Finále WTA 2017: Analýza šancí osmi kvalifikací

Zadejte capt

Osm nejlepších při losování o finále WTA

Sezóna WTA 2017 se rozběhla a ve finále WTA v Singapuru dosáhla senzačního uzavření kalendářního roku. Osm nejlepších hráčů bude součástí tohoto elitního týmu na koncích mistrovství.

Bude velmi zajímavé sledovat šampionku WTA Finals 2008 Venus Williamsovou a šampionku French Open Jelenu Ostapenkovou, která se na této akci spojila do pěkné kombinace ikonického velikána a Generation Next. Letošní rok byl pro tenis WTA velmi význačný, protože tři různí hráči se po zbytek grandslamových turnajů dostali na výsluní poté, co Serena Williamsová vyhrála Australian Open. Ostapenko zvedající French Open, Garbine Muguruzaová z Wimbledonu a Sloane Stephensová z US Open nechaly tenisové fanoušky přesvědčit, že pouhé odhodlání skutečně může hory přenášet.

Vrcholem finále WTA 2017 je těsný souboj mezi body hráčů. Bude to zajímavé, protože sedm z osmi hráčů ve slosování má na konci turnaje šanci získat pořadí č. 1.

kde sledovat čchi

Zde je pohled na jejich aktuální body:

1. Simona Halepová - 5 675 bodů

2. Garbine Muguruza - 5 635 bodů

3. Karolina Pliskova - 5,105 points

4. Elina Svitolina - 5 000 bodů

5. Venus Williamsová - 4 642 bodů

6. Caroline Wozniacki - 4 640 bodů

7. Jelena Ostapenko - 4 510 bodů

Hráči jsou rozděleni do dvou skupin.

Světová jednička Simona Halepová povede červenou skupinu, zatímco wimbledonská šampionka Garbine Muguruzaová povede bílou skupinu. Dalších šest hráčů bude rozděleno do dvou skupin, přičemž každá skupina bude složena ze čtyř hráčů. Každá hráčka bude hrát první tři ve své skupině v soubojích každý s každým během prvních šesti dnů, přičemž do semifinále postoupí dva nejlepší hráči z každé skupiny.

Červená skupina

BNP Paribas WTA Finals Singapur představil SC Global - Previews

Může Halep bojovat proti konkurenci?

Tato skupina uvidí Simonu Halepovou, která je spolu se Svitolinou, Wozniackim a Caroline Garciou ve čtvrtém finále WTA své kariéry.

chicago crossover 2019 objednávka ke sledování

V čele této skupiny se Rumunka, která má za sebou dramatickou sezónu, bude snažit dokázat, že si zaslouží nejnovější korunu č. 1, která ji zdobila při jejím prvním finále v Pekingu. Vzhledem k tomu, že proti jejímu jménu zatím není žádný grandslamový titul, bude pro Halepové bojovat o něj a dostat se na první místo světového žebříčku.

Pekingská dvojka Halep jako jediná ze tří, která se dostala do finále šampionátu končícího sezonu, spolu s šampionkou z roku 2008 Venus Williamsovou a vicemistryní z roku 2010 Caroline Wozniacki, nepochybně jede na vlně sebevědomí a vstupuje do bitvy .

Extravaganza na konci roku uvidí světovou jedničku Caroline Garciaovou, která se světovou jedničkou Halep hodně prosadí deja vu finále China Open, jehož výsledkem bylo, že Francouzka zvedla titul a Rumunka skončila na druhém místě. Čtyřiadvacetiletá Garcia si své místo v Singapuru mezi elitou vysloužila zvednutím zády k sobě wuhanských a pekingských titulů.

Je však jediná z osmi, která není v závodě o umístění v žebříčku číslo 1. Garcia se dostala do čtvrtfinále na Roland Garros a poté předvedla brilantních čtrnáct dní v Číně, aby se dostala do první desítky a nyní je ve svém rodném finále WTA.

V Singapuru bude debutovat také světová jednička 4 Svitolina Ukrajiny. Třiadvacetiletá žena, která v této sezóně získala pět titulů, konkrétně Tchaj-pej, Dubaj, Istanbul, Řím a Toronto, se určitě posouvá na hranici svých možností. Čtvrtfinálové vystoupení na Roland Garros bylo pro Svitolinu určitě nejlepší kariérou. I když na Majors neprokázala žádné působivé výsledky, bude si své šance ve finále na konci roku ještě představovat.

ne u wii tenis

Caroline Wozniacki je skutečným příkladem konzistence. Bývalá světová jednička dosáhla v této sezóně sedmi finále, konkrétně Dauhá, Dubaj, Miami, Eastbourne, Bastad, Toronto a Tokio, i když vyhrála pouze Tokyo Open. Dosažení druhého týdne French Open a Wimbledonu bylo pro Dána také peří v čepici. Poté, co se naposledy kvalifikovala v roce 2014, je to páté finále WTA v její kariéře. V roce 2010 se dostala do finále tohoto turnaje.

Čtěte také: Plíšková zahajuje finále WTA vítězstvím nad Venuší

Bílá skupina

BNP Paribas WTA Finals Singapur představil SC Global - Previews

Muguruza má nejlepší sázku na postup do semifinále

Vedení skupiny White je druhým nasazeným a wimbledonským šampionem Garbine Muguruza. Poté, co si Španělka nedávno vysloužila ocenění Hráčka roku 2017 za svůj druhý grandslamový titul a za to, že si zajistila prvenství, vyzařovala paprsky sebevědomí, které jí osvětlily cestu jako nikdy předtím.

Čtyřiadvacetiletý mladík získal titul v Cincinnati a postoupil do semifinále na Stanfordu a Tokiu. Pouhých 40 bodů za Halepovou se také chlubí tím, že dosáhla druhého týdne všech čtyř Slamů v sezóně.

Muguruzaová, která ve svém prvním zápase v Singapuru porazila Jelenu Ostapenkovou, se na této akci objevuje už třetí v řadě. Je velmi možné, že se Muguruza dostane do semifinále, pokud přísahá a je fit.

Dvacetiletá Ostapenková z Lotyšska je sladkou tenisovou dívkou od chvíle, kdy smetla fanoušky z nohou, když si zajistila titul na French Open, přestože byla na turné nenasazenou hráčkou. Světová sedmička postoupila do semifinále ve Wuhanu a Pekingu a také získala titul WTA v Soulu, ale proti všem skupinám má rekord v poražení. Bude stále vzrušující sledovat Jelenu, jak bude bít s téměř homosexuálním opuštěním, nebojácně zasaženou vlastností, kterou je známá.

Karolina Plíšková zaznamenala velmi působivých prvních sedm měsíců své sezóny. Později ji však došel dech, když jí žebříček číslo 1 pro ni byl možná přítěží.

Během prvních šesti měsíců získala tři tituly - Brisbane, Dauhá a Eastbourne - ale Asia Tour zaregistrovala pro Plíškovou ubývající formu. V čele Tour s 423 esy a 37 výhrami v hardcourt se Čech určitě dokáže dostat do Singapuru.

Šampiónka z roku 2008 Venus Williamsová hraje finále WTA poprvé od roku 2009. Prožila nádhernou sezónu, když se dostala do finále dvou Slamů - Australian Open a Wimbledonu.

Pro Američana to bude páté vystoupení v šampionátu končícím sezonu. Sedmatřicetiletý hráč je třetím nejstarším hráčem, který se do něj kvalifikoval. Bude nesmírně zajímavé sledovat, zda Williams dokáže v nadcházejícím týdnu v Singapuru přivést svou Slamovu formu, aby překonala rekordy a napsala další příběhy.

jak správně nosit ortézu na tenisový loket

V této skupině, pokud je Muguruza fit, určitě může získat zpět číslo 1. Její sebedůvěra a důslednost byla ve druhé polovině sezóny chvályhodná. Muguruza je nejlepší sázka na postup do semifinále z této skupiny. Nemělo by se však zapomínat, že Ostapenko má také všechny zbraně, aby mohla způsobit divokou změnu jako ona. Čas ukáže.

Čtěte také: Muguruza přežije pozdní nárůst Ostapenko v Singapuru

Populární Problémy

Zahradnictví je obvykle velmi nepořádné, a pokud jste zahradník poprvé, nebo se chystáte někam (babička, kamarádka, komunitní zahrada ...) dělat zahradnictví? Pokud to čtete, pravděpodobně nevíte, co si vzít na sebe, takže jste tady ...

Jennifer Brady zahájí kampaň 2020 French Open proti 17leté Claře Tauson. Je to vůbec poprvé, co si ti dva na turné zahrají navzájem.

„World of Dance“ se vrací v sezóně 4 v úterý večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat show naživo online.

Jak zabránit dysplazii kyčle u psů. Dysplazie kyčle je běžný degenerativní stav u psů, ke kterému dochází, když se kyčelní kloub vašeho psa nevytváří správně. Kombinace genetiky a dalších faktorů může způsobit, že měkké tkáně obklopují ...

Vykastrovat vaši fenku nebo fenu je společensky odpovědné. Odstranění jejího lůna znamená, že nemůže dostat infekci dělohy (pyometra), a pokud kastrace proběhne před její druhou sezónou, má ochranný účinek proti ...

Jak zorganizovat firemní zázemí. Podnikový ústup může být jen změnou prostředí, které potřebujete k dokončení věcí, vyřešení celopodnikového problému nebo jen k získání nové perspektivy. Firemní zázemí spojuje podnikání s trochou zábavy, ...