Kde sledovat stát Sam Houston vs SMU Basketball 2020

Hodinky SMU vs Sam Houston State

Getty Hlavní trenér Tim Jankovich z Southern Methodist Mustangs

SMU Mustangs otevírají svou basketbalovou sezónu 2020–21 ve středu v Dallasu ve hře Sam Houston State Bearkats.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Sam Houston State vs SMU na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

tenisová raketa pro středoškoláky

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Sam Houston State vs SMU naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Sam Houston State vs SMU Preview

Sam Houston State zakončil kampaň v roce 2019 známkou 18-13 (11-9, 4. na Southland Conference), zatímco SMU skončil s rekordem 19-11 (9-9, 7. v AAC). Mustangové měli v minulé sezóně průměrně 72,9 bodu na zápas, přičemž připouštěli 68,5. Stříleli jen něco málo přes 45 procent z podlahy a 32 procent z tříbodového dosahu.

SMU, stejně jako mnoho jiných týmů, se musela snažit dostat se do nebezpečí pandemie koronaviru a zároveň se pokusit zahájit sezónu 2020.

Bodový strážce Mustangů Kendric Davis v této offseason, kdy byl pozitivně testován na COVID-19, byl zasažen významným úderem a Davis prozradil něco o své nedávné zkušenosti. Bolela mě hlava, nemohl jsem cítit, nemohl jsem opravdu dýchat, Řekl Davis . Bolelo mě v plicích dýchat. Vypadalo to, jako by mi něco lezlo nosem. Neohrožuje život, ale bolelo ho dýchat.

Říkal jsem si: „Člověče, COVID je jako chřipka. Jste nemocná. Prostě se zlepšíš, “dodal Davis. Ale pak, když jsem to chytil, řekl jsem: „Ne, to je úplně jiné než chřipka.“

Davis měl v minulé sezóně průměr 14,2 bodu na zápas a jeho 6,7 asistence vedlo konferenci, takže bude klíčovým členem plánu týmu pro tuto sezónu. Trenér Mustangů Tim Jankovich také poznamenal, že letos od Davise očekává velké věci. Je to opravdu dříč, věnuje spoustu času cvičení, řekl Jankovich: přes Ranní zprávy z Dallasu . Opravdu pracoval na některých věcech, ve kterých byl dobrý, ale ne v nich. Letos vidím mnohem lepšího hráče.

kdy to chrisley ví nejlépe v televizi

SMU bude mít také zpět loňského vedoucího střelce Tysona Jollyho, který měl průměr 14,5 bodu a 6,2 doskoku na soutěž.

Pokud jde o Bearkats, povede je strážný Zach Nutall, který měl loni v průměru 15,4 bodu na zápas. V roce 2019 měl Sam Houston State průměrně 78 bodů na zápas a hlavní trenér Bearkats Jason Hooten řekl, že před sezónou jsou výzvy obrovské, protože jeho tým může mít v této sezoně obtížnější rozehru her než dříve.

Vím, že to může znít nadbytečně, ale je to jeden z nejtěžších, ne-li nejtěžších, nekonferenčních plánů, jaké jsme kdy sestavili, Řekl Hooten před začátkem sezóny. Tři předsezónní dvacítky nejlepších soupeřů, osm nováčků a pandemie nám poskytnou spoustu výzev na začátku sezóny, ale jsme nadšeni a těšíme se na tuto příležitost.


Populární Problémy

Jak se dobrat v Black Knight (Miniclip.Com). Přejete si být dobří v Black Knight na minclip.com? Postupujte podle několika jednoduchých kroků a brzy z vás bude skvělý hráč. Při nárazu na předmět/osobu se snažte nepropásnout.

Když se počasí otepluje a vy jste pozvali rodinu a přátele, přirozeně budete chtít dostat svůj zahradní nábytek. Je tu jen jeden problém - je to opravdu špinavé! Ať už je váš zahradní nábytek vyroben ze dřeva, plastu, kovu nebo ...

„Chapelwaite“, nová hororová série Epix podle povídky Stephena Kinga, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak ošetřit holenní dlahy protahováním. Holenní dlahy se vyznačují bolestí po boku nebo přední části holeně. Http://www.houstonmethodist.org/orthopedics/where-does-it-hurt/ankle/shin-splints/ Shin dlahy můžete získat pro mnoho .. .

Devátý nasazený Tomáš Berdych byl testován Andrey Kuzněcovem v prvním kole Monte Carlo Masters, zatímco Alexander Zverev zapůsobil.

Získejte přehled o tom, jak sledovat Puppy Bowl 2019 prostřednictvím živého streamování online, ať už máte nebo nemáte kabel.