Sledujte: Roger Federer a Rafael Nadal slaví po vítězství ve čtyřhře na Laver Cupu

The

Obě legendy bok po bokuAno, opravdu se to stalo! Sny tenisových fanoušků z celého světa se splnily, protože dva z největších hráčů v historii tohoto sportu, kteří hráli bok po boku ve stejném týmu, a aby toho všeho dosáhli, skončili také na vítězné straně. Devatenáctinásobný grandslamový šampion Roger Federer a šestnáctinásobný grandslamový vítěz Rafael Nadal se spojili v zápase o Laver Cup, reprezentující tým Evropy.Byli proti americkému duu Sam Querrey a Jack Sock a po několika dobrých bodech a nezapomenutelných okamžicích švýcarsko-španělské duo zaznamenalo vítězství 6: 4, 1: 6, [10-5] pro tým Evropa nad týmovým světem .

Rivalita mezi Federerem a Nadalem je pravděpodobně největší v historii tenisu a dokonce i v historii sportu, přičemž oba za ta léta zajistili nezapomenutelné zápasy nejvyšší kvality. Navzdory postupujícímu věku a obavám ze zranění si oba dva letos odnesli dva grandslamové tituly, protože Federer vyhrál Australian Open a Wimbledon, zatímco Nadal si vyzvedl koruny na francouzském a US Open.Exhibiční zápas, který se konal v O2 Areně v Praze v České republice, byl plný akce a poskytl několik nezapomenutelných okamžiků, kdy oba velikáni ukázali své kamarádství. Jsou milovaní a zbožňovaní fanoušky po celém světě pro vztah, který sdílejí, a všechno to bylo k vidění, když se probojovali k vítězství.Jejich reakce na konci zápasu byla docela zvláštní, protože se navzájem vřele objali a oslavovali pěstními pumpami, což ukázalo, jak moc pro ně výhra znamenala. Pro fanoušky po celém světě to byl opravdu okamžik, který se odehrál jednou za život, protože se tyto dvě kozy spojily poprvé (a naposledy?).

Čtěte také: Twitter vypukl, když Roger Federer a Rafael Nadal vyhráli čtyřhru na Laver CupuPopulární Problémy

Letos to byl pro Juan Martin del Potro krátký návrat do soutěžního tenisu, protože kvůli obavám ze zranění zápěstí vynechá Australian Open.

Ohlédnutí za 5 po sobě jdoucími tituly US Open Rogera Federera v letech 2004 až 2008.

Pokud si uvědomíte, že jeden z vašich stolů je příliš malý, můžete si myslet, že je třeba jej složitě upravit nebo si pořídit úplně nový. Naštěstí tomu tak není! Ať už potřebujete na dovolenou pojmout více lidí ke stolu ...

Jak se správně starat o své tělo (pro dívky Tween). Dvanáct let je období mezi dospívajícím a teenagerem od osmi do dvanácti let. Během období „doplnění“ můžete začít prožívat pubertu, která ...

V nedávném rozhovoru pro B92 otec Novaka Djokoviče Srdjan Djokovič ještě jednou zasáhl Rogera Federera.