Kde se dívat na Wimbledon 2019: Maria Sharapova vs Pauline Parmentier, podrobnosti o živém přenosu, televizní program a další

Maria Šarapovová

Maria Šarapovová

15 let poté, co poprvé ochutnala grandslamovou slávu, se Maria Šarapovová vrací na posvátné trávníky All England Clubu, kde sehraje svůj zápas prvního kola proti francouzské světové 88. Pauline Parmentierové.

raketa míček wiki

Pro Rusa, který dosáhl dalších čtyř hlavních trofejí a cenného žebříčku světové jedničky, to bude klidný návrat s téměř žádnými očekáváními.

Šarapovův návrat ke sportu, protože její pozastavení používání meldonia nebylo růžové. Nedokázala dosáhnout maxima své první kariéry, o čemž svědčí osamělé čtvrtfinále Major a pouze jeden titul na WTA Tour.

A co je nejdůležitější, pokaždé, když podala chvályhodný výkon, bylo přerušeno řadou zranění. Po třicítce je čím dál těžší udržet se bez úrazů a zvládat tíhu tenisu.

Šarapovová je v dnešní době na Tour téměř neviditelná, ale její vášeň pro její sport ji držela v chodu. Bude to však vyžadovat více než jen její nadšení, přičemž turné žen bude svědkem vzniku mladé, bublinově talentované brigády, která je schopná vyhrát Slamy.

Wimbledonské mistrovství bude pro Rusku čtvrtým turnajem v roce a druhým po operaci ramene, kterou podstoupila v únoru. V předehře k trávníku Slam 80. šarapovská šarapovová nepředstavovala pro obhájce wimbledonské šampionky Angelique Kerberovou na Mallorce žádnou hrozbu a prohrála 2: 6, 3: 6.

To rozhodně nebyl příliš povzbudivý výsledek, ale Šarapovová čelí v prvním kole třiatřicetileté Parmentierové, která se umístila osm míst pod ní. Mohla by to být jen dobrá příležitost, aby si nacvičila zápas a vybudovala si část ztraceného sebevědomí, než se cesta stane rockerovou.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Wimbledonu 2019:

Název turnaje: Mistrovství, Wimbledon 2019

Datum: 1-14. Července 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Londýn

Povrch: Tráva

jak se dívat na ufc 257

Čas: Maria Sharapova vs Pauline Parmentier první kolo na hřišti 2 přibližně v 7-7: 30pm IST 2. července 2019

Kde sledovat Wimbledon 2019 v USA?

Tennis Channel, ESPN a ESPN2 předvedou Wimbledon 2019 naživo v USA.

Kde sledovat Wimbledon 2019 ve Velké Británii a Evropě?

BBC One a BBC Two předvedou Wimbledon 2019 naživo ve Velké Británii.

Kde sledovat Wimbledon 2019 v Indii?

V Indii bude Wimbledon 2019 předveden živě na Star Sports Select 1/Select 1 HD a Select 2/Select 2 HD.

Podrobnosti a informace o živém přenosu pro Wimbledon 2019

Živý stream Wimbledon 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také zobrazen živě na hotstar.com.


Wimbledon 2019 Aktualizace, plán, výsledky a další na Sportskeeda

Populární Problémy

Jak vybrat oblečení. Sestavit roztomilý outfit může někdy vypadat jako takový boj, i když je vaše skříň plná oblečení až po okraj. Proto jsme celý proces rozdělili na snadné kroky. Tím, že se naučíte tyto ...

Není to číslo 1 pro zahájení sezóny poprvé od roku 2015, Alabama otevírá sezónu proti Dukeovi v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Cincinnati a Memphis se v pátek setkají v masivním zápase Power 5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat fotbalové zápasy Notre Dame vs Bowling Green online, pokud nemáte kabel.

Očekávaný lehký souboj o titul mezi Khabibem Nurmagomedovem a Dustinem Poirierem bude v sobotu titulkem UFC 242. Zde je návod, jak sledovat boj na ESPN Plus.

Jak zmenšit společenskou košili. Použitím horké vody a mícháním můžete zmenšit nadměrné šaty, aby lépe seděly. Chcete -li se pokusit oděv zmenšit, zkuste jej dát do vroucí vody nebo vyprat a usušit na nejvyšším ...