Všichni milujeme čtyřhru v Indian Wells – co víc se dá dělat s dabéry?

S hvězdami nabitými páry, které jsou často vrcholem BNP Paribas Open, náš tým nabízí návrhy, jak dále využít jedinečnou přitažlivost čtyřhry. (Nápověda? Více smíšené.)

SLEDUJ: Vítěz Ben Sheltona za zády z voleje ve čtyřhře s Mackenzie McDonald byl trefou týdne v Acapulcu.

Otázka 5: Všichni milují přehlídku čtyřhry v Indian Wells. Jaká je vaše vysněná čtyřhra na jiném místě?

Petr Bodo: Na grandslamových akcích mě vždy baví smíšená čtyřhra, protože každý, kdo vyhraje titul, je součástí nejexkluzivnějšího bratrství v tenise, bratrství grandslamových šampionů. Takže ti hráči, kteří se zúčastní, přinesou své A-games a sledovat, jak muži a ženy komunikují a soutěží s příslušníky obou pohlaví, může být fascinující. Výrazy ve tvářích vítězů, když zápas skončil, vám řeknou vše, co potřebujete vědět.Joel Drucker: Co takhle smíšená čtyřhra na Madrid Masters? Představte si týmy jako Swiatek-Nadal, Tsitsipas-Sakkari, Sabalenka-Sinner. To je disciplína, kterou většinou vidíme jen na majorech. Proč to nezkusit na antukovém turnaji? Dokonce i zkrácený formát bodování – sada pro 8 her? – by to stále dělalo zábavu.velikost tenisové rakety pro 5 let

Matt Fitzgerald: Zahrnout smíšené čtyřhry na kterýkoli z 1000 turnajů na turné dohromady by bylo úhlednou zkouškou, zvláště pokud se mluví o možném rozšíření více těchto událostí tak, aby v kalendáři v budoucnu zabíraly dva týdny.

David Kane: Jak se obě turné stále více sbližují, bylo by skvělé vidět smíšenou akci, která ukončí sezónu; stejně jako robustní exhibiční švih zaplnil prázdnotu, byl by to zajímavý bonus k hypotetickému kombinovanému finále ATP/WTA.je ještě bezpečné hrát tenis?
 Federer a Wawrinka, jedna z mnoha hvězdných dvojic, které hrají v Indian Wells, se spojili v roce 2014 do přeplněného domu.

Federer a Wawrinka se v roce 2014 spojili v jedné z mnoha hvězdných dvojic, které hrají v Indian Wells.živé přenosy vs Amerika zdarma

Stephanie Livaudaisová: Smíšená čtyřhra, někde? Ale zejména na kombinovaných akcích na 1000 úrovní, kde jeho jedinečný formát slouží dalšímu fanouškovskému způsobu, jak tento sport předvést. Jsou přítomni všichni nejlepší muži a ženy a na chlapy není žádná pětisetová zátěž – to znamená, že remízy mají potenciál být mnohem lepší než na grandslamech.Ed McGrogan: Co kdyby na turné bylo pár týdnů pouze pro dvojky? Nepotřebujeme stejný přesný formát pro 40-lichých po sobě jdoucích týdnů a turnaje by se mohly konat na místech, která buď právě hostila, nebo se teprve chystají hostit dvouhru. Indian Wells se tak nějak stal jediným turnajem, na kterém chtějí špičkoví singlisté hrát i čtyřhru. Ale když to zvládnou tam, zvládnou to i na jiných místech.Stephen Tignor: Pozvánka do čtyřhry nebo smíšené čtyřhry špičkových hráčů v Barclays nebo Madison Square Garden v New Yorku, těsně před Indian Wells.

Pokračujte v posouvání pro další březnové palčivé otázky.

Populární Problémy

Jak nosit flitrové kalhoty. Flitr je jednou z tkanin, které poutají pozornost a které lidé nemohou milovat. Při pečlivém výběru pro určitá nastavení a spárování s doplňujícími položkami z vašeho šatníku můžete vytvořit pár flitrů ...

Nový novoroční speciál „Doctor Who“ 2021 má název „Revoluce Daleků“. Zde je návod, jak můžete sledovat speciální online, pokud nemáte kabel.

Julia Putintseva čelí krajance Eleně Rybakině v ce Kazašském střetu ve třetím kole Říma. Putintseva předvedl dobrou formu po zablokování, zatímco Rybakina od obnovení bojuje.

Komplexní přehled a průvodce nákupem nového nebo použitého stroje na tenisové míčky Lobster Elite 2 včetně příslušenství, beztlakových míčků, záruky a dalších!

Epizoda 2 - finále a shledání seriálu „Love and Hip Hop Miami“, alias LHHMiami, dnes v noci vysílá vše za jednu noc. Podívejte se, jak je můžete sledovat online.