US Open: Tatiana Maria posílá Radwanskou na předčasný odchod ve dvou setech

US Open Tennis Championships 2017 - 4. den

US Open tenisové mistrovství 2017 - 1. den

praní tenisek v pračce

Agnieszka Radwanska stále nemohla najít svou hru na zahájení US Open v pondělí odpoledne. Polská tenisová hvězda předala Tatianě Marii první vítězství proti ní ve formě skóre 6-3, 6-3 na hřišti 13 v Národním tenisovém centru Billy Jean King.

Jednalo se o jejich čtvrté setkání proti sobě a druhé o major. Nesetkali se dva roky a u obou se každý ocitl na jiné cestě.

Obhájkyně titulu z Connecticutu Open se nedostala za první kolo a podlehla Petře Kvitové v těžkém úderu ve dvou setech. Stala se to její třetí prohra v řadě, protože nedokázala posílit svou cestu tvrdým kurtem.

Radwanska se propadla hluboko v žebříčku a dostala se na přední místo, aby vyhrála v New Yorku. Maria měla o něco lepší výsledek, když vyhrála úvodní zápas v Cincinnati, který se stal jejím třetím v řadě na tvrdých kurtech. I když neměla dost času na přípravu na závěrečného majora, ocitla se v situaci, kdy zvládnutí soutěže bylo možné.

Radwanska vyšla přímo z brány a prolomila Mariinu servisní hru, než si upevnila vedení 2: 0. Maria odložila zadržování podání, než si vysloužila přestávku, která ji srovnala s polskou hvězdou. Začala se držet vytvořeného žlábku a ujala se vedení v pátém se svou hybností.

nákup tenisových raket

Nenechala Radwanskou zpět, aby si vzala její podání a další, což ji vedlo ke hře na 5: 2 se setem na dosah. Devětadvacetiletá dívka to zvládla v osmém a získala své první herní vítězství od druhé hry, což znamenalo konec pěti her.

Comeback od Radwanské nebyl na kartách, protože Maria bránila svoji servisní hru a diktovala jí cestu k ukončení setu, který trval 36 minut. Mariino první podání bylo v dobré formě, když z toho získalo 82 procent a 72 procent ze sítě, což ukazuje na porážku, kterou Radwanská získala za návrat bodů, který byl úspěšný 42 procent času.

S potřebou zásadního zlepšení v získávání více bodů se ujistila, že se nejprve dostane na palubu, než bude bojovat o odtržení od Němce. Maria odvedla spoustu práce, aby vynutila dvojku a našla si okamžik, aby převzala kontrolu zpět.

Po několika přestávkách to udělala, aby se ujistila, že zůstane na stejné úrovni s Radwanskou. Byli dokonce přes čtyři, než Maria získala vedení zpět v pátém, které poté vidělo, jak Radwanská volá trenéra.

Kvůli přebytku tepla jí fyzioterapeutka dala balíček soli a zkontrolovala puls a krevní tlak. Když jí soudní lékař vyjasnil, srovnala skóre na tři, ale brzy Marii znovu sledovala.

Němka dala pedál na kov a provedla si cestu k dokončení sady podle svých podmínek. Poslední servisní hra pro Marii v desátém vyústila v její vítězné první kolo nad Radwanskou, které trvalo 1 hodinu a 26 minut.

růžové tenisky converse

Když bude pro 31letou napsána nová kapitola, pokusí se přidat další, až ve středu narazí na ukrajinskou Elinu Svitolinu.

Populární Problémy

Po prohře z minulého týdne FCS č. 11 Kennesaw State vypadá, že zůstane v závodě Big South, když pojede v sobotu Campbell. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak se přestat bát romantických vztahů. Pro mnohé je důležité zjistit, že je někdo dokonalý. Jako lidé se rodíme jako sociální bytosti, které touží po navázání nejrůznějších vztahů s lidmi, se kterými se setkáváme, a pro mnohé z nás, že ...

Princeton a Yale se v sobotu setkají v klíčovém basketbalovém zápase Ivy League. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Intenzivní státní soupeři Gonzaga a Washington se v neděli setkají na Montlake. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Manchester United se ve čtvrtek utká s Derby County v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.