Wimbledon 2014 smíšená čtyřhra: Leander Paes se znovu sejde s Carou Blackovou, hlavním tahákem je Divij Sharan

Leander Paes a Cara Black

Leander Paes a Cara BlackDnes byla vylosována smíšená čtyřhra pro wimbledonské mistrovství 2014. Něco, na co by mnoho indických fanoušků netrpělivě čekalo, tentokrát remíza vyvolala možnost zajímavých zápasů, které mohou vzbudit zájem tenisových fanoušků o tuto zemi.Začněme nováčkem. Ano, Indie Divij Sharan odehraje svou první čtrnáct dní svou první akci smíšené čtyřhry na mistrovství. Osmadvacetiletý Ind, který se umístil na 76. místě, bude ve slosování debutovat se Shuko Ayoma. Japonka je na 38. místě a v loňském roce se ve Wimbledonu dostala do semifinálové fáze ženské čtyřhry. Hrají svůj úvodní zápas proti Tomaszovi Bednarkovi z Polska a Vania Kingovi z USA. Ve druhém kole mohli čelit 14. semenům Max Mirnyi a Hao-Ching Chan. Zasáhl Sharan správný akord spárováním s japonským hráčem?Rockets vs warriors live stream zdarma

V první čtvrtině jsou na šestém místě také Sania Mirza a Horia Tecau, letošní finalistky Australian Open. V prvním kole mají sbohem a ve čtvrtfinále by mohli čelit špičkovým semenům Mike Bryan a Katarina Srebotnik. Této dvojici se také loni podařilo probojovat do čtvrtfinále, než prohrálo s případnými vítězi.

Třetí čtvrtinu vedou Leander Paes a Cara Black jako čtvrtá semena. Ti dva se po dlouhé době dávají dohromady. V letech 2008 až 2010 to byl velmi úspěšný pár smíšené čtyřhry s pěti finále a třemi tituly.Jejich potenciálními čtvrtfinálovými soupeřkami jsou sedmé nasazené duo Rohan Bopanna a Andrea Hlaváčková. Bopanna se v posledních dvou letech dostala do ubikace s čínským Zheng Jie.Významným opomenutím bude Mahesh Bhupathi. Indická legenda dříve uvedla, že po odehrání Wimbledonu odejde do důchodu, ale nefiguroval v losování mužské čtyřhry a nyní se nedostal ani do slosování smíšené čtyřhry.

Nejlepšími semeny losování jsou Mike Bryan a Katarina Srebotnik, zatímco Bob Bryan a Kveta Peschke jsou nasazeny na druhém místě. Bývalá světová jednička Martina Hingisová hraje s Brazilcem Brunem Soaresem a dvojice je na 13. místě. Mezitím jsou obhájci titulu a šampioni Australian Open Daniel Nestor a Kristina Mladenovic nasazeni na pátém místě. Osmí jsou naopak titolové listiny French Open Jean-Julien Rojer a Anna-Lena Gronefeld.Další pozoruhodný tým je Martin Emmrich a Michaela Krajicek, kteří se nedávno dostali do centra pozornosti s Emmrichovým návrhem na sňatek na soudu s Krajicekem na akci Rosmalen ATP/WTA.Populární Problémy

Ve čtvrtek má premiéru 4. sezóna „Growing Up Hip Hop: Atlanta“. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Utržený přední zkřížený vaz (ACL) je u psů běžným zraněním, které může způsobit kulhání zadní nohy. K tomuto zranění dochází, když se ACL v kolenním kloubu psa natáhne nebo roztrhne, což způsobí buď akutní nebo chronickou bolest. Ačkoli roztrhaný ACL je ...

Novak Djokovic na začátku své antukové sezóny utrpěl překvapivé porážky, když prohrál s Danem Evansem v Monte Carlu a Aslanem Karatsevem v Bělehradě.

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat nové epizody filmu The Real Housewives of Orange County online.

„Stargirl“ se vrací pro 2. sezónu v úterý 10. srpna. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.