SLEDUJTE: Jack Sock v neuvěřitelné ukázce herectví vůči Lleyton HewittHewitt byl místním hrdinou v Perthu během hry Hopman Cup, ale on i dav našli nového hrdinu.

Během Hopmanova poháru se dnes objevila skutečně pokorná ukázka sportovního ducha.

V zápase mezi bývalým světem č. 1 Lleytonem Hewittem a jeho americkým protivníkem Jackem Sockem, ten připustil bod tím, že požádal Hewitta, aby zkontroloval nesprávný hovor rozhodčího.

jak hrát raketový míč

Stalo se, že australská hvězda prohrávala v prvním setu 4: 5, když jeho podání oficiálně oznámil rozhodčí zápasu. Zatímco hráč přijal výzvu a byl připraven vzít své druhé podání, soupeř Sock, který očividně sledoval míč zblízka, ve skutečnosti požádal Hewitta, aby jej napadl proti vlastnímu postupu Američana ve hře.

jak prát a sušit tenisky

Původně překvapený Hewitt nakonec vzal Sockovu radu a zpochybnil hovor, který byl nakonec prohlášen za „in“.

Australská legenda i místní dav uznali Sockovo sportovní chování.

Hewitt vyhrál zápas 7-5, 6-5, ale Američan získal za svůj tah ocenění.

tenisové rakety na prodej poblíž mě

Australské eso, které hraje svůj poslední rok profesionálního tenisu, sloužilo v době incidentu 30: 0, a když byl míč rozdán, Sock řekl: „To bylo, pokud to chcete napadnout.

Sockova výzva zpočátku přitahovala smích a překvapení od davu a protivníka, protože komentátor ve vzduchu řekl: Tohle bude lepší ... jinak bude vypadat jako dvojka.

Byl dodržen protokol a když Hawk-Eye potvrdil Sockovo podezření, stadion vybuchl v jásot Američanů.

Sledujte akci zde:Populární Problémy

Když přemýšlíte o dobrovolnictví v útulku pro zvířata, můžete přemýšlet o venčení psů nebo kartáčování koček. Existuje však mnoho dalších pracovních míst! Útulky obvykle potřebují dobrovolníky pro kancelářskou práci, adopční akce, úklid nádobí ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rhode Island vs Dayton bez kabelu. Je to obrovský zápas, protože Berani a Letci jsou odděleni jednou hrou na vrcholu A-10.

Madison Keys a Svetlana Kuznetsova vzdorovaly šanci dostat se do finále Cincinnati.

Pochopení základních pozic a taktik, které můžete implementovat při podání v tenisovém zápase.

Roger Federer, Novak Djokovic, Rafael Nadal a John McEnroe odehráli na US Open několik úžasných zápasů. Překvapivě některé z těchto epických zápasů přišly mnohem dříve než finále.