US Open deník: Osaka pobavená otcovou nepřítomností v zápase

Naomi Osaka - oříznuta

Naomi Osaka s trofejí US Open

Předposlední den US Open 2018 nebude ve spěchu zapomenut poté, co mimořádná řada Sereny Williamsové s rozhodčím Carlosem Ramosem zastínila první grandslamový triumf Naomi Osaky.

Osaka porazila Williamsovou 6-2 6-4 ve finále dvouhry žen ve Flushing Meadows poté, co Američan obdržel tři porušení kodexu, které vyvrcholily herním trestem ke konci soutěže.

Zatímco Sereniny činy pochopitelně dominovaly titulkům, reportér Omnisportu na místě, Christopher Devine, vám ve svém denním deníku přináší některé informace ze zákulisí.

KDE JE TÁTA? NAOMI NEVÍ

Osaka dojala k slzám jak při prezentaci na kurtu, tak při následné tiskové konferenci, ale naštěstí nastaly i lehčí chvíle, kdy se šampion setkal s médii.

Pravděpodobně nejzábavnější bod nastal, když byla Osaka požádána o svého otce, který se účastní akcí, ale ve skutečnosti nesleduje zápasy své dcery.

Jeden reportér se zeptal Osaky: „Co dělá během zápasů?“

'Vlastně nevíme,' řekl Japonec s úsměvem. „Vždycky jsem si myslel, že bych na něj měl nasadit jako GoPro.

„Myslím, že by mohl chodit na dlouhé procházky, protože ho možná moje zápasy stresují nebo co. Ale po dlouhou dobu vždy sledoval moje praktiky a tak, ale nikdy ve skutečnosti neseděl v krabici nebo tak něco. '

NEŽÁDOUCÍ VÝKON

Před sobotním večerním dramatem byl ospalý reportér Omnisportu ráno po nástupu do Národního tenisového centra USTA Billie Jean Kinga docela šokován po nástupu do metra Flushing Line.

Když vlak vjel do jedné stanice, vyskočil na něj muž s kytarou, který okamžitě vyrazil do velmi hlasitého představení, které na nikoho zdánlivě nezapůsobilo.

Poté, co se jeho píseň špatně zhroutila, busker okamžitě vyskočil o dvě minuty později na další zastávce!

POVAHA K ZVÝŠENÍ FINÁLE MUŽŮ

Na mužské finále dvouhry bude dohlížet rozhodčí ženského křesla teprve podruhé v historii.

Alison Hughesová z Velké Británie se zúčastní setkání Novaka Djokoviče s Juanem Martinem del Potrem.

Rozhodčí, který se zapsal do historie v roce 2015, byla Eva Asderaki-Moore, která předsedala vítězství Djokoviče nad Rogerem Federerem ve Flushing Meadows.

Populární Problémy

Nesprávné držení ramen může způsobit nežádoucí namáhání krku a zad, což způsobuje chronickou bolest a v některých případech i tenzní bolesti hlavy. Práce na počítači může způsobit nebo zhoršit špatné držení těla tím, že podporuje svalování a umožňuje svalům ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat online crossover epizody „Chicago PD“ a „Chicago Fire“ online prostřednictvím živého vysílání bez kabelu.

The Chiefs and Browns se sejdou v nedělním zápase divizního kola AFC. Zde je návod, jak můžete sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Kdo držel rekord po většinu týdnů jako WTA číslo 1?

Kimura armbar je jednou z nejzákladnějších technik jiu-jitsu a také jednou z nejobávanějších. Vzhledem k tomu, že jej lze aplikovat z tolika různých pozic, je velmi obtížné se proti němu bránit, což z něj činí skvělý způsob, jak zachytit ...

Josh Berry: Tenisový impresionista