US Open 2020: John Isner vs Steve Johnson, náhled, souboj a předpověď

John Isner hraje Steva Johnsona v prvním kole US Open

John Isner hraje Steva Johnsona v prvním kole US Open

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: John Isner vs Steve Johnson

Datum: 31. srpna 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 16:30 EDT, 2:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar


Náhled John Isner vs Steve Johnson

US Open čeká dva domácí favority, kteří se v úvodním kole navzájem utkají, protože americký č. 1 John Isner v pondělí nastoupil proti svému krajanovi Stevu Johnsonovi.

velikosti raketové rakety

John Isner se v sobotu ráno spolu s Novakem Djokovičem dostal na tenisové titulky kvůli svému rozhodnutí odtrhnout se od ATP a sestavit novou radu. Jakmile se ale 2,08 metru vysoký Američan postaví na kurt na US Open, bude se soustředit výhradně na tenis.

Isner dosud neměl nejlepší roky a od roku 2019 bojoval s produkcí svého nejlepšího tenisu na Slams. Od čtvrtfinále US Open 2018 vyhrál jen 4 zápasy ve 4 slams, které odehrál.

Přestože byly letos nové kurty na Flushing Meadows rychlejší a příznivější pro velké servery, svět č. 21 neměl skvělý týden. Musel bojovat o vítězství nad Johnem Millmanem a poté prohrál se Stefanosem Tsitsipasem ve dvou tiebreacích.

Steve Johnson hasn

Steve Johnson neměl v předchozích dvou letech velký úspěch

Steve Johnson zažívá ještě razantnější pokles než jeho krajan. Třicetiletý Kaliforňan, který se v roce 2016 téměř dostal do Top 20 v žebříčku, za poslední dva roky sklouzl přes 60 míst.

Ale dobrou zprávou pro Johnsona je, že letos prošel dobrým zotavením a vyhrál pár vyzyvatelů, kteří pomohli vyšplhat zpět na číslo 63.

Tento týden se však Johnsonovi nepodařilo kvalifikovat do hlavního tahu turnaje Western & Southern Open poté, co prohrál svůj první zápas v kvalifikaci s Pedrem Martinezem.


John Isner vs Steve Johnson proti sobě

John Isner vypadá, že udělá dojem ve svém domácím Slamu

John Isner vypadá, že udělá dojem ve svém domácím Slamu

John Isner a Steve Johnson se zatím na turné potkali celkem devětkrát, přičemž vzájemné soupeření v současné době stojí 5-4 ve prospěch Johnsona.

live stream notre dame vs michigan state

Steve Johnson si ve všech předchozích čtyřech setkáních mezi touto dvojicí poradil se svým krajanem, přičemž Isner před tím vyhrál jejich čtyři střety. Johnson vyhrál nejstarší zápas mezi americkým duem v roce 2014 ve Washingtonu, což mu poskytlo výhodu v soupeření, které se odehrálo v pondělí.

Podívejte se také na: Kompletní US Open Plán 2020


John Isner vs Steve Johnson Prediction

O žádném z těchto dvou Američanů nelze říci, že by právě teď hrál svůj nejlepší tenis. A s každým dalším zápasem je stále evidentnější, že svá nejlepší léta na turné mají za sebou.

John Isner, kterému bude příští rok 36 let, by byl ochotný dát do svého domácího Slamu vše, co je v jeho silách. Při střetu s Novakem Djokovičem v 16. kole na kartách by Američan s velkými porcemi potřeboval, aby jeho největší zbraň byla na svém nejlepším místě.

Mezitím Steve Johnson, který prošel 2. kolem svého domácího Slamu jen jednou, doufal, že získá páté vítězství v řadě nad svým krajanem.

Předpověď: John Isner vyhrát v pěti setech.

Populární Problémy

V týdnu, kdy začíná French Open, utrpěla Laura Siegemundová - která by byla naočkována v Paříži - vážné zranění kolena.

Jak léčit tendinitidu bicepsu. Vaše šlacha bicepsu je tlustá šňůra, která spojuje váš bicepsový sval s ramenem a loktem. Zranění této šlachy, známé jako tendinitida bicepsu, může způsobit bolest v oblasti ramen nebo loktů a roztrhané ...

Zde jsou vaše možnosti sledování živého streamování hry Bills vs Jets 1. týden online bez kabelu.

Právě v roce 2018 Novak Djokovič poprvé vyzval ke zvýšení prize money v naději, že hráči získají větší podíl na výnosech získaných grandslamy a dalšími turnaji.

Ústřice na počátku 19. století byly široce konzumovány většinou jednotlivci z dělnické třídy. Jak jejich poptávka rostla, ústřice začaly vysychat a ceny těchto mlžů stále rostly. Dnes jsou ústřice považovány za špičkové ...

Chcete snadno sledovat Wrestlemania 36 online zdarma? Zde je snadný návod, jak postupovat krok za krokem.