Streamování „Watch“: Jak se dívat online bez kabelu

Marama Corlett jako desátník Angua, Jo Eaton -Kent jako desátník Cheery, Adam Hugill jako Constable Carrot, Craig MacRae jako Detritus - hodinky

BBC Amerika Marama Corlett jako desátník Angua, Jo Eaton -Kent jako desátník Cheery, Adam Hugill jako Constable Carrot, Craig MacRae jako Detritus - hodinkyHodinky je nový komediální thriller s premiérou v neděli 3. ledna ve 20 hodin. ET/PT na BBC America.Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Hodinky online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos BBC America a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

bezplatný stream válečníci vs rakety

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Hodinky žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos BBC America a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaŽivé vysílání hry husker zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Hodinky živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos BBC America a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Je to dlouhodobá levná volba, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Hodinky živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak se dívat na hru broncos

Náhled „Hodinky“Hrát si

Trailer 1. série Watch 🔥 Premiéry 3. ledna | BBC Amerika Hrdinou může být kdokoli. „The Watch“, zcela nová série inspirovaná postavami vytvořenými Sirem Terry Pratchettem, hraje Richarda Dormera jako Vimes a Laru Rossi jako Lady Sybil Ramkin, premiéru má v neděli 3. ledna na BBC America nebo stream na AMC+. #TheWatch #BBCAmerica Přihlaste se k odběru nyní: bit.ly/1aP6Fo9 Twitter: twitter.com/bbcamerica Facebook: facebook.com/bbcamerica Tumblr: bbcamerica.tumblr.com Instagram: instagram.com/bbcamerica Snapchat:… 2020-12-10T17: 59: 19Z

Hodinky je inspirována postavami vytvořenými romány Sira Terryho Pratchetta Discworld. Sleduje nepravděpodobnou skupinu ztracených lidí, The City Watch, kteří jsou nuceni najít odvahu zachránit svět a překvapit tím sami sebe. Komediální, ale napínavá série staví trolly, vlkodlaky, čaroděje a další nepravděpodobné hrdiny proti zlému spiknutí s cílem vzkřísit velkého draka, což by podle tiskové zprávy BBC America vedlo ke zničení života, jak ho znají.

Mezi postavy z Discworld, které se v sérii objeví, patří kapitán The City Watch Sam Vimes (Richard Dormer), poslední potomek šlechty Lady Sybil Ramkin (Lara Rossi), naivní, ale hrdinská Mrkev (Adam Hugill), tajemná Angua (Marama Corlett) a důmyslný soudní znalec Cheery (Jo Eaton-Kent) spolu s vlastní výstředností hodinek The Watch (Wendell Pierce).

Je tu také Paul Kaye jako Inigo Skimmer, který je také známý jako The Duke of Stab, člen Cechu vrahů, jehož dlouhá a význačná kariéra je ohrožena, když narazí na The City Watch. Ralph Ineson vyjadřuje seržanta Detrita, obrovského trolla z kamene a člena The City Watch. Elementární příklad pravdy, loajality a laskavosti, Detritus a Vimes jsou blízkými přáteli po mnoho let, protože každý zachránil toho druhého před zničením.

Mezi další vedlejší postavy patří Sam Adewunmi jako Carcer Dun; Anna kancléřka jako lord Vetinari; James Fleet jako arcikancléř; Ingrid Oliver jako Doctor Cruces; Ruth Madeley jako hrdlo; Hakeem Kae-Kazim jako kapitán John Keel; a Bianca Simone Mannie jako Wonse.

Premiérový díl (což jsou vlastně dvě epizody vysílané zády k sobě) se jmenuje A Near Vimes Experience; Ook a popis škádlí, život kapitána Sama Vimese v City Watch se navždy změní, když se postava z jeho minulosti vrátí do Ankh-Morporku. Popis třetí epizody s názvem „Co?“ Zní: Hodinky musí okrást nejtajnější a nejnebezpečnější instituci města v zoufalé snaze najít magický artefakt známý jako Gawain.

je raketbal dobré cvičení

Hodinky vysílá v neděli ve 20 hodin ET/PT na BBC America.


Populární Problémy

Rafael Nadal byl zjevně příliš unavený na to, aby chápal, co se kolem něj při pořizování videa dělo. Nadal v poslední době tvrdě pracoval, hodně cvičil v posilovně.

Nový dokumentární seriál „This Is Football“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

Jak hrát Tennis Tiebreaker. V tenise existují hry, sady a zápasy. Chcete -li hru vyhrát, musíte získat čtyři body a mít dvoubodový náskok. Chcete -li vyhrát set, musíte vyhrát šest nebo více her a mít náskok dvou her. Chcete -li zápas vyhrát, ...

Kosočtverce jsou hluboké svaly umístěné uprostřed zad mezi páteří a lopatkami. Tyto svaly pomáhají zvedat a otáčet vaše lopatky. Rovněž přitahují vaše lopatky směrem k páteři pro dobré držení těla ....

Světový č. 13 David Goffin nedávno vyjádřil své myšlenky na Rafaela Nadala a Dominica Thiema, kteří oba odstoupili z nadcházejícího Miami Masters.

Jak hrát volejbal. Volleyballoon je zábavná variace na volejbal, kde místo míče používáte balón. Funguje to skvěle na oslavách narozenin a večírcích spánku, kde už pravděpodobně ležíte balónky. Své...