Usman vs Covington Live Stream: Jak sledovat UFC 245 PPVGetty Šampion welterové váhy UFC Kamaru Usman.

Kamaru Usman uvede svůj pás welterové váhy proti Colby Covington v sobotu na UFC 245, která se uskuteční v T-Mobile Arena v Paradise, NV.

Hlavní karta UFC 245 začíná ve 22 hodin. ET a Usman vs Covington je pátý (poslední) na kartě. Chcete -li sledovat živý přenos z boje na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, budete muset koupit PPV . Zde je vše, co k tomu potřebujete vědět:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 245 PPV

K nákupu UFC 245 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti pro objednání se liší podle toho, zda již jste nebo nejste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 245 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $:

Kupte si ESPN+ a UFC 245

Pokud již máte ESPN+ : Vy stále můžete získat speciální cenu balíčku . Ale místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné ESPN+ o rok a získejte UFC 245 PPV za celkem 79,98 $:

výuka základů tenisu

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 245

Pokud již máte ESPN+ a chcete si koupit pouze UFC 245 PPV, můžete jít sem a poté vyberte Pouze hledáte UFC 245? Získejte jej za 59,99 $ zde odkaz.


Kde sledovat Usman vs Covington

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Usman vs Covington a kompletní hlavní kartu UFC 245.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV). Pokud se přihlásíte u poskytovatele kabelové televize, můžete tímto způsobem sledovat i druhou sadu předzápasů (ESPN2).


Usman vs Covington Preview

Covington (15-1 MMA, 10-1 UFC) předvídatelně strávil většinu předehry k UFC 245 pokusem znepřátelit Usmana (15-1, 10-0) a mnoho fanoušků MMA s přesměrovacími posměšky .

Opakovaně se vysmíval úmrtí Glenna Robinsona v roce 2018, který založil bývalý Usmanov tým Blackzilians. Obvinil svého oponenta z dopingu. A tvrdil, že Usman, který se narodil v Nigérii a v 8 se přestěhoval do USA, nepochází z Afriky.

Je tady a tvrdí, že je prvním nigerijským narozeným africkým šampionem. Narodil se v Dallasu, řekl Covington MMA Boj . Vystudoval vysokou školu v Nebrasce. Otíral rohože v olympijském tréninkovém centru v Coloradu a nyní žije v Boca Raton (Fla.). V Boce nejsou žádné nigerijské noční můry. Jediné, co v Boce jsou, jsou rané ptačí speciality.

Řekl Usman Neporažený že neplánuje nechat své emoce zasahovat do jeho herního plánu.

Mám respekt ke každému bojovníkovi, s nímž vkročím do ringu, a oba chápeme bitvu vyhlazování - jak bojovat a obtěžovat kluky, řekl. A přestože ho na jedné straně chci rozdrtit a zničit, myslím si, že nejlepší pro mě bude udržet kontrolu nad svými myšlenkami.

Chci se vyhnout tomu, abych chodil ven s předem vytvořenou představou, že toho chlapa zabiju a ublížím mu. Buď ho ukončím brzy. Nebo udělám výprask na pět kol.

Podle bývalého šampiona v těžké váze Jona Jonese, Covingtonova bývalého spolubydlícího na Iowa Central Community College, Covington v průběhu propagace vyvolal hněv bojovníků.

Udělal jsem spoustu chyb a spousta lidí mě nepovažuje za dobrého člověka, ale Colby je ode mě opravdu špatný člověk, řekl Jones. MMA feťák . Opravdu je. Opravdu, opravdu je.

Karta UFC 245

Hlavní karta (22:00 ET)

Kamaru Usman (šampion) vs. Colby Covington, welterová váha

Max Holloway (vítěz) vs. Alexander Volkanovski, muší váha

Amanda Nunes (šampionka) vs. Germaine de Randamie, dámská bantamová váha

Jose Aldo vs. Marlon Moraes, bantamová váha

Urijah Faber vs. Petr Yan, bantamová váha

Předběžná karta (20:00 ET)

Mike Perry vs. Geoff Neal, welterová váha

Irene Aldana vs. Ketlen Vieira, ženská bantamová váha

Ian Heinisch vs. Omari Achmedov, střední váha

Matt Brown vs. Ben Saunders, welterová váha

Předběžná předběžná karta (18:30 ET)

Chase Hooper vs. Daniel Teymur, muší váha

Kai Kara-Francie vs. Brandon Moreno, muší váha

Jessica Eye vs. Viviane Araujo, dámská muší váha

sledujte olympijské hry online bez kabelu

Oskar Piechota vs. Punahele Soriano, střední váha


Populární Problémy

Rafael Nadal překonal temperamentního Grigora Dimitrova 6-3 5-7 7-6 (5) 6-7 (4) 6-4 během 4hod 54minutového eposu a připravil nádherné finále Federer-Nadal.

Jak získat obchodní licenci. Aby vaše firma mohla legálně fungovat, musí mít licenci. Předpisy se liší, takže je velmi důležité porozumět licenčním pravidlům, kde se vaše firma nachází - nedodržení může mít vážné ...

Jak rychle tónovat zadek. Kdo by nechtěl tónovaný zadek? Vylepšení zad je opravdu jednoduché. Zadek je v podstatě jen další sval, takže je lze cílit a posilovat. Několik klíčových cvičení zpevní váš zadek rychle ...

Dominic Thiem věří, že Novak Djokovic je drtivým favoritem na zisk letošního šestého titulu ve Wimbledonu, ale tvrdí, že Rogera Federera nelze nikdy odepsat.

Se správným zaměřením a školením mohou talentovaní řidiči závodních automobilů podniknout rozumné a měřitelné kroky ke konečnému cíli profesionální jízdy na okruhu NASCAR. Kdokoli může aspirovat na profesionální sportovní kariéru, ...

Sezóna CFL 2019 začíná ve čtvrtek zápasem mezi Roughriders a Tiger-Cats. Zde je návod, jak to sledovat ve Spojených státech.