Wimbledon 2021: Sania Mirza / Rohan Bopanna předpokládaná cesta do finále smíšené čtyřhry

Sania Mirza (L) a Rohan BopannaIndie Sania Mirza a Rohan Bopanna čelí těžké remíze v případě smíšené čtyřhry ve Wimbledonu 2021. Duo si jako tým honí svůj první grandslamový titul.

Sania a Bopanna jsou jedinými indiány, kteří se objevili v losování smíšené čtyřhry v All England Clubu. Oba čtrnáct dní také soutěží ve svých čtyřhře.Sania Mirza, která hraje jen na své čtvrté akci v sezóně a na svém prvním grandslamu od Australian Open 2020, spolupracuje s Bethanie Mattek-Sandsovou na losování ženské čtyřhry. Rohan Bopanna se mezitím spojil s krajanem Divijem Sharanem.

Zde je pohled na plánovanou remízu pro Sania Mirza a Rohan Bopanna v letošním ročníku smíšené čtyřhry ve Wimbledonu.


Soupeři 1. kola Sania Mirza / Rohan Bopanna: Ramkumar Ramanathan / Ankita Raina

S blížící se olympiádou se spousta hráčů spojila se svými krajany, aby si společně zacvičili.Sania Mirza a Rohan Bopanna zahájí kampaň smíšené čtyřhry proti další all-indické dvojici v Ramkumar Ramanathan / Ankita Raina. Ramkumar/ Raina se dostali do hlavního tahu jako náhradníci a obsadili místo maďarského dua Marton Fucsovics a Timea Babos.

Zajímavé je, že pro 26letého Ramanathana to bude premiéra grandslamového hlavního tahu v jakémkoli formátu.


Sania Mirza / Rohan Bopanna předpokládané soupeře 2. kola: Nicolas Mahut / Kristina Mladenovic

Pokud indiáni vyhrají své první kolo, narazí na špičková semena Nicolase Mahuta a Kristinu Mladenovic (kteří obdrželi první kolo ahoj).Je samozřejmé, že francouzský pár bude v tomto zápase jasným favoritem. Mahut a Mladenovic získali dohromady 57 titulů ve čtyřhře, včetně několika grandslamů.

Ale zatímco Maldenovicův životopis se může pochlubit také dvěma smíšenými čtyřhrou Majors, Mahut měl v tomto formátu jen malý předchozí úspěch. To je něco, co by doufal napravit, než se vydá do Tokia.


Sania Mirza / Rohan Bopanna předpokládané soupeře 3. kola: Jean-Julien Rojer / Andreja Klepac

Sania Mirza a Rohan Bopanna by ve třetím kole mohli čelit 14. semenům Jean-Julien Rojer a Andreja Klepac. Rojer je dvojnásobným vítězem čtyřhry mužů ve čtyřhře a ve svých 39 letech jedním z veteránů na okruhu ve čtyřhře.

Kelpac nezaznamenal stejnou úroveň úspěchu jako Rojer, ale ona ve své kariéře získala devět titulů ve čtyřhře. Slovinec také pravidelně postupuje do hloubky na Majors ve čtyřhře žen.


Sania Mirza / Rohan Bopanna předpokládané čtvrtfinálové soupeřky: Desirae Krawczyk / Neal Skupski

Pokud se dostanou do čtvrtfinále, mohli by Sania Mirza a Rohan Bopanna čelit sedmým semenům Desirae Krawczyk a Neal Skupski.

Krawczyk je v posledních měsících jedním z konzistentnějších hráčů ve čtyřhře na turné WTA. Ona a Guarachi letos získali tituly v Adelaide a Štrasburku a loni se dostali do finále Roland Garros.

Krawczyk je také úřadujícím šampionem smíšené čtyřhry na Roland Garros s Joe Salisbury.

Skupski měl v poslední době ve čtyřhře ATP docela velký úspěch. Vyhrál akci v Mexiku se svým bratrem Kenem a také se dostal do finále v Miami a Monte Carlu.

Další dvojicí, na kterou si v této části losování dát pozor, je ruské duo Elena Vesnina / Aslan Karatsev.

Druhé místo Aslan Karatsev a Elena Vesnina (vlevo)

Stejně jako Sania Mirza se i Elena Vesnina po mateřské pauze vrací zpět. Kromě toho, že byla Vesnina v rané fázi své kariéry solidní hráčkou ve dvouhře, byla také nejlépe umístěnou hráčkou ve čtyřhře; vyhrála tři ženské čtyřhry a jeden smíšený.

Mezi svými čtyřmi Slamy získala Ruska tituly na každém ze čtyř Majorů.

Karatsev byl mezitím jedním z nejlépe vylepšených hráčů ATP za posledních šest měsíců. Začátkem letošního roku dokonce vyhrál v Dauhá titul mužské čtyřhry.

Karatsev a Vesnina se minulý měsíc ve dvojici dostali do finále French Open a budou se těšit vysoké důvěře.


Sania Mirza / Rohan Bopanna předpokládané semifinálové soupeřky: Nicole Melichar / Edouard Roger-Vasselin

Předpokládanými semifinálovými soupeři pro Sanii Mirzu a Rohana Bopannu jsou čtvrtá semena Nicole Melichar a Edouard Roger-Vasselin.

Melichar je zařazen do top 10 ve čtyřhře a v disciplíně dosáhl dvou grandslamových finále. Letos také získala dva velké tituly - Dauhá a Miami - a je bývalou šampionkou smíšené čtyřhry v All England Clubu (2018).

Roger-Vasselin získal 22 titulů ATP ve čtyřhře, včetně 2014 French Open. Francouz byl také dvojnásobným vicemistrem mužské čtyřhry ve Wimbledonu.

zábal na tenisový loket
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nickem Kyrgiosem (@k1ngkyrg1os)

Melichar a Roger-Vasselin by mohli ve druhém kole narazit na vzrušující duo Venus Williams / Nick Kyrgios. Nepravděpodobné partnerství Williams a Kyrgios ve smíšené čtyřhře se o městech mluvilo během prvních dnů v Londýně a dvojice bude mít určitě davy za sebou, až vyjdou na kurty.


Sania Mirza / Rohan Bopanna předpokládané konečné soupeře Gabriela Dabrowski / Mate Pavic

Gabriela Dabrowski a Mate Pavic s trofejí pro Australian Open 2018

Pokud vše půjde podle plánu, Sania Mirza a Rohan Bopanna by se ve finále měli setkat s druhými semeny Gabriela Dabrowski / Mate Pavic.

Devětadvacetiletý Dabrowski je dalším ostříleným aktivistou ve čtyřhře. Kanaďanka se v roce 2019 dostala do finále čtyřhry dám Wimbledonu a je dvojnásobnou vítězkou grandslamu smíšené čtyřhry. Zajímavé je, že vyhrála smíšený titul French Open 2017 s Bopannou a 2018 Open s Pavicem.

Pavic je z jeho strany současnou světovou jedničkou v mužské čtyřhře. Chorvat vyhrál v roce 2018 titul čtyřhry mužů na Australian Open a je úřadujícím mistrem čtyřhry mužů ve čtyřhře.

Kromě svého smíšeného titulu na Australian Open s Dabrowským má Pavic také titul smíšené čtyřhry na US Open s německou Laurou Siegemundovou (2016).

Třetí semena Demi Schuurs / Wesley Koolhof, pátá semena Bethanie Mattek-Sands / Rajeev Ram a osmá semena Hao-Ching Chan / Michael Venus patří mezi týmy, které by mohly Pavicovi a Dabrowskému vrhnout klíč do děl.

Populární Problémy

Tim Henman věří, že výběr Novaka Djokoviče jako favorita titulu „ve skutečnosti nechodí na končetiny“. Brit také prohlásil, že Dominic Thiem je po Djokovičovi a Rafaelu Nadalovi nejlepším hráčem na světě.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu premiérového dílu Game of Thrones pro 8. sezónu v USA, Velké Británii a dalších.

Jak ukázat kozu za 4H. Pokud jste první časovač zobrazující zvíře ve 4-H, možná si nejste jisti, co dělat. Ukázat kozu dá hodně práce, ale může to být obohacující zážitek. Chcete -li ukázat kozu, budete muset vybrat a starat se o ...

Texas a Texas Tech pokračují v soupeření v pátek odpoledne v Austinu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Chystáte se na letiště? Díky tomu, co si obléknete, bude vaše cesta mnohem pohodlnější. Měli byste se oblékat pro pohodlí, ale to neznamená, že stále nemůžete vypadat stylově. S sebou svetr. Když cestujete, možná měníte klima a ...

'The Goldbergs' se vrací na premiéru Season 7 ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.