US Open 2020: Ivo Karlovic vs Richard Gasquet náhled, souboj a předpověď

Richard Gasquet zahajuje kampaň US Open 2020 proti Ivo Karlovic

Richard Gasquet zahajuje kampaň US Open 2020 proti Ivo KarlovicPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Ivo Karlovic vs Richard GasquetDatum: 1. září 2020Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

sportovní čas ohio živé vysílání

Povrch: Venkovní hardcourtOdměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: 17:00 EDT, 2:30 dop

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Ivo Karlovic vs Richard Gasquet

Richard Gasquet přebírá Ivo Karlovic v otvíráku US Open 2020.

Richard Gasquet přebírá Ivo Karlovic v otvíráku US Open 2020.

Bývalý semifinalista Richard Gasquet otevírá svou kampaň na 2020 US Open proti nejstaršímu hráči letošní remízy dvouhry mužů - Ivo Karlovic.

Francouz zahájil sezónu 2020 na Montpellier Open, kde vyhrál dvě kola, než ve čtvrtfinále prohrál s Vaškem Pospisilem. Po prvním kole v Marseille dosáhl Richard Gasquet na další čtvrtfinále - tentokrát v Dubaji - kde sestoupil ke krajanovi Gaelu Monfilsovi.

To byl jeho poslední soutěžní výlet před vypuknutím COVID-19. Richard Gasquet se vrátil na turné v Cincinnati Masters, kde vyhrál zápas, než prohrál s eventuálním semifinalistou Roberto Bautista Agut.

Richard Gasquet se po loňském výjezdu z prvního kola vrací na US Open. Čtyřiatřicetiletý hráč se dostal do semifinále na turnaji v roce 2013 a poslední osm o dva roky později.

Ale od té doby nedokázal překonat úvodní překážku ve Flushing Meadows ve třech ze svých dalších čtyř vystoupení na US Open. Proti velkoobslužnému Karlovicovi má Gasquet v cestě potenciální banánovou slupku.

Mezitím Ivo Karlovic zahájil sezónu výjezdem z prvního kola v Dauhá. Na své další zastávce na Australian Open se Karlovic stal nejstarším hráčem za více než čtyři desetiletí, který vyhrál grandslamový zápas ve dvouhře.

V 15 vystoupeních na US Open byl nejlepším Karlovicem postup do čtvrtého kola v roce 2015. Velký Chorvat však v posledních dvou zápasech na turnaji v prvním kole spadl.

Ivo Karlovic vs Richard Gasquet proti sobě

Richard Gasquet

Richard Gasquet

Richard Gasquet má v soupeření s Ivo Karlovicem zdravý náskok 5: 1. Osmačtyřicetileté Chorvatovo osamělé vítězství nad Gasquetem však přišlo na jediné předchozí setkání dvojice na grandslamovém turnaji-druhém kole na US Open 2011.

Predikce Ivo Karlovic vs Richard Gasquet

Richard Gasquet

Richard Gasquet

Richard Gasquet (106) je jedním z mála aktivních hráčů, kteří vyhráli více než 100 grandslamových zápasů ve dvouhře. Během posledních 12 grandslamových vystoupení však Francouz padl v úvodním kole šestkrát, přičemž dva z těchto případů se odehrály na US Open.

Navzdory své nekonzistentní nedávné formě v Majors by Francouz měl být schopen překonat výzvu Karlovic, pokud se mu podaří postarat se o vlastní podání a zlomit soupeřovy.

Předpověď: Richard Gasquet k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Zlomené zápěstí ve skutečnosti může zahrnovat distální poloměr a/nebo loketní kosti a také několik dalších kostí v zápěstí (zápěstní kosti). Je to docela běžné zranění. Http://orthoinfo.aaos.org/topic.cfm? Topic = a00412 Poloměr je ve skutečnosti nejvíce ...

Andy Murray zvažuje jmenování Johna McEnroea novým trenérem.

Tenisové mistrovství Neilsen Pro: Somdev Devvarman postoupil do druhého kola.

Různé herci, hudebníci, komici a sportovci se mohou zúčastnit All-Star Celebrity Game 2019 NBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online.

Vikingové a medvědi se v neděli sejdou na zápase 2-1 týmů NFC North. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.