Virginia Tech vs Virginia Live Stream: Jak se dívat bez kabeluGetty

V pátek bude fotbalový tým Virginie Cavaliers hostit ve hře ACC hru Virginia Tech Hokies.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Virginia Tech vs Virginia na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

tenisové míčky na chodítkách

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ABC (živé na vybraných trzích) je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Virginia Tech vs Virginia na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete pak sledovat Virginia Tech vs Virginia živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace YouTube. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Digitální platformy ESPN

Hra je také na ESPN3, kterou můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

K tomu, abyste mohli sledovat tento způsob, se nebudete muset přihlašovat, pokud jste přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP). Pokud však žádnou z nich nemáte, můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now, Hulu nebo YouTube TV přihlásit a sledovat hru na digitálních platformách ESPN.


Virginia Tech vs Virginia Preview

V posledním domácím zápase Buda Fostera vytvořila jednotka dlouholetého obranného koordinátora Virginie Tech své druhé po sobě jdoucí shutout.

Hokies v sobotu porazili Pitt Panthers 28: 0, aby se zlepšili na 8: 3 za rok a 5: 2 v konferenčním hraní. Z posledních sedmi vyhráli šest, aby si mohli zahrát o korunu Pobřežní divize ACC proti týmu Cavaliers se shodnými konferenčními a celkovými záznamy.

O našich klucích nemohu říci dost dobrých věcí, řekl hlavní trenér Hokies Justin Fuente Associated Press . Na začátku roku jsem k nim měl stejný pocit. Opravdu jsem to udělal. Užívám si každou chvíli s nimi. Myslím, že jsou zvláštní skupinou mladých mužů. Prošli zvláštními okolnostmi a drželi spolu.

V srpnu Foster oznámil, že na konci sezóny odejde do důchodu. Devětapadesátiletý je asistentem Hokies od roku 1987 a v roce 1995 převzal funkci obranného koordinátora.

Týden před vítězstvím nad Panthers zničili Hokies na silnici Georgia Tech Yellow Jackets 45-0. Týden před tím Fosterova obrana držela tehdejší Ne. 19 Wake Forest Demon Deacons na 17 bodů při domácím vítězství.

Nemohl jste to napsat lépe, nemyslím si, že když je to všechno řečeno a hotovo, řekl Foster, řekl The Associated Press. Pokud jde o úsek, hra Wake (výhra 36-17) a poté přejít na Georgia Tech a hrát tak, jak jsme hráli (vítězství 45-0) ... a pak to byl v podstatě zápas play-off dnes. Abychom hráli tak, jak jsme hráli, nehráli jsme utahaně, hráli jsme sebevědomě, prováděli jsme, hráli jsme a vidět to z trenérského hlediska je velmi potěšující.

Cavaliers také vyhráli tři po sobě.

jak zabalit na tenisový loket

Minulý týden odstoupili ze hry ACC a doma sestřelili Liberty Flames 55-27. Sedm Cavalierů spěchalo 44krát na 227 yardů a 4 přistání, protože hlavní trenér Bronco Mendenhall se pozdě obrátil na lavičku.

Realita je taková, že máme šampionát Pobřežní divize a v podstatě státní šampionát a hodně se hraje, řekl Mendenhall podle 247Sporty . Nyní, když jsme to všechno řekli, se to stává rušením. Hraje hru, připravuje se na schémata, strategie a zápasy a vše, co nám umožňuje se odchýlit mimo to, skutečně funguje proti naší přípravě. Je to opravdu všechno o hře v řádcích, nic jiného. Moje zpráva každý den se vrací přímo k popravě.


Populární Problémy

Maryland a Northwestern otevírají fotbalové sezóny 2020 sobotním zápasem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Pro cvičení na biceps, které nevyžaduje nic jiného než váhu a lavičku k sezení, vyzkoušejte koncentrační kadeře! Toto základní zvlnění koncentrace bicepsu procvičuje sval brachialis. Koncentrace bicepsu zahrnuje pomalu a plynule ...

Akupunktura může léčit celou řadu různých stavů, od bolestí krku a ranní nevolnosti až po bolesti loktů a zad tenisu. Https://medschool.ucsd.edu/som/fmph/research/cim/clinicalcare/Pages/About-Acupuncture aspx Pokud jste ...

Jak umýt kolenní ortézu. Nošení kolenní ortézy vám pomůže zvládnout bolest a vyhnout se opětovnému zranění, ale může se rychle znečistit. Špinavá ortéza se může stát živnou půdou pro bakterie, takže si budete chtít umýt kolenní ortézu. Nejbezpečnější způsob ...

Angelique Kerberová, která letos nezískala titul, zahájila svůj poslední turnaj roku 2017 WTA Elite Trophy poraženě.