Jak se dívat na dokumentární film St. Louis Superman online

92. výroční ceny akademie se účastní politik Bruce Franks Jr., producent Smriti Mundhra, režisér/producent Poh Si Teng a Sami Khan.

Getty 92. výroční ceny akademie se účastní politik Bruce Franks Jr., producent Smriti Mundhra, režisér/producent Poh Si Teng a Sami Khan.

Dokument nominovaný na Oscara Louis Superman , produkovaný Al Jazeera Witness, má svůj televizní debut v pondělí 18. května ve 21 hodin. ET/PT na MTV, MTV2 a VH1.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Louis Superman zdarma nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

MTV, MTV2 a VH1 jsou zahrnuty v hlavním 59-kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta, což vám umožní okamžitě sledovat film:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžete sledovat Louis Superman můžete vysílat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo přichází s integrovaným DVR, takže můžete film zaznamenat a sledovat až o 30 dní později. A pokud to nezaznamenáte, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

předloktí ortéza tenisový loket

FuboTV

MTV a VH1 jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Louis Superman vysílejte na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo ve svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

sledujte alabama vs georgia online zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového prostoru DVR, což vám umožňuje nahrávat film. Nebo pokud to nezaznamenáte, Fubo také přichází s funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů a filmů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich skončení.

Sling TV

MTV a VH1 jsou zahrnuty buď v balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů), nebo v balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 USD a poté 35 USD za měsíc:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Louis Superman živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


'Svatý. Náhled Louis SupermanHrát si

St. Louis Superman - dokumentární oscarové šortky 2020 Bruce Franks Jr., přední aktivista Fergusonů a bitevní rapper, který byl zvolen do drtivě bílé a republikánské Missouri Sněmovny reprezentantů, musí překonat osobní trauma i politické překážky, aby mohl schválit zákon kritický pro svou komunitu. 2020-01-22T21: 29: 36Z

Režie Smriti Mundhra a Sami Khan, Louis Superman vypráví příběh představitele Bruce Franks Jr., aktivisty Fergusona a bitevního rappera, který byl zvolen do drtivě bílé a republikánské Sněmovny reprezentantů Missouri.

Dokument byl nominován na Cenu Akademie 2020 za nejlepší krátký dokumentární film a také za nejlepší krátký dokumentární film na filmovém festivalu v Tribece. Získal také několik ocenění na AFI Docs Festival, Big Sky Documentary Film Festival, Hot Docs Canadian International Documentary Festival, Indy Shorts International Film Festival a Traverse City Film Festival.

Popis dokumentu říká:

Franks Jr., známý svým voličům jako „Superman“, představuje jedinečnou postavu - neortodoxního politika, který překonal obrovskou ztrátu a stal se jedním z nejdynamičtějších a nejapologičtějších mladých vůdců v zemi. Film, který byl nucen vypořádat se s traumatem, které si nese téměř 30 let poté, co byl svědkem střelné smrti svého devítiletého bratra, zaznamenává jeho práci na překonání osobních traumat a politických překážek ve snaze schválit zásadní zákon. do své komunity. Pouze konfrontováním své bolesti může Franks mladší najít mír a skutečně naplnit svůj osud jako vůdce.

Franks odstoupil ze Sněmovny reprezentantů Missouri v roce 2019 a ve svém příspěvku na Facebook napsal, že se musí soustředit na své duševní zdraví (prostřednictvím St. Louis dnes ).

miluji celý tenis


Hrát si

Všechno, co jsem prošel za posledních 20 let, není normální: mluví aktivista/politik Bruce Franks Na MTV přichází nový dokument, který se zaměřuje na život rappera/aktivisty za občanská práva, který se stal politikem Brucem Franksem. Franks byl prominentní aktivista, který byl v roce 2016 zvolen do Sněmovny reprezentantů Missouri a vyhrál znovuzvolení v roce 2018. Letos v létě oznámil, že odstoupí ze zákonodárného sboru, aby se zaměřil… 2019-10-08T20: 08: 18Z

Miluji své město, ale nemohu se vyléčit z traumatu a přežít v epicentru déle. Neutíkám před tím, rozhodl jsem se změnit své prostředí, aby bylo mojí nejlepší verzí. Dělám sobecké rozhodnutí a cítím se skvěle. Pokud tento krok neudělám, St Louis mě zabije.

Byl také kritický vůči politikům, kteří hrají tuto hru se životy lidí, vůdcům, kteří vypadají jako on, ale udržují stejný systémový útlak, a bílým pokrokářům, kteří si říkají spojenci, ale nevidí hodnotu černých prostorů, černé reprezentace nebo prožitých zkušeností.

Pokračoval v práci pro Komunitní akční fond spravedlnosti, v němž jsou volení úředníci a vedoucí komunit odpovědní za ukončení násilí se zbraněmi v barevných komunitách v celé zemi.

Louis Superman debutuje v televizním vysílání v pondělí 18. května ve 21 hodin. ET/PT na MTV, MTV2 a VH1.


Populární Problémy

Obři a podvodníci se setkají ve čtvrtek v den zahájení. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Pete Sampras se nedávno připojil k Novakovi Djokovicovi ve videochatu u příležitosti 50. výročí finále ATP Tour. Djokovič už pošesté ukončil sezónu 2020 jako světová jednička, čímž vyrovnal Samprasův světový rekord.

Vasiliy Lomachenko se v sobotu utká s Teofimem Lopezem v očekávané lehké bitvě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje.

Tento wikiHow vás naučí, jak povolit staženému jazyku klávesnice nebo aplikaci pro klávesnici používat v systému Android jiné rozložení tlačítek než vaše aktuální. Otevřete v Androidu aplikaci Nastavení. Najděte a klepněte na ikonu v nabídce Aplikace a ...