Výběr dne: Lorenzo Sonego vs. Lorenzo Sonego Ugo Humbert, Monte Carlo

Humbert vyletěl v žebříčku nahoru a v roce 2024 hraje skvělý tenis, ale Sonego je na antuce nejlepší a Francouze na tomto povrchu dvakrát porazil. GettyImages-2147600650
5 velkých tenisových raket

Ve čtvrtek 11. dubna se Lorenzo Sonego utká se světovou patnáctkou Ugo Humbertem v 16. kole turnaje Monte Carlo Masters. Zdá se, že toto je zápas, který by měl být pro Francouze, který je v roce 2024 nejlepší v kariéře 17-7 (70,8 %), docela jednoduchý. tento zápas. Beru Itala, aby vyhrál set, a také mu dávám něco málo, aby vyhrál úplně.Zatímco Humbert má na antuce na úrovni ATP jen 11-24, Sonego má 49-47. Vyhrál více zápasů než Humbert. Humbert může být uprostřed masivního skoku, ale na antuce má za posledních 52 týdnů stále jen 3-6. Takže jeho vylepšení se na červené špíně přesně neprojevila.

Mezitím se Sonego během posledního roku trochu trápil, ale na antuce má posledních 52 týdnů stále 11-9. Je to prostě fantastický hráč na antuce.

Pokud potřebujete nějaký důkaz o tom, o kolik lepší je Sonego na půdě, podívejte se na skutečnost, že na antuce proti Humbertovi vede 2:0 a na jiných površích proti němu 0:2. Ve skutečnosti Sonego loni na tomto turnaji vyhrálo 3-6, 7-5, 7-5 nad Humbertem. Pak ho Sonego porazil na Roland Garros a vyhrál 6-4, 6-3, 7-6 (3). Celkově vzato, tento úspěch ztěžuje nemilovat Sonego jako velkého smolaře s plusovými penězi.Letošní sezóna byla pro Sonega krušná, velkou část na tom měl jeho špatný návrat. V této sezóně se propadá na absurdně nízkých 11,7 %. A je to také trochu znepokojivé jít do zápasu proti velkému serveru. Ale Sonego, který je na tomto turnaji pouze kvůli odstoupení Carlose Alcaraze, třikrát zlomil Felixe Augera-Aliassimeho, když v minulém kole vyhrál rovnou sadu. A mezi Humbertem a Augerem-Aliassimem jsou určité podobnosti, takže tento zápas by pro něj měl sloužit jako dobrá příprava a pro nás dobrá sestava.

Chápu, proč je Humbert favorizován na vítězství v tomto zápase, ale vzájemnou historii mezi těmito dvěma je těžké ignorovat. Sonego prostě ví, jak to udělat na hlíně, zatímco Humbert se na to snaží přijít. To znamená, že si myslím, že Sonego najde způsob, jak zatlačit na Humberta, přinejmenším. Proto jsem ochoten kousnout se na nějakou šťávu. A házím poloviční jednotku na peněžní linii, protože si skutečně myslím, že tento zápas vyhrává častěji než ne.

Výběr: Sonego +1,5 sady (-160) a Sonego ML (+172 při 0,5 jednotkách)Populární Problémy

Jak socializovat plachá koťata. Kočky jsou přirozeně opatrná zvířata. Navíc kotě, které není během prvních 2 až 7 týdnů života řádně socializované, může být velmi bázlivé. Http://www.nycferalcat.org/newsletter/2009-02/shycat.htmhtt ...

Televizní komentátor zasáhne tweener proti Rogeru Federerovi.

Stade Roland Garros u soudu Philippe Chatrier byl svědkem mnoha epických bitev mezi legendami.

Bývalý svět č. 1 Andy Murray pojednává o postupu Novaka Djokoviče v průběhu let před jeho prvním kolem roku 2021 US Open v prvním kole proti Stefanosu Tsitsipasovi.

Existuje řada důvodů, proč byste se chtěli zbavit toalety. Starší modely jsou mnohem méně účinné než dnešní toalety a jejich nahrazením můžete výrazně snížit své účty za vodu. Https://www.washingtonpost.com/lifestyle/home/its ...

Novak Djokovič získal počátkem tohoto měsíce svůj šestý wimbledonský titul a celkově 20. Grand Slam.