US Open 2021: Stefanos Tsitsipas vs Andy Murray náhled, souboj a předpověď

Stefanos Tsitsipas je třetím letošním semenem

Stefanos Tsitsipas je třetím letošním semenem

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Stefanos Tsitsipas vs Andy MurrayDatum: 30. srpna 2021Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : New York, Spojené státyKategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 40 560 000 $kde koupit tenisové oblečení

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Andy Murray

Třetí nasazený Stefanos Tsitsipas nastoupí proti bývalému šampionovi Andy Murraymu v prvním kole blockbusteru na US Open 2021.

Tsitsipas se nikdy nedostal do třetího kola letošního finále Slamu a letos to bude chtít změnit. Naštěstí pro něj byl Řek v poslední době v dobré formě; probojoval se do semifinále posledních dvou akcí Masters 1000 a bude si teď hodně věřit.

Proti šampionovi z roku 2012 Murrayovi však Tsitsipas čelí neuvěřitelně obtížnému soupeři v úvodním kole.

Andy Murray zvedl svou první grandslamovou trofej na US Open 2012.

Andy Murray zvedl svou první grandslamovou trofej na US Open 2012.

Murray se vrací na scénu od té doby, co podstoupil druhou operaci kyčle v roce 2019. Brit předvedl záblesky svého nejlepšího tenisu za posledních pár let, ale byl do značné míry bledým stínem svého dřívějšího já.

Murrayovým nejlepším letošním výsledkem bylo dosažení třetího kola ve Wimbledonu. 34letý muž také zaznamenal několik výher během severoamerického švihu a mohl by Tsitsipasovi způsobit několik problémů.

Stefanos Tsitsipas vs Andy Murray proti sobě

Toto je první setkání kariéry mezi Stefanosem Tsitsipasem a Andy Murrayem, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Andy Murray

Stefanos Tsitsipas

Služba Stefanose Tsitsipase by se mohla ukázat jako velká zbraň

sledovat kreslení powerball živě internet

Andy Murray měl v minulosti ve Flushing Meadows svůj spravedlivý podíl na úspěchu. Pokud jsou však nedávné výsledky nějakým ukazatelem, vstoupí do svého prvního kola proti Stefanosu Tsitsipasovi jako těžký smolař.

Největší výzvou pro Murraye bude pravidelné zasahování do servisních her jeho soupeře. Tsitsipas je v poslední době v obsluhujícím oddělení dominantní a za první dodávkou pravděpodobně získá spoustu levných bodů.

Řek si užívá diktování shromáždění pomocí svých silných úderů, ale má také různorodost ve hře, aby tuto sílu podpořil. Murray mohl klidně být na útěku po většinu tohoto zápasu a pronásledovat Tsitsipasovy střely.

Bývalý mistr rozhodně má ve hře udržení konkurenceschopnosti v delších výměnách. Vzhledem k vynikající kondici zápasu Tsitsipase se Murray mohl ocitnout ve značné nevýhodě, čím déle zápas pokračuje.

Předpověď : Stefanos Tsitsipas k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Možná jste slyšeli, že skutečným testem kuchaře je, zda umí nebo neumí připravit dobrou základní omeletu. Naštěstí, pokud budete postupovat podle několika jednoduchých pokynů, můžete snadno připravit levnou, sytou misku, která chutná jako profesionál ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Nets vs 76ers online, pokud nemáte kabel.

Jak vyléčit zlomeninu nohy u králíka. Pokud má váš králík bolest se zraněnou nohou, rychle mu zajistěte lékařskou péči, kterou potřebuje. Pokud se zdá, že váš králík bolí, noha visí nebo váš králík kulhá, může mít nohu ...

Alexander Zverev dlouze hovořil o své vůbec první porážce v rukou Rafaela Nadala v Indian Wells 2016. Němec vedl v rozhodující sadě 5: 3 a měl mečbol, ale Nadal dokázal vybruslit 6: 7 6: Výhra 0 7-5.