Wimbledon 2021: Daniil Medvedev vs Marin Cilic náhled, head-to-head & prediction

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Daniil Medvedev vs Marin Cilic

Datum: 3. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Londýn, Velká Británie

hraní stolního tenisu

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Daniil Medveděv vs Marin Čilič

Daniil Medvedev se ve čtvrtečním zápase druhého kola přehnal kolem španělského zázraku Carlose Alcaraza, když vyhrál 6: 4, 6: 1, 6: 2. Medveděv je nyní ve třetím kole na SW19 potřetí v kariéře, což je také jeho nejlepší výsledek na trávníku Slam.

Dalším ruským soupeřem je Marin Cilic, který ve svém čtvrtečním zápase ve druhém kole přečkal Benjamina Bonziho 6: 4, 3: 6, 6: 3, 7: 6 (5).

Medveděv hrál jako muž posedlý proti Alcarazovi, který debutoval ve Wimbledonu. Pětadvacetiletý mladík zabalil vítězství za pouhých 95 minut a své podání zahodil jen dvakrát.

Daniil Medvedev získal ve čtvrtek neuvěřitelných 95% bodů za první podání. A stejně silný byl i ve svých zpátečních hrách, když vytvořil 15 brejkbolů, z nichž sedm proměnil.

Rus zasáhl celkem 20 vítězů, včetně šesti es, a dopustil se ubohých 12 nevynucených chyb.

ptex loketní pouzdro

Marin Cilic to ale neměl tak jednoduché proti Benjaminovi Bonzimu, který nakrátko překonal velkoobslužného Chorvata. Čiličovi se podařilo získat 76% bodů za první podání, což vzhledem k jeho spoléhání na tuto ránu není velké číslo.

Cilic byl také překonán v oddělení esa, když zasáhl 16 z nich do Bonziho 19.

Bývalý šampion US Open zasáhl v zápase 60 vítězů, ale spoustu své dobré práce odvrátil tím, že se dopustil 53 nevynucených chyb. Podobný počet proti Medveděvovi by se Cilicovi pravděpodobně ukázal jako velmi nákladný.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Marin Cilic

Daniil Medvedev vede hlavou Marin Cilic 1: 0. Medveděv a Cilic proti sobě stáli ve Washingtonu v roce 2019, kde Rus vyhrál ve dvou setech.

sledujte střední školu hudební 3 online zdarma

Predikce Daniila Medveděva proti Marinu Čiličovi

Marin Čilič

Marin Čilič

Daniil Medvedev míří do svého střetu s Marinem Cilicem jako pevným favoritem, zejména proto, že se zdá, že konečně našel oporu v trávě. Rusova mamutí obsluha a ploché údery země tento týden zatím sklidily bohaté odměny na kluzkém povrchu a pravděpodobně v tom budou i nadále pokračovat.

Čilič to ale Rusům neulehčí. Chorvat je bývalým vicemistrem Wimbledonu a ví, jak se v travnaté hřiště vyznat.

Ale Cilic kvůli věku ztratil část rychlosti nohou a mohl by se bránit obraně proti úhlům vytvořeným Medveděvem. Nejlepší sázkou pro dvaatřicetiletého hráče by bylo podávat co nejlépe a odnést set nebo dva do tiebreaker, kde bude fantastikovat své šance proti Rusovi.

Po zvážení všech věcí však Medveděvova vynikající základní hra pravděpodobně nakonec prolomí Cilicovu obranu a dá mu průchod do posledních 16.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak vlnit vlasy žehličkou. Rovná žehlička neslouží jen k narovnávání vlasů. Pomocí žehličky můžete svému účesu dodat vlny a kudrlinky. Pokud hledáte nový styl, může to být zábavný projekt. Ujistěte se však, že ...

Jak nosit mátovou zeleň. Máta je stylová, poutavá barva, ale přijít na to, jak ji zapracovat do svého šatníku, může být náročné! Začněte malým spárováním kousků máty s neutrálními barvami, jako je černá, bílá nebo tmavě modrá. Jakmile získáte ...

Jak napíchnout volejbal. Stoupání volejbalu znamená násilné odpalování míče směrem k podlaze na straně soupeřovy sítě. Počkáte, až setr postaví míč poblíž sítě, poté se k míči přiblížíte, vyskočíte a vejdete ...

Deset věcí, které jste pravděpodobně nevěděli o Federerově dobyvateli - Sergiji Stakhovském

Garbine Muguruzaová se v sobotu ve třetím kole 2020 French Open utká s Danielle Collinsovou. Jak Muguruza, tak Collins ve svých zápasech druhého kola shodili pouze po 5 hrách.