Přímý přenos USWNT vs Mexiko: Jak se dívat online bez kabelu

Přímý přenos USA vs Thajsko

Getty Záložník USA Megan Rapinoe.

Americká fotbalová reprezentace se v pátek v semifinále olympijského kvalifikačního turnaje CONCACAF setká s Mexikem v Dignity Health Sports Park v Carsonu v Kalifornii.Začátek zápasu je naplánován na 22:00. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos USA vs Mexiko na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů -bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox Sports 1. A jako součást speciální pětileté dohody, kterou Sling nabízí do 11. února, první měsíc je pouze 5 $ (30 $ měsíčně poté):

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat USA vs Mexiko naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:výsledková listina pro tenis

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete na FuboTV, můžete sledovat živý přenos USA vs Mexiko na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Fox Sports 1. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos USA vs Mexiko na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

domácí terapie pro tenisový loket

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos USA vs Mexiko na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Ukážka kvalifikace olympijských her USA vs. Mexiko

Vítěz se ve finále utká s vítězem Kanady a Kostariky a získá cestu na olympijské hry, protože CONCACAF má dvě místa pro Tokio 2020.

USWNT se vyhoupl na vrchol skupiny A, když ve třech zápasech outscoringoval soupeře 18: 0. Snaží se stát prvním týmem, který vyhrál olympijské zlato rok poté, co vyhrál mistrovství světa žen.

Myslím si, že víme, že to, co jsme udělali ve Francii, nyní nemá smysl. Neřídí, jak probíhá zbytek roku, ani neříká, jaká je naše budoucnost, řekla záložnice Rose Lavelle podle Associated Press . Takže i když byl loňský rok tak zábavný, víme, že se musíme zaměřit na nové cíle. A myslím, že než budeme mluvit o olympiádě, musíme si promluvit o naší hře proti Mexiku a kvalifikaci tam.

Mexiko skončilo druhé ve skupině B, dvakrát vyhrálo a padlo na vítěze skupiny, Kanadu. Útočník Renae Cuéllar, 29 let, vstřelil osamocený gól při vítězství La Tri při zahajování turnaje nad Jamajkou, poté se dvakrát sčítal při demontáži Svatý Kryštof a Nevis 6: 0.

Útočník USWNT Lindsey Horan našel při skupinové hře pětkrát zadní část sítě. Více na turnaji zaznamenal pouze kanadský Jordyn Huitema.

Horan skóroval v každém zápase, třikrát udeřil při vítězství 8: 0 nad Panamou.

Myslel jsem, že Lindsey je výjimečná, řekl hlavní trenér USWNT Vlatko Andonovski po výhře 31. ledna podle Pro Soccer USA . Myslím, že evidentně odvedla neuvěřitelnou práci. Získala tři góly a dvě asistence, takže přímý dopad na hru. … Jsem rád, že se vrací do své nejlepší formy, a myslím, že to nejlepší z Lindsey Horan teprve přijde.

Americká fotbalová federace najala Andonovského v říjnu. Jeho předchůdkyně Jill Ellisová vedla USWNT k jejich prvním titulům mistrovství světa za sebou. V červenci oznámila, že odstoupí na konci vítězného turné týmu na mistrovství světa.

Na soupisce Andonovského je dvojice hráčů, kteří nebyli v týmu Světového poháru: útočník Lynn Williams a defenzivní záložník Andi Sullivan.

tenisový systém skóre

Vlatko byl úžasný, řekl Williams Houstonská kronika . Přišel a je to jako nový začátek pro mnoho lidí, zvláště pro mě.

Pracuje v různých formacích a vybírá věci, na kterých musíme zapracovat, a říká, že jsme teď skvělí, ale chceme být nejlepším týmem na světě. Ne, že nejsme, ale chceme do toho vrazit a nenechat nikoho přijít a pokusit se nám to ukrást. Je velmi vybíravý, ale přesně to tento tým potřebuje.


Populární Problémy

Rafael Nadal obdržel zástupný znak za akci 2021 Citi Open, událost ATP 500, která má ve Washingtonu začít 2. srpna.

NBA je zpět, protože Kings a Blazers se setkají v páteční večer na předsezónní hru. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Jak odstranit zdravotní rizika z vašeho dvora. Dvorky jsou skvělým zdrojem relaxace a zábavy. Pravděpodobně budete chtít svůj dvůr využít ke grilování, odpočinku, zahradničení a možná i jako nárazník proti zbytku ...

Jak zapomenout na chlapa. Nikdo neřekl, že zapomenout na chlapa, na kterém vám záleží, bude snadné - nebo zábavné. Ale čím dříve se rozhodnete přijmout, že ten chlap nemá místo ve vaší budoucnosti, tím dříve ho můžete začít dávat do minulosti, kde ...

Viděli jste je v televizi a slyšeli jste je v rádiu, poskytovali barevné komentáře, recitovali po paměti závratné statistiky a vyprávěli hru o hru velké hry. Sportovní analytici hrají velmi důležitou roli při prezentaci a vysvětlování ...

Jedná se o první letošní turnaj Premier 5 a v turnaji WTA bude v sázce maximálně 900 bodů a prize money 2 828 000 $.