Živý přenos finále světového poháru: Jak se dívat na USA vs Nizozemsko online

Živý přenos finále světového poháru

Getty

Ti v USA můžete sledovat přímý přenos finále Světového poháru žen 2019 prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Spojené státy se utkají s Nizozemskem ve finále Světového poháru žen 2019 v neděli na Parc Olympique Lyonnais ve francouzském Décines-Charpieu.

V USA zápas začíná v 11:00 ET a bude vysílán v televizi Fox (angličtina), NBC Universo (španělština) a Telemundo (španělština). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos USA vs Nizozemsko na svém počítači, telefonu nebo zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

rovnátka na tenisový loket

FuboTV

Fox (žijí na vybraných trzích), NBC Universo a Telemundo jsou tři z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Nizozemsko na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Nizozemsko na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žije na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Nizozemsko na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Ukážka finále USA vs. Nizozemsko Světový pohár

Spojené státy v semifinále vyhrály v Anglii 2: 1 a dostaly góly od útočníků Alexe Morgana a Christen Presse, kteří startovali za zraněnou Megan Rapinoe.

Vzájemně máme záda. Nepřízeň vás zasáhne po celou dobu hry; je to součást hry, řekla americká záložnice Julie Ertz Pro Soccer USA . Od začátku jsme říkali, že potřebujeme všech 23 hráčů. Klobouk dolů před Pressem. Přišla a udělala fenomenální, dala gól, udělala, co se po ní žádalo, a to je mentalita celého našeho týmu.

Brankář Alyssa Naeher si v 84. minutě chránil jednogólové vedení a nacpal pokutový kop kapitánovi Anglie Stephu Houghtonovi.

Byl jsem šťastný, že mohu hrát svou roli, řekla Naeher Pro Soccer USA . To byl můj cíl při vstupu do tohoto turnaje: „Jak mohu tomuto týmu pomoci vyhrát v roce 2019?“ K tomu jsem dostal příležitost.

Spojené státy, vítězky rekordních tří světových pohárů žen, smetly skupinu F s 18 góly a nulou povolenou, poté vyslaly Španělsko a před setkáním s Anglií hostily Francii.

Rapinoe, která se potýkala s křečemi podkolenní šlachy, ve středu řekla, že je na dobré cestě hrát v neděli.

Nizozemská záložnice Jackie Groenenová zatlačila svou stranu do finále prodloužením, aby přerušila bezbrankovou remízu se Švédskem.

Čtyřiadvacetiletý mladík našel levý dolní roh zvenčí boxu poté, co si vzal podání útočníka Vivianne Miedemy.

Viděl jsem pěkný úhel, řekl Groenen podle Associated Press . Diskutovali jsme o tom několik týdnů, když potřebuji častěji fotografovat. Míč přišel opravdu pěkně a já si řekl: ‚Pojďme na to.‘

Lvice se vyhouply na vrchol skupiny E, když vstřelily šest gólů a dva inkasovaly. Ve vyřazovací fázi porazili Japonsko a Itálii, než vyřadili Švédsko.

Je úžasné moci hrát finále. Jsem tak hrdý. Je úžasné hrát v týmu, který vám dodává sebevědomí. Dáme si to navzájem, řekl Groenen AP . Nikdy jsme nevěděli, že to bude možné. Je to ještě jeden zápas a mohli bychom být mistry světa. Bude to těžké, ale bude neuvěřitelné vyhrát.

Toto je druhé nizozemské mistrovství světa žen v Nizozemsku. V roce 2015 se uklonili v 16. kole a v roce 2017 vyhráli mistrovství Evropy.

Potenciál Nizozemska je zde již dlouhou dobu, uvedla nizozemská hlavní trenérka Sarina Wiegmanová. Od roku 2007, kdy začala Eredivisie a hráči získali lepší zázemí a mohli více trénovat, se hráči natolik rozvíjeli, že se zlepšovali. A pak, když jste na velkých turnajích, jako jsou mistrovství Evropy a mistrovství světa, se rozvíjejí ještě více. Prováděli přestupy do velkých klubů v Evropě.


Populární Problémy

Becker označil Serenu Williamsovou za největší ze všech a řekl, že Courtův rekord 24 úderů je na dosah. Němec také pochválil Serenu, že je vzorem pro pracující matky.

Jak se připravit na pěší túru po Apalačské stezce. Appalachian Trail je cesta, která se nachází na východě USA. Stezka je na 3 190 km dlouhá a je nejdelší turistickou stezkou na světě. Rozkládá se na severo-jihu ...

All England Club již dříve v neděli oznámil, že kapacitní davy budou letos povoleny pro čtvrtfinále, semifinále a finále ve Wimbledonu.

Vystřihování vlastních rukávů vyžaduje vlastní vzor, ​​což může být matoucí proces. Měření a jejich použití k výpočtu a nakreslení vzoru rukávu však bude mít mnohem lepší přizpůsobení než použití předem dimenzovaných ...