tuto hru hráli, používal k páskování novinových článků a citátů nepřátelských hráčů, kteří o něm ve své skříňce říkali negativní věci. Pokaždé, když se připravil na trénink a hry, podíval se na negativitu, aby se sám psychicky zapálil a zapálil své konkurenční ohně. Pokud soupeřící hráči neřekli nic negativního, vymyslel by si věci. To byl velký šampión.
 6. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 11

  6 Disciplína a odměna. Šampióni považují seberozvoj za prioritu, a přestože mohou pracovat po boku trenérů, trenérů a dalších učitelů, jsou k úspěchu vedeni zevnitř, nikoli názory ostatních. Je důležité zavést systém trestů a odměn, abyste se dostali do statusu šampiona.
  • Pact a FitLife jsou nejnovějšími inovacemi v motivaci ke cvičení. Tím, že do systému zadáte svůj fitness režim, vás tyto trackery cvičení potrestají odebráním peněz z účtu, pokud nebudete cvičit podle svého původního plánu.
  • Šampióni potřebují vyfouknout páru víc než jen kdokoli. Najděte si způsob, jak se po náročném tréninku uvolnit, aby vaše mysl byla ostrá a uvolněná. Spousta sportovců si po dlouhém tréninku užívá videohry, hudbu a čtení.
  reklama

Část 3 ze 4: Být dobrým sportem

 1. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 12

  1 Očekávejte výhru. Pokaždé, když vstoupíte na hřiště, ať už jde o kancelář nebo hřiště, musíte jít v očekávání, že odejdete, protože jste udělali maximum a dokázali, že jste šampiónem. Vizualizujte si, jak vyhráváte a děláte, co bude nutné, abyste byli nejlepší, a věřte, že se to stane.
  • Odstraňte mentální rozptýlení, když soutěžíte. Když jste na hřišti, není čas se starat o svého partnera doma, ať už budete moci tento víkend skórovat lístky na koncert, nebo kam se chystáte na párty po zápase. Soustřeďte se na to, co se musí stát, abyste vyhráli.
  • Chcete -li pomoci s vaší důvěrou, musíte trénovat efektivně. Když se chystáte soutěžit, není načase se zamyslet nad tím, jestli jste mohli lépe zapracovat své zástupce v posilovně, nebo jestli jste mohli sledovat více kazet soupeřova týmu. Tvrdě trénujte a budete vědět, že jste v nejlepším.
 2. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 13

  2 Nechte to všechno na hřišti. Když soutěžíte, musíte soutěžit jako šampion, což znamená, že ze sebe v tanku nemusíte vůbec nic šetřit. V průběhu soutěže z vás musí explodovat veškerá vaše energie, celé vaše srdce, celá vaše duše, veškerá vaše konkurenční palba. Nelze se divit, jestli jste ten úder po základní čáře mohli dohnat o něco rychleji, nebo jste mohli být ve své prezentaci trochu energičtější. Mistr by se neměl divit.
  • Všichni sportovci a šampióni mysli musí v určitém okamžiku čelit vyčerpání. Poražení to zabalí, zavřou obchod a vyinkasují. Šampióni hloubí a najdou trochu víc tam, kde to vypadá, že by tam žádné být neměly. Tvrdě pracujte ve svém tréninkovém režimu a budete mít dostatek vytrvalosti a vytrvalosti, abyste soutěž zvládli.
 3. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 14

  3 Vyhrávejte ladně a laskavě prohrávejte. Když zazní píšťalka a hra skončí, sportovec může odhalit půvab a pokoru šampiona nebo dětinské chování poraženého bez ohledu na výsledek.
  • Pokud vyhrajete, berte to jako byznys jako obvykle. Je v pořádku slavit, ale měli byste se chovat, jako byste tam už byli. Nemělo by být velkým překvapením, pokud jste v první řadě očekávali výhru. Pochvalte opozici a poskytněte úvěr tam, kde je splatný kredit.
  • Pokud prohrajete, je pravděpodobné, že se budete cítit frustrovaní a naštvaní. Pokud máte co do činění i s bolavým vítězem, může to být mnohem horší. Neprovádějte bláto, nevymlouvejte se a neházejte záchvaty vzteku. Potřeste hlavou, olízněte se a podívejte se na další soutěž. Poučte se ze ztrát a použijte je k motivaci sebe ke zlepšení.
 4. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 15

  4 Poskytněte kredit tam, kde je splatný kredit. Všichni jsme viděli, jak se nechutně nadšený sportovec chlubí po hře, která vítězí, a zapomíná na fakt, že spoluhráči přispívali celou hrou. Vítězní šampioni sdílejí kredit a chválí své konkurenty, trenéry a spoluhráče. I když se cítíte obzvláště hrdí na to, čeho jste na hřišti dosáhli, najděte si něco, čím byste mohli pochválit ostatní, kteří soutěžili. Zůstat pokorný a ukazovat perspektivu je naprosto nezbytnou součástí velkého šampiona.
  • Všichni rádi myslíme na sebe a na sebe-startéry, kteří jsou zodpovědní za náš vlastní úspěch, ale snažíme se rozšířit perspektivu, abychom viděli celkový obraz. Váš úspěch v roli šampiona závisí na vašich učitelích, rodičích, dokonce i na lidech pracujících s ústupky nebo na řízení autobusu, kterým dojíždíte, k vašemu úspěchu přispívají. Nezapomeňte na to, velký výstřel.
 5. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 16

  5 Převezměte odpovědnost za úspěch i za neúspěch. Než budete soutěžit, chovejte se k tomu jako ke své odpovědnosti za vítězství. Vezměte na sebe tíhu úspěchu a rozhodněte se, že pokud neprojdete jako vítěz, bude to vaše chyba. Dejte se do pozice, kde můžete vyhrát. Pokud neprojdete, napište na něj své jméno a postavte se úderům jako šampión.
  • Pouze vy můžete rozhodnout, zda jste či nejste úspěšní. Může to být dost dobré na to, abyste si na golfovém hřišti vytvořili osobní rekord, bez ohledu na to, co o tom říká Tiger Woods.
  • Nikdy neházejte nikoho ze spoluhráčů, spolupracovníků nebo konkurentů „pod autobus“. Nevolajte někoho za vinu hodnou činnosti, i když si to zaslouží. Dělat to je beztřídní, známka malichernosti. Sdílejte vinu, pokud se něco pokazí, a chovejte se jako šampion.
  reklama

Část 4 ze 4: Noste se jako šampion

 1. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 171 Oslavujte vítězství, malá i velká. Berte každou příležitost jako příležitost oslavit svůj úspěch. Velmi konkurenceschopní šampioni jsou neustále konkurenceschopní. Michael Jordan byl známý svými bezohlednými hrami dětského prase. Rafael Nadal, když byl zraněn, zvedl konkurenční poker s vysokými sázkami, aby udržel konkurenční energii a zároveň se zotavoval z chirurgického zákroku. Pravidelné soutěžení je důležitým způsobem, jak si udržet konkurenční výhodu. Jako šampión si udělejte čas na přístup ke každé hře dáma, jako je Super Bowl. Přistupujte ke každému dni jako k dárku.
  • Udělejte si čas na oslavu svých vítězství. Ve snaze vypadat stoicky mohou někteří šampioni jít příliš daleko v opačném směru a přijímat svá ocenění s pochmurnou vážností. Každou chvíli se uvolněte! Ty jsi šéf!
 2. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 18

  2 Obklopte se konkurenčními vítězi. Šampióni se chtějí vyrovnat s ostatními šampiony. Neztrácejte čas trávením času s lidmi, kteří nejsou ochotni vynaložit úsilí a investovat do vlastního úspěchu. Trávit čas s velikány.
  • Snažte se být součástí „mocenského páru“, páru, který se navzájem podporuje ve vzájemném úspěchu. Mocenské páry se skládají ze dvou motivovaných a ambiciózních lidí. Vzpomeňte si na Jay-Z a Beyonce nebo na Brada Pitta a Angelinu Jolie. Mocenské páry jsou vyrobeny ze šampionů.
  • zkuste se spřátelit se šampiony z jiných oborů, než je ten váš. Když jste druhý nejlepší, může být příliš obtížné být nejlepšími přáteli s nejlepší masérkou ve vašem městě. Cormac McCarthy, mega uznávaný autor, tvrdí, že se nikdy nestýká s jinými spisovateli, dává přednost společnosti vědců.
 3. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 193 Buďte optimistou. Vaše mysl a výhled mají neuvěřitelný dopad na váš výkon. Všichni šampioni mají pozitivní, nezastavitelné postoje, které přispívají k vítězství a udržení se na špici. Ve všech věcech myslete pozitivně a hledejte to nejlepší v lidech kolem vás. Snažte se ukázat ostatním tuto lepší kvalitu a zaměřte se na pozitiva.
  • V golfu se dlouhé propady nazývají „yips“ a byly klinicky ověřeny jako psychofyzický fenomén související s vnímavými úkoly, s nimiž se setkáváme ve sportu. Účinek mysli na schopnost těla produkovat je hluboký, což z pozitivity činí důležitou vlastnost, kterou je třeba pěstovat v šampionech.
 4. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 20

  4 Najděte vzory šampionů. Je důležité, aby šampioni vzhlíželi k vítězům a podle toho se modelovali. Jak Muhammad Ali trénoval na velké boje? Jak rád tráví Tom Brady mimosezónu? Co rád dělal William Faulkner pro zábavu? Prostudujte si velikány a dozvíte se o nich vše, co můžete, abyste se dozvěděli více o tom, jak se správně uplatnit ve svém vlastním mistrovství.
  • Najděte vzory ve svém oboru a vzory v jiných oborech, abyste se naučili neočekávané perly moudrosti. Kanye West se v rozhovorech neustále srovnává s inovativními géniové historie: Einstein, Henry Ford a Mozart jsou jména, která ve srovnání se sebou neustále inspiruje.
  • Staré buddhistické rčení: Když uvidíte Buddhu na silnici, zabijte Buddhu. Šampióni chtějí dobýt své hrdiny. Pokud opravdu vzhlížíte ke svému trenérovi, který má státní rekord 25 let, dejte si za cíl to co nejlépe zvládnout. Pokračujte v práci, dokud to neuděláte.
 5. Obrázek s názvem Buď šampiónem Krok 215 Najděte další zlatý prsten. Když stoupáte po žebříku a pokračujete ve sbírání šampionátů, snažte se zpestřit své patro soutěží. V čem jste ještě skvělí? Kde je další výzva? Šampion neustále hledá konkurenci ve všech věcech.
  • Jay-Z, Dr. Dre a Russell Simmons jsou hip-hopoví impresáriové, kteří kultivovali mnohamilionová obchodní impéria, ačkoli začínali tím, že chtěli být nejlepšími MC. Dopad jejich různých podniků na styl, kulturu a hudbu je nyní obrovský. Stali se šampiony šampionů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu zabránit ztrátě soustředění poté, co jsem hru odehrál do posledních tří jamek? Udělejte si přestávku, pokud můžete, posaďte se na chladné místo a odpočiňte si, něco snězte a pijte hodně vody, a pokud jste unavení, udělejte si silového šlofíka.
 • Otázka Moje mysl je plná negativních myšlenek. Co bych měl dělat? Když se přistihnete při přemýšlení o negativních myšlenkách, najděte způsob, jak přesměrovat své myšlení na pozitivní myšlenku. Vytvořte si seznam pozitivních myšlenek, abyste byli připraveni, až se k vám vkradne negativita. Mnohým lidem pomáhá nosit si na zápěstí gumičku a přichytit ji jako připomínku, když mají negativní myšlenku.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Poslechněte si píseň „All I Do Is Win“ od DJ Kahleda nebo jiné motivační písně, které vás nabudí nebo „v zóně“

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Cvičení dělá mistra. Pokračujte v pokusech, dokud nedosáhnete úrovně, na které chcete být, a pak pokračujte v práci na udržení této úrovně.
 • Nebuďte arogantní a nenechte se stát šampionem, aby vás pohltil.
 • Vítězstvím to nekončí, pokud nehodláte pokračovat v tom, čím jste se stali šampiony. Pokračujte v práci, abyste se zlepšovali, nebo vás vaše konkurence zasáhne a překoná.
reklama

Populární Problémy

Jak se přestat řezat. Řezání je běžnou formou sebepoškozování. Sebepoškozování je, když si někdo záměrně ubližuje jako způsob řešení obtížných pocitů, zdrcujících situací nebo zkušeností. Při řezání se můžete cítit ...Se změnami v systému PPV UFC je vše, co potřebujete vědět k objednání UFC 236.

Předkola UFC 252 budou na ESPN, ale pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos bojů online.Jak vidět slony na Srí Lance. Pokud jste fanouškem slonů, je pro vás Sri Lanka cílem cestování! S přibližně 7 500 slony, kteří se toulají po okolí, má ostrovní země nejvyšší hustotu divokých slonů na světě. Existují...Video: Maria Sharapova a Caroline Wozniacki tančí s fanoušky

Hráči s největším počtem titulů na Australian Open.