US Open: Tatiana Maria posílá Radwanskou na předčasný odchod ve dvou setech

US Open tenisové mistrovství 2017 - 1. denAgnieszka Radwanska stále nemohla najít svou hru na zahájení US Open v pondělí odpoledne. Polská tenisová hvězda předala Tatianě Marii první vítězství proti ní ve formě skóre 6-3, 6-3 na hřišti 13 v Národním tenisovém centru Billy Jean King.

Jednalo se o jejich čtvrté setkání proti sobě a druhé o major. Nesetkali se dva roky a u obou se každý ocitl na jiné cestě.pračka na tenisky

Obhájkyně titulu z Connecticutu Open se nedostala za první kolo a podlehla Petře Kvitové v těžkém úderu ve dvou setech. Stala se to její třetí prohra v řadě, protože nedokázala posílit svou cestu tvrdým kurtem.

Radwanska se propadla hluboko v žebříčku a dostala se na přední místo, aby vyhrála v New Yorku. Maria měla o něco lepší výsledek, když vyhrála úvodní zápas v Cincinnati, který se stal jejím třetím v řadě na tvrdých kurtech. I když neměla dost času na přípravu na závěrečného majora, ocitla se v situaci, kdy zvládnutí soutěže bylo možné.

Radwanska vyšla přímo z brány a prolomila Mariinu servisní hru, než si upevnila vedení 2: 0. Maria odložila zadržování podání, než si vysloužila přestávku, která ji srovnala s polskou hvězdou. Začala se držet vytvořeného žlábku a ujala se vedení v pátém se svou hybností.Nenechala Radwanskou zpět, aby si vzala její podání a další, což ji vedlo ke hře na 5: 2 se setem na dosah. Devětadvacetiletá dívka to zvládla v osmém a získala své první herní vítězství od druhé hry, což znamenalo konec pěti her.

Comeback od Radwanské nebyl na kartách, protože Maria bránila svoji servisní hru a diktovala jí cestu k ukončení setu, který trval 36 minut. Mariino první podání bylo v dobré formě, když z toho získalo 82 procent a 72 procent ze sítě, což ukazuje na porážku, kterou Radwanská získala za návrat bodů, který byl úspěšný 42 procent času.

S potřebou zásadního zlepšení v získávání více bodů se ujistila, že se nejprve dostane na palubu, než bude bojovat o odtržení od Němce. Maria odvedla spoustu práce, aby vynutila dvojku a našla si okamžik, aby převzala kontrolu zpět.Po několika přestávkách to udělala, aby se ujistila, že zůstane na stejné úrovni s Radwanskou. Byli dokonce přes čtyři, než Maria získala vedení zpět v pátém, které poté vidělo, jak Radwanská volá trenéra.

Kvůli přebytku tepla jí fyzioterapeutka dala balíček soli a zkontrolovala puls a krevní tlak. Když jí soudní lékař vyjasnil, srovnala skóre na tři, ale brzy Marii znovu sledovala.

Němka dala pedál na kov a provedla si cestu k dokončení sady podle svých podmínek. Poslední servisní hra pro Marii v desátém vyústila v její vítězné první kolo nad Radwanskou, které trvalo 1 hodinu a 26 minut.

Když bude pro 31letou napsána nová kapitola, pokusí se přidat další, až ve středu narazí na ukrajinskou Elinu Svitolinu.

Populární Problémy

Chipmunkové jsou malí hlodavci, kteří jsou příbuzní veverkám. Mohou to být roztomilá malá zvířata na vašem dvorku, a protože obvykle nezpůsobují velké škody, možná budete chtít podniknout kroky k přilákání do této oblasti. Zkuste vybrat ...

Zde je návod, jak sledovat spinoff FBI, FBI: Most Wanted, online bez kabelu. Premiéru má v úterý 7. ledna ve 22 hodin. ET/PT na CBS.

Otec Novaka Djokoviče věří, že Grigor Dimitrov je mužem zodpovědným za celý rozruch ohledně COVID-19 na Adria Tour. O Bulharovi se říkalo, že virus přenesl z USA, než se zúčastnil různých veřejných akcí v Zadaru.

Chcete streamovat Shake It Up právě teď? Připravili jsme pro vás všechny informace, které byste mohli chtít, včetně toho, kde je sledovat, herců, postav a dalších!

Jak nosit Yeezys. Yeezys jsou tenisky navržené Kanyem Westem, buď ve spolupráci s Nike nebo Adidas. Přicházejí ve stylu low-top, high-top a boot a můžete nosit Yeezys s ležérním i nočním vzhledem. Zejména Kanye ...

Rasismus je téměř každodenní realitou britského tenisty číslo 5 Jaye Clarka.