Wimbledon 2021: Novak Djokovic vs Jack Draper náhled, souboj a předpověď

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Novak Djokovič vs (WC) Jack Draper

Datum: 28. června 2021

Turnaj : -2021-men-s-draw-analysis-preview-prediction 'rel =' noopener noreferrer '> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Londýn, Velká Británie

opěrka na tenisový loket

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Načasování zápasu : 13.30 místního času, 12.30 GMT, 8.30 EST, 18:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Novak Djokovic vs Jack Draper náhled

Wimbledon se vrací v pondělí po roční pauze, která byla v roce 2020 zrušena kvůli pandemii COVID-19. A v obvyklé tradici obhájce titulu mistr Novak Djokovič zahájí akci Center Court svým setkáním v prvním kole.

Djokovič, soupeřící v Londýně o svůj třetí titul v řadě, je v současné době ve formě svého života. Světová jednička v únoru zvítězila na Australian Open a navázala na to svým druhým titulem v kariéře na Roland Garros.

Djokovičova pařížská kampaň byla obzvláště pozoruhodná vzhledem k tomu, že se stal prvním hráčem, který na turnaji dvakrát porazil Rafaela Nadala. Srb také během svého běhu dvakrát převrátil schodek dvou setů, z nichž jeden přišel v závěrečném zápase Stefanos Tsitsipas.

34letý hráč nyní ve svém prvním zápase ve Wimbledonu 2021 převezme zástupný znak Jack Draper.

Jack Draper

Jack Draper

Draper, který je v současné době na 250. místě na světě, je v současné době jedním z nejslibnějších britských tenistů na turné. Devatenáctiletý mladík byl vicemistrem juniorů Wimbledonu 2018 a do SW19 se letos dostává s velkým sebevědomím.

Poté, co Draper dosáhl finále na Prague Challenger na antuce, překvapil více než několik svých výkonů na Queen's na začátku tohoto měsíce. Brit porazil Jannik Sinner a Alexander Bublik v po sobě jdoucích zápasech, než ve čtvrtfinále spadl na krajana Camerona Norrieho.

Novak Djokovic vs Jack Draper hlava na hlavě

Setkání v prvním kole ve Wimbledonu je prvním zápasem mezi Novakem Djokovičem a Jackem Draperem, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0.

badmintonová raketa nebo raketa

Predikce Novak Djokovic vs Jack Draper

Novaka Djokoviče většina tipuje na letošní vítězství ve Wimbledonu, takže je samozřejmé, že je také drtivým favoritem jeho střetnutí v prvním kole s Jackem Draperem.

Všestranná hra Djokoviče je nyní lepší než kdokoli jiný a díky rychlému pohybu a spolehlivému podání je nejlepším travnatým hráčem v losování mužů. To znamená, že Srb si bude muset dávat pozor na jakékoli rané mentální výpadky v Londýně, což je vzhledem k jeho hrdinství v Paříži možné.

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Draper je z jeho strany na turné relativně neznámý. Ale Brit prokázal své schopnosti na trávě u Queen a od davu Center Court se mu dostane docela velké podpory.

Devatenáctiletý mladík by mohl mít své okamžiky v pondělí a bude se chtít držet všech skluzů od Djokoviče. Je ale nepravděpodobné, že by Draper dokázal představovat věrohodnou hrozbu pro světovou jedničku.

Předpověď: Novak Djokovic vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Naše láska k seznamům a odpočítávání všeho druhu sahá až do prehistorických dob. I když lidé celý den nic nelovili a nejedli, pomyslela si.

Georgia a Auburn se v sobotu utkají o obrovský souboj mezi Top 10. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Čeho se Netflix tento měsíc zbavuje? Odcházejí skuteční krotitelé duchů, období 1-5, stejně jako klasiky jako The Breakfast Club a Beauty and the Beast.

Profilování 8 hráčů, kteří se kvalifikovali na finále ATP v Londýně končící sezonu.

Ve hře „Shark Trip: Eat, Pray, Chum“ se představí Rob Riggle, Adam Devine, Joel McHale a další. Zde je návod, jak sledovat speciální akci Shark Week online bez kabelu.

Jak skrýt zadní tuk. Pokud si uvědomujete tuk na zádech, existuje několik triků, které vám pomohou minimalizovat jeho vzhled. Vyberte si volné topy, které se vznášejí od těla, oděvy s podšívkou a těžké texturované ...