Výhry ve Wimbledonu vzrostly o více než 11 %, šampioni ve dvouhře mají dostat 3 miliony dolarů za kus

Představitelé uvedli, že prioritou byla podpora hráčů v prvních kolech.LONDÝN (AP) – Celkové prize money ve Wimbledonu letos stoupnou o více než 11 %, přičemž vítězové dvouhry obdrží každý 2,35 milionu liber (3 miliony dolarů).

Celkový cenový fond na šampionátu bude 44,7 milionu liber (56,5 milionu dolarů), uvedl ve středu All England Club. To je nárůst o 17,1 % ve srovnání s rokem 2019, posledním Wimbledonem před pandemií.Výdělky vítězů singlových soutěží se vrátily na úroveň z roku 2019. Cena pro šampiony dvouhry klesla v roce 2021 po zrušení turnaje v roce 2020 na 1,7 milionu liber a loni činila 2 miliony.

Představitelé uvedli, že prioritou byla podpora hráčů v prvních kolech. Ti, kteří prohrají v prvním kole, vydělají 55 000 liber (69 500 USD), což je 10% nárůst oproti minulému roku.

Výhry ve Wimbledonu se zvýšily o více než 11 %, vítězové dvouhry dostanou každý 3 miliony dolarů
/

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 14. série seriálu Sister Wives ze seriálu TLC bez reality.Pokud to s vývojem své hry myslíte vážně, je kontinentální přilnavost nezbytností. Přečtěte si o jeho původu, o tom, jak jej držet, a o různých střelách, které můžete zasáhnout.

Jak vyrobit jednoduché kravatové barvivo. Barvení kravat je zábavný a kreativní způsob, jak přidat oblečení a látkám osobnost. Pomocí gumiček nebo provázku je materiál položky, která má být obarvena, spojen dohromady, aby vytvořil různé vzory, tvary a ...Zde je návod, jak streamovat „dort“ online, pokud nemáte kabel. Premiéra 3. série ve čtvrtek 9. července ve 22 hodin ET/PT na FXX.

Jak zmírnit napětí v ramenou. Když máte v rameni uzel, můžete mu dávat za vinu, že strávíte den shrbený nad počítačem v kanceláři. Ale stres z dokončení všech vašich faktur do termínu může být stejně ...