Wimbledon 2021: Ashleigh Barty vs Angelique Kerber náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs (25) Angelique Kerber

Datum: 8. července 2021

cílové tenisové rakety

Turnaj : -2021-men-s-draw-analysis-preview-prediction 'rel =' noopener noreferrer '> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Semifinále

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Načasování zápasu: 13.30 místního času, 12.30 GMT, 8.30 EST, 18:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Ashleigh Barty vs Angelique Kerber

V bitvě o grandslamové šampiony se Ashleigh Barty ve čtvrtek utká s vítězkou roku 2018 Angelique Kerberovou ve wimbledonském semifinále. Zatímco se Kerber po třech letech vrací k posledním čtyřem na SW19, Barty je v nezmapovaných vodách.

Nejlepší osiva této čtrnáctidenní křižovala Bartyová výhru 6: 1, 6: 3 nad Ajlou Tomljanovicovou ve čtvrtfinále All-Aussie, aby získala místo ve svém rodném wimbledonském semifinále. Mezitím Kerberová překonala 19. nasazenou Karolinu Muchovou 6-2, 6-3, aby postoupila do svého čtvrtého semifinále v All England Clubu.

Po návratu z 11měsíční pauzy kvůli pandemii COVID-19 vypadal Barty letos ve hvězdné formě a získal tituly v Melbourne, Miami a Stuttgartu.

Její sezóna v jílovém hřišti byla přerušena kvůli zranění a vzala si nějaké volno, přeskočila celou houpačku trávy vedoucí do Wimbledonu. Zdá se však, že světová jednička je opět plně fit a na dotek se podíval na SW19; upustila jen jednu sadu na cestě do posledních čtyř.

hrát badminton
Angelique Kerberová

Angelique Kerberová

Kerberová má naopak za sebou smíšenou sezónu, která zahrnuje prohry v prvním kole v Melbourne a Paříži a běh za titulem v Bad Homburgu.

Němec však nyní vede sérii 10 výher a usiluje o zajištění další střely na misku Venus Rosewater. Kerberová se v minulosti dvakrát dostala do finále Wimbledonu; v roce 2016 prohrála se Serenou Williamsovou, ale o dva roky později se pomstila tím, že porazila Američana.

Ashleigh Barty vs. Angelique Kerberová tváří v tvář

Angelique Kerber a Ashleigh Bartyová rozdělili svá čtyři předchozí setkání, takže jejich současné vzájemné zápasy jsou 2-2. Barty vyhráli své poslední setkání na Wuhan Open 2018 ve dvou setech.

Predikce Ashleigh Barty vs Angelique Kerber

Přestože se obě ženy střetly několikrát před sebou, na trávě se nikdy nesetkaly. Dosavadní úspěchy Angelique Kerberové ve Wimbledonu by ji v této soutěži měly udržet v dobrém postavení, ale všestranná hra Ashleigh Barty z ní činí obrovskou hrozbu.

přímý přenos hry o trůny sezóny 8

Oba hráči rádi manévrují se svými protivníky po hřišti. Němec má výjimečné schopnosti proti úderu a neuvěřitelnou schopnost proměnit obranu v útok. Pokud jde o Barty, její topspinový forhend a bekhendový plátek jsou obrovské zbraně.

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Australanka má také silné podání a je aktuálním lídrem esa na turné WTA. Během čtrnácti dnů naplno předvedla své servírovací schopnosti, vypálila 38 es a v pěti zápasech zahodila podání jen 10krát.

Podání by v tomto zápase mohlo nakonec odlišit. Pokud Barty dokáže dosáhnout vysokého procenta prvních podání, měla by být schopna diktovat řízení.

Kerber vypadala na SW19 působivě, ale mohla se dobře potkat se svým zápasem ve formě světové jedničky.

Předpověď : Ashleigh Barty vyhrát ve třech setech

Populární Problémy

Nová televizní show ABC The Fix má premiéru dnes večer. Podívejte se, jak sledovat 1. sérii seriálu online prostřednictvím živého přenosu.

Alexander Zverev porazil ve finále olympijských her v Tokiu Karen Chačanov 6: 3, 6: 1, aby získal zlatou medaili ve dvouhře mužů.

Sportovní lezení má tento týden olympijskou premiéru v Tokiu. Pokud žijete v USA, můžete sledovat každý výstup a každou událost naživo.

Část 1 finále 'The Bachelorette' 2019 se koná dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu končící 15. sezónu online prostřednictvím živého přenosu.

Jak vytvořit mapu pokladu pirátů pro děti. Zakopaný poklad, pirátské lodě, „X“ označuje místo - mapy pokladů s pirátskou tematikou jsou plné zábavy! Autenticky vypadající mapu můžete vytvořit z materiálů z domova, zasadit pirátský poklad na ...

David Ferrer: Nová kapitola pro starého muže?