US Open 2020: Ivo Karlovic vs Richard Gasquet náhled, souboj a předpověď

Richard Gasquet zahajuje kampaň US Open 2020 proti Ivo Karlovic

Richard Gasquet zahajuje kampaň US Open 2020 proti Ivo Karlovic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Ivo Karlovic vs Richard Gasquet

Datum: 1. září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

jak získat Disney Plus na televizi Samsung

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 17:00 EDT, 2:30 dop

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Ivo Karlovic vs Richard Gasquet

Richard Gasquet přebírá Ivo Karlovic v otvíráku US Open 2020.

Richard Gasquet přebírá Ivo Karlovic v otvíráku US Open 2020.

Bývalý semifinalista Richard Gasquet otevírá svou kampaň na 2020 US Open proti nejstaršímu hráči letošní remízy dvouhry mužů - Ivo Karlovic.

Francouz zahájil sezónu 2020 na Montpellier Open, kde vyhrál dvě kola, než ve čtvrtfinále prohrál s Vaškem Pospisilem. Po prvním kole v Marseille dosáhl Richard Gasquet na další čtvrtfinále - tentokrát v Dubaji - kde sestoupil ke krajanovi Gaelu Monfilsovi.

To byl jeho poslední soutěžní výlet před vypuknutím COVID-19. Richard Gasquet se vrátil na turné v Cincinnati Masters, kde vyhrál zápas, než prohrál s eventuálním semifinalistou Roberto Bautista Agut.

Richard Gasquet se po loňském výjezdu z prvního kola vrací na US Open. Čtyřiatřicetiletý hráč se dostal do semifinále na turnaji v roce 2013 a poslední osm o dva roky později.

Ale od té doby nedokázal překonat úvodní překážku ve Flushing Meadows ve třech ze svých dalších čtyř vystoupení na US Open. Proti velkoobslužnému Karlovicovi má Gasquet v cestě potenciální banánovou slupku.

Mezitím Ivo Karlovic zahájil sezónu výjezdem z prvního kola v Dauhá. Na své další zastávce na Australian Open se Karlovic stal nejstarším hráčem za více než čtyři desetiletí, který vyhrál grandslamový zápas ve dvouhře.

V 15 vystoupeních na US Open byl nejlepším Karlovicem postup do čtvrtého kola v roce 2015. Velký Chorvat však v posledních dvou zápasech na turnaji v prvním kole spadl.

Ivo Karlovic vs Richard Gasquet proti sobě

Richard Gasquet

Richard Gasquet

Richard Gasquet má v soupeření s Ivo Karlovicem zdravý náskok 5: 1. Osmačtyřicetileté Chorvatovo osamělé vítězství nad Gasquetem však přišlo na jediné předchozí setkání dvojice na grandslamovém turnaji-druhém kole na US Open 2011.

Predikce Ivo Karlovic vs Richard Gasquet

Richard Gasquet

Richard Gasquet

Richard Gasquet (106) je jedním z mála aktivních hráčů, kteří vyhráli více než 100 grandslamových zápasů ve dvouhře. Během posledních 12 grandslamových vystoupení však Francouz padl v úvodním kole šestkrát, přičemž dva z těchto případů se odehrály na US Open.

Navzdory své nekonzistentní nedávné formě v Majors by Francouz měl být schopen překonat výzvu Karlovic, pokud se mu podaří postarat se o vlastní podání a zlomit soupeřovy.

Předpověď: Richard Gasquet k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Alex Corretja ve svém nejnovějším sloupku zaslal bohatou chválu na Rafaela Nadala. Corretja také nazvala Nadala největším španělským sportovcem všech dob.

Při pohledu na některé z nejlepších outfitů ze Šarapovova šatníku.

Před neuvěřitelnými 13 trofejemi Roland Garros Rafaela Nadala držel rekord ve většině titulů dvouhry mužů na French Open Max Decugis - který jich na začátku 20. století připsal osm.

„Gordon Ramsay: Uncharted,“ má premiéru nová show slavného šéfkuchaře v neděli. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

Video: Roger Federer trefil Ball Boy na špatném místě

Zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Utah vs Nevada online bez kabelu. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku nebo Apple TV.