US Open 2018: Serena Williams vs Anastasija Sevastova, Madison Keys vs Naomi Osaka semifinále; náhled, televizní vysílání, datum, čas zahájení a kde sledovat online

Serena Williams: Eyeing Slam č. 24US Open 2018 dosáhlo svého obchodního konce, zbývají jen dvě další kola ve dvouhře. Ve čtvrtek si to dámy vybrousí na tolik vytoužené místo ve finále.

Pojďme se krátce podívat na dvě semifinálová utkání žen:(17) Serena Williams vs (19) Anastasia Sevastova

Hlava na hlavě: První setkání

Anastasija Sevastova odehrála velmi chytrý zápas, aby ve čtvrtfinále vyřadila obhájce titulu Sloane Stephensovou. Rok poté, co těsně prohrála s Američankou, byla připravena udusit Stephensovu přirozenou hru a také se lépe aklimatizovala na dusné povětrnostní podmínky.

Spoléhala na svou hloubku, umístění míče a občasné dropshoty, aby narušila rytmus obhájce titulu a zajistila si první semifinálové místo na Slamu. Ale teď je výzva strmější.Čelí 23násobné grandslamové šampionce Sereně Williamsové, která má za úkol vymazat nezdary, které utrpěla ve Wimbledonu. Až na své čtvrté kolo s Kaiou Kanepi, Williamsová neopustila ani set. A co je nejdůležitější, slouží bezvadně a v pěti zápasech vyprodukovala celkem 60 es.

Když přijde push na shove, záleží na zkušenostech. Serena by nerada nechala ujít jeho příležitost získat svůj první titul ve Flushing Meadows od roku 2014.

Predikce: Serena ve 2(14) Madison Keys vs (20) Naomi Osaka

Hlava na hlavě: Klíče vedou 2: 0

Očekává se, že druhé semifinále bude vzrušujícím střetnutím dvou hráčů, kteří jsou zběhlí v útocích. Třiadvacetiletý Keys je starší a zkušenější hráč než dvacetiletá Osaka. Pro Japonce je to její první vystoupení v semifinále Major, zatímco Američanka je v semifinále US Open druhý rok po sobě, když před rokem skončila vicemistryně Stephensové.

Američanka vede svůj rekord hlava-nehlava, ale je třeba poznamenat, že tato dvě vítězství přišla nad Osakou, když byla ještě začínajícím talentem. V roce 2018 vypadá Japonka jako hráč mnohem dospělejší a dokázala spojit vítězství na nejvyšší úrovni tohoto sportu, což potvrzuje její běh k titulu v Indian Wells.

Osaka zatím na US Open zatlučela míč. S výjimkou velmi těsné výhry tří setů nad Arynou Sabalenkou v 16. kole neuznala více než pět her na zápas. Pokud může pokračovat ve své nebojácné značce tenisu, má šanci dostat se do svého vůbec prvního finále Major.

Klíče ale budou tvrdý oříšek. Je hladová, motivovaná a nevzdá se bez boje.

Predikce: Osaka za 3


Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět

Název turnaje: US Open 2018

Umístění: New York, USA

Datum: Čtvrtek 6. září 2018

espn na amazon fire tv stick

Kolo: Semifinále

Čas: (17) Serena Williams vs (19) Anastasia Sevastova v 4.30 ráno 7. září

(14) Madison Keys vs (20) Naomi Osaka sleduje první semifinále

Přenos: Živé televizní vysílání na Star Sports Select, Star Sports Select HD1 a Star Sports Select HD2

Živý přenos: Hotstar.com

Populární Problémy

Ačkoli nejde o skutečné diamanty, krychlové kameny zirkonu mají mnoho stejných vlastností jako hodnotnější drahokamy. Aby byl zachován jejich lesk a krása, měly by být krychlové drahokamy zirkonu čištěny každý měsíc. Čištění je rychlý a jednoduchý proces, který ...

Seahawks se setkávají s Bengals na nedělní zápas 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Roger Federer, který před pár týdny během Wimbledonu utrpěl porážku kolena, v současné době tráví čas mimo turné, aby si odpočinul a zotavil se.

Violetta Degtiareva Moskva, 22. ledna (IANS) Talentovaná ruská tenistka Violetta Degtiareva, přezdívaná další Anna Kournikova, za ni.