VIDEO: Dimitrov rozveseluje zraněného kluka na Shanghai Masters 201625letá bulharská senzace Grigor Dimitrov určitě ví, jak se dostat do maličkých srdcí a udělat si tam prostor pro sebe. Stejně jako ona získala srdce Marie Šarapovové, podobně během svého střetu ve druhém kole v šanghajském Rolex Masters s Vaškem Pospisilem si zajistil srdce přítomného publika.

Dimitrov hrál silnou hru, ale pokulhával s Pospisilem 7-5, 7-6 (2). Srdcervoucí moment nastal během druhého setu, kdy Pospisil podával za stavu 5-5. Pospisilovi bylo 40, zatímco Dimitrovovi byl bod na 30, na přijímacím konci.

Služba byla silná a nebyla uvnitř hřiště, místo toho se míč jednou odrazil a zasáhl malého kluka, který stál v rohu za Dimitrovem. Ubohé dítě si nevědělo rady s tím, jak se zachovat, protože ho míč dost zasáhl a on začal plakat.

tenisová služba

Právě když se Pospisil chystal sloužit ještě jednou, viděl, že Dmitrov odešel, aby chlapce utěšil. Trochu se sklonil, aby dosáhl úrovně zraněného chlapce, poklepal na hlavu a chlapec začal plakat o to víc, jak ho míč dost prudce zasáhl do hrudi.

Aby uklidnil plačícího a bezmocného chlapce, Dmitrov si sňal růžový náramek, předal mu ho a poté ještě několik uklidňujících poplácání.
Nejúspěšnější bulharská tenisová hvězda má jistě zlaté srdce, které by v době bezmoci oslovilo a pomohlo chlapci. Ačkoli Dmitrov prohrál zápas po docela silném boji, postaral se, aby lidé měli jeho jméno na rtech, když opouštěli kurt, kvůli malému gestu laskavosti, které rozšířil na zraněného kluka.

jak postavit dělo na tenisový míček

Je opravdu potěšením vidět, že hráči s vysokým profilem mají takovou stránku. Ať už je jako hvězda jakkoli skvělý, jasně přehlédl svoji slávu, natáhl se k chlapci a pomohl mu. Možná, že svou hrou zápas nezískal, ale určitě dosáhl a roztavil srdce toho malého chlapce a rozhodně i naše.

Populární Problémy

Fedora je nadčasový klobouk pro muže i ženy a lze jej nosit různými způsoby. Zatímco někteří lidé nemají rádi fedoru, když jsou vhodně nošení, může být velmi účinná, když budete vypadat moderně a módně. Ujistěte se, že klobouk ...

Šarapovová vstoupila do třetího kola po nervózní výhře nad Panovou Melbourne, 21. ledna (IANS) Světová č. 2 Maria Šarapovová měla těsný útěk do s.

Jak psát francouzské akcenty. Tato metoda vás naučí psát znaky s francouzským přízvukem pomocí libovolného počítače, telefonu nebo tabletu. Pokud používáte telefon nebo tablet, stačí stisknout a podržet odpovídající klávesu s písmenem a otevřít sadu ...

Jak připravit hlívu ústřičnou. Divoké nebo pěstované hlívy ústřičné jsou skvělým doplňkem k jídlu, pokud je uvaříte způsobem, který zvýrazní jejich jemnou chuť. Hlívu dobře omyjte a odstřihněte tvrdou středovou stopku ....

Češi omráčili Španělsko v daviscupové čtyřhře

Jak bezpečně zvedat závaží. Posilovací cvičení je skvělý způsob, jak zlepšit sílu, kondici a celkové zdraví. Nesprávné zvedání závaží však může způsobit zranění, která vás během hojení vyřadí z provozu. Vyhýbat se...