Kde sledovat Georgia Southern vs UL Monroe Football

Getty Georgia Southern quarterback Shai Werts.Fotbalový tým UL Monroe Warhawks bude v sobotu hostit hru Georgia Southern Eagles v Sun Belt Conference.

30 za 30 fab pět netflix
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte Georgia Southern vs UL Monroe v přímém přenosu na ESPN+ právě tady:Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Georgia Southern vs UL Monroe naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .
Georgia Southern vs UL Monroe Preview

Minulý týden měla Georgia Southern rozrušenou nabídku, která klesla na tehdejší Ne. 19 Louisiana Ragin ‘Cajuns 20-18 na branku z 53 yardů bez času na hodinách v Lafayette.

Eagles se ujali vedení v závěrečné minutě, kdy pětizápasová jízda na 61 yardů skončila tak, že zadák Shai Werts našel našlapaného Khaleba Hooda na skóre 28 yardů. I když další bod by věci svázal, hlavní trenér Chad Lunsford se rozhodl pro 2bodovou konverzi a Werts ho odměnil spojením s přijímačem Darionem Andersonem za těsný náskok.

Tehdy jsem řekl, že jsem na ně hrdý, řekl Lunsford v pondělí o svém týmu Augusta Chronicle . Pracovali velmi tvrdě, aby se nakonec dostali do pozice, ve které mohli vyhrát. Přišli jsme krátce. Louisiana odehrála ještě jednu hru, než jsme udělali my.

jak hrát raketbal ve čtyřhře

Ale to, co jsem v posledních dvou zápasech viděl z našeho týmu, je, že v sobě hodně bojují. Byl bych opravdu šokován, kdyby tento týden nevyšli a tvrdě pracovali na tom, aby dostali hořkou chuť z úst a pokusili se vyhrát a opravdu bojovat s jejich zadky dalších 60 minut.

Wesley Kennedy z Georgia Southern, který má zkušenosti s útokem po celém poli, nashromáždil 134 yardů od rvačky: 105 vzduchem a 29 na zemi.

Vždy se snažíme být kreativní, abychom Wesleymu získali míč, řekl Lunsford podle The August Chronicle. Přesunuli jsme ho, aby běžel zpět, abychom mu mohli dát míč více s tím, co děláme v útoku. Je to taková zbraň.

Trenér dodal: Můžeme s ním také běžet trasy ze zadního pole. Máme také možnost postavit ho na široký přijímač ve slotu nebo dokonce jako externí přijímač.

Porážka snížila Eagles na 1-1 celkově a 0-1 v akci Sun Belt.

Warhawks mají stejnou konferenční značku. Minulý týden vystoupili mimo sluneční pásmo, aby doma padli 31: 6 s UTEP Miners a celkově v této sezóně sklouzli na 0: 3. UL Monroe dokázal porazit pouhých 7 spěchajících yardů na 14.

Opět jsme neprovedli ofenzivně a sotva jsme odehráli 40 her, stejně jako armádní hra, řekl hlavní trenér Warkhawks Matt Viator. The News-Star .

Quarterback Colby Suits připojeno na 17 z 27 povolení na 184 yardů, přistání a odposlech. Ve třetím čtvrtletí Viator nahradil Suits Jeremy Huntem, který šel 2 ze 4 na 2 yardy ve dvou sériích, než se vrátil k předkrmu.

Dali jsme Jeremymu několik sérií a on také neměl mnoho šancí, řekl Viator, podle The News-Star. V žádném případě to nebylo referendum o Colbym. V tu chvíli jsme se snažili něco rozjet.


Populární Problémy

Jak používat a zlepšovat své schopnosti. Každý z nás má jedinečné schopnosti a schopnosti přispět k lidstvu. Navzdory tomu, že to víte, může být obtížné si uvědomit, jaké tyto dovednosti jsou a jak je dobře používat. Ať už jste čísla ...

Nicku Kyrgiose mohla hrozit pokuta za porušení kodexu chování v jeho zápase s Richardem Gasquetem.

The Reds and Braves se setkají v kole NL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online bez kabelu.

Thiem v poslední době hraje výjimečný tenis a také nedávno vyhrál Argentina Open na svém oblíbeném antukovém povrchu.

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.