Jak vyzvednout dívky na Facebooku

Facebook si můžete představit jako svůj nový místní bar nebo večírek u přítele. Přes místnost vidíte roztomilou dívku - nebo na zdi vaší kamarádky na Facebooku a nemůžete s ní navázat oční kontakt ani se k ní přiblížit, ale existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste ji začali vyzvedávat přímo z pohodlí svého domova. obrazovka počítače. Pokud chcete vědět, jak vyzvednout dívky na Facebooku, postupujte podle těchto kroků.Metoda 1 ze 2: Mít zabijácký profil

 1. 1 Ujistěte se, že máte lichotivé fotografie. Nezačněte chatovat s dívkou na Facebooku, pokud jste od osmé třídy neaktualizovali svoji fotku. Než začnete vyzvedávat dívku na Facebooku, měli byste se ujistit, že jsou vaše fotografie aktuální a že vypadáte atraktivně nebo alespoň jako milý kluk. Nepokládejte spoustu fotek se sebou a milionem různých dívek, pokud nechcete vypadat jako hráč, a neměj sto fotek, na kterých jsi opilý nebo se chováš jako praštěný, pokud si nemyslíš, že to tu dívku osloví.
  • Projděte si své fotografie a zeptejte se sami sebe: „Byla by do toho dívka, kterou se snažím vyzvednout?“ Pokud odpovíte ne, fotky odstraňte.
  • Uchovejte si nějaké „bezpečné“ fotky, na kterých se potkáváte s některými dívkami, abyste ukázali, že dívky se s vámi rády potloukají; Nemějte žádné obrázky, kde byste dělali něco příliš provokativního s jinou dámou - nebo několika dalšími dámami.
 2. 2 Nechte ji vidět, že máte společenský život. Pokud se snažíte vyzvednout a poznat dívku přes Facebook, pak musí vidět, že jste legitimní chlap. Měli byste mít spoustu přátel na Facebooku, posílat na zeď zajímavé věci, ukázat, že se účastníte akcí, komentovat fotografie lidí a nechat lidi komentovat vaše odkazy. Nechte dívku vidět, že jste zábavný kluk a že s vámi ostatní rádi mluví.
  • Pokud máte na Facebooku jen deset přátel a vaše zeď nebyla rok aktualizována, začne být podezřelá.
  • Nepište příliš často. Postujte jen tolik, abyste byli aktivní. Nechcete, aby si dívka myslela, že Facebook je váš život.
  • Nenechte ji vidět, že na Facebooku trefujete mnoho dívek, i když ano. Buďte úhlední a udržujte své koketní zprávy skryté, omezené na chatování nebo soukromé zprávy.
 3. 3 Nechte svůj profil odhalit, čím jste výjimeční. Zatímco na Facebooku byste si neměli vylévat srdce, dívka by měla mít možnost procházet váš profil a dozvědět se o vás pár skvělých věcí. Pokud máte rádi určitou skupinu, umístěte na zeď odkaz na některou z jejích skladeb; Pokud milujete surfování, dejte si pár fotek, jak vy a vaši kamarádi narážíte na vlny. Nechte ji vidět, že máte mnoho skvělých zájmů mimo Facebook. reklama

Metoda 2 ze 2: Vyzvedněte dívku

 1. 1 Najděte tu dívku. Podívejte se na svůj Facebook a najděte roztomilou dívku, která vypadá zábavně, svobodně a žije ve vaší oblasti. V ideálním případě by to měl být někdo, kdo zná nějaké vaše přátele, někdo z vaší školy nebo někdo, kdo je ve vašem rozšířeném sociálním kruhu. Nevybírejte si cizí dívku. Ujistěte se, že není ve vztahu, a pokud vidíte její fotografie, podívejte se na fotky majetně vyhlížejícího chlapa s paží kolem ní.
 2. 2 Kamarádit se s ní. Pokud s dívkou ještě nejste přátelé, měli byste ji požádat, aby vás přijala jako přítele. Pamatujte, že s největší pravděpodobností to bude cizí člověk ne přijměte svou žádost o přátelství a může být dokonce vyděšená a zablokovat vás. Pokud jste se s dívkou potkali náhodně, pak je žádost o přátelství v pořádku, ale pokud jste ji právě našli na profilu někoho jiného a žijete na opačných stranách země, může být složitější přimět ji, aby vaši žádost přijala.
  • Pokud jste se s dívkou krátce setkali, ale nejste si jisti, zda si vás pamatuje, můžete jí poslat rychlou zprávu s vaší žádostí. Nechoďte příliš silní. Stačí říct něco jako: „Bavil jsem se s tebou mluvit na Mikeově párty minulý týden.“
  • Pokud vidíte roztomilou dívku, která postuje na zdi jedné vaší kamarádky, zkuste se připojit ke konverzaci. Podívejte se, jestli můžete napsat komentář, který by chtěla, a zkuste ji přimět, aby s vámi mluvila.
  • Uvědomte si, že Facebook má přísné zásady obtěžování. Pokud dívce pošlete žádost o přátelství a ona ji nepřijme, nechte ji na pokoji. Nebombardujte ji agresivními zprávami, jinak vás nahlásí na Facebook a váš profil by mohl být nadobro deaktivován.
 3. 3 Podívejte se na její stránku. Jakmile se s dívkou spřátelíte na Facebooku, budete mít přístup na její stránku, kde o ní můžete zjistit pár věcí podle toho, jak je na Facebooku aktivní. Čím více o ní víte, než se ji začnete skutečně snažit vyzvednout, tím snazší bude s ní mluvit a vyvolat její zájmy. Věnujte pozornost následujícím věcem:
  • Zjistěte, zda máte nějaké společné přátele. Podívejte se na své společné přátele nebo se podívejte na její fotografie a zjistěte, s kým se potlouká. Poznáte -li jednoho z lidí, můžete to později vychovat - přirozenou cestou.
  • Věnujte se jejím koníčkům. Projděte si její obrázky, zeď a skupiny na Facebooku, abyste zjistili, zda poznáte, zda ráda chodí na pláž, hraje tenis nebo jen chodí na mnoho hlasitých a bláznivých večírků.
  • Podívejte se na její odkazy. Odkazuje na písně z nového alba Justina Timberlakea? Odkazuje na článek o Obamovi? Podívejte se, jestli si tímto způsobem nevšimnete více jejích zájmů.
  • Přečtěte si její příspěvky. Přečtěte si příspěvky na její časové ose a zjistěte, zda se můžete dozvědět, co si myslí o práci nebo škole, kdo je její oblíbený basketbalový tým nebo dokonce o tom, co dělá o prázdninovém víkendu.
 4. 4 Začněte s ní komunikovat. Berte to pěkně a pomalu. Neposílejte jí zprávu, která by jí říkala, že je skvělá, v okamžiku, kdy souhlasí, že bude vaším přítelem na Facebooku. Místo toho věnujte nějaký čas rozvoji svých přátelství na Facebooku. Nejprve lajkujte jeden z jejích statusů nebo fotografií, pokud je to vhodné. Poté můžete začít komentovat její fotografie nebo statusy. Ujistěte se, že vám komunikuje zpět a líbí se vám vaše komentáře a že nemáte jednostranný rozhovor.
  • Najděte si správný čas na zahájení delšího konverzačního řetězce prostřednictvím komentářů. Pokud vám stále píše, musí s vámi ráda mluvit.
  • Jak váš vztah roste, můžete na její zeď umístit odkaz na něco, co si myslíte, že by chtěla. Udělejte to jen jednou a počkejte, až se vám odvděčí, než to uděláte znovu.
  • Neříkejte, že víte, jaké jsou její zájmy, když jste sledovali její stránku. Zkuste zmínit něco, co jste si uvědomili, že máte společného, ​​a počkejte, až odpoví. Pokud například víte, že se jí Lakers líbí, napište o nich a počkejte, až se jí váš stav bude líbit.
 5. 5 Pošlete jí zprávu. Jakmile si myslíte, že vás cítí a rozvinuli jste vztah mezi příspěvky a komentáři, můžete to poslat na další úroveň tím, že jí pošlete zprávu. Stačí jí poslat pár řádků o něčem, co vám ji připomnělo, nebo ji nasměrovat na odkaz, o kterém si myslíte, že by se jí líbil. Můžete být trochu koketní, ale nezatěžujte dívku.
  • Počkejte, až zareaguje. Pokud vám položí otázky, pak chce pokračovat ve zprávách.
  • Pošlete jí zprávu. Jakmile to uděláte několikrát, pak to můžete brát jako znamení, že to chce posunout do další fáze.
 6. 6 Chatujte s ní na Facebooku. Jakmile si s dívkou chvíli budete povídat tam a zpět, pak s ní můžete začít chatovat na Facebooku a vést normálnější konverzaci. Jen si pamatujte, že ne každý má rád Facebook chat nebo ho dokonce používá - mohla být přihlášena na Facebook na svém telefonu nebo v práci, a ani si neuvědomit, že si s ní chatujete až později, protože to používá tak zřídka. Ale pokud má ráda chatování, je to skvělý způsob, jak si vybudovat vztah.
  • Flirtujte to. Nyní je na čase to pořádně rozjet. Pokud se do vás zdá, můžete říct: „Hej, zlatíčko“ nebo „Na té fotce, kterou jsi právě zveřejnil, jsi vypadal skvěle.“ Nebuď také vpřed, ale dejte jí najevo, že ji máte rádi.
  • Mluvte o svých společných zájmech nebo o věcech, o kterých víte, že je má ráda. Pamatujete si všechny ty věci, které jste se o ní dozvěděli z jejího profilu? Tady se budou hodit.
 7. 7 Získejte její číslo (nepovinné). Můžete jí napsat zprávu a říct, že s ní rádi mluvíte a chtěli byste s ní mluvit po telefonu. To ji může vyděsit a vyvolat v ní pocit, že začínáš být silná, nebo to pro ni může být perfektní způsob, jak tě lépe poznat, než se dohodne, že s tebou půjde osobně. Pociťte ji a uvidíte, co si myslíte, že by bylo nejlepší.
 8. 8 Požádejte ji, aby se setkala. Pokud si s tou dívkou jen tak pro zábavu neflirtujete, pravděpodobně se s ní budete chtít někdy osobně setkat. Takže až budete mít dobré zprávy a chat, řekněte něco jako: „Moc rád s tebou mluvím přes Facebook, takže mám pocit, že bych s tebou chtěl mluvit ještě osobně. Chcete se někdy potkat? '
  • Nechte to ležérní. Nepozvi ji do restaurace se svíčkami. Zeptejte se jí na kávu nebo drink. Pokud vás mimo Facebook vůbec nezná a nemáte mnoho společných přátel, může si na to dávat pozor, takže to držte na veřejném místě a co nejchladněji.
  • Můžete jí dát své číslo a počkat, až vám dá své.
  • Bavte se. Pokud souhlasí s osobním setkáním, pak si užijte budování vztahu mimo Facebook. Navíc pokud vás odmítne, není to nic vážného. Krása Facebooku spočívá v tom, že můžete vyzvednout více dívek najednou.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když tu dívku znáte? Zkuste si všimnout, ale ne zvláštním způsobem. Nepřehánějte to s flirtováním, ale dejte jí najevo, že ji máte rádi.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vy jste šéf, vy rozhodujete, koho chcete potkat.
 • Býtuklidnit,chladný, a sebejistý .

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nesledujte žádné dívky na Facebooku. Ano, je rozdíl snažit se setkat s dívkou a pronásledovat dívku.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Předposlední etapa Wimbledonu 2018 je tady a o postup do finále je to Nadal vs. Djokovič. Zde je návod, jak může zápas dopadnout.

Jak vizuálně zmenšit velká prsa. Existuje mnoho způsobů, jak vizuálně zmenšit svůj velký hrudník. Můžete používat chytré módní triky, ale můžete být překvapeni množstvím nechirurgických metod, které mohou fyzicky vládnout vaší hrudi. Ne ...

Míč ve službě ve službě i přes přestávky v tenisové lize mistrů Jak se tenis v průběhu desetiletí vyvíjel, propůjčil žákům vzrušení.