'Ukradl jsi show!' - Stefanos Tsitsipas a Nick Kyrgios mají zábavný chat na Instagramu

Stefanos Tsitsipas (vpravo) a Nick Kyrgios

Stefanos Tsitsipas (vpravo) a Nick Kyrgios

Úřadující vítěz finále ATP a semifinalista Australian Open 2019 Stefanos Tsitsipas se s Nickem Kyrgiosem setkali v krátkém videochatu na Instagramu. A jak se dalo očekávat, v rozhovoru bylo mnoho vtipů a veselých barbů.

Tsitsipas a Kyrgios patří k nejtalentovanějším mladistvým na turné ATP a také k nejotevřenějším. Už nějakou dobu baví fanoušky svým neotřelým stylem a sebepodceňujícím humorem a jejich společný instagramový chat - byť jen 2,5 minuty dlouhý - tomu nebylo jinak.

Tsitsipas začal trochu sarkasmu a řekl: „Ukradl jsi show!“ po příjezdu Kyrgiose. Kyrgios odpověděl, že viděl Tsitsipase jít živě a nemohl odolat dohnání.

`` Byl jsem na Instagramu a viděl jsem tě jít živě ... a veškerá moje pozornost se přesunula na tebe, `` řekl Kyrgios a snažil se - ale nedařilo se - zachovat si rovnou tvář.

pánská tenisová raketa

Hravý pohyb tam a zpět pokračoval, když se Tsitsipas zeptal Kyrgiose, co dělá tak pozdě na parkovišti tak pozdě, na což Aussie odpověděl mrknutím: „Nevím. Jen na někoho čekám. '

Tsitsipas to nebral vleže a vrátil svůj dřívější sarkasmus slovy: „Někdo. Suuure. '

Po výměně příjemných zážitků Stefanos Tsitsipas řekl, že je rád, že vidí úsměv na tváři Nicka Kyrgiose. Ale Aussie ho přerušil s tím, že se jeho telefon stále 'zotavuje' poté, co bylo jeho číslo sdíleno na Instagramu.

Tsitsipas na vteřinu vypadal zaskočeně, ale pak se pokusil nasadit nevinnou tvář slovy: „Netušil jsem, že to skončí takhle. Ale je na čase říci lidem, že jsem bez vašeho souhlasu nesdílel vaše číslo. '

Kyrgios se usmál a zeptal se Řeka, zda by na něj mohl hrát stejný žert. 'Mám váš souhlas se sdílením vašeho čísla?' zeptal se Australan.

hulu.com/start/ps4

Tsitsipas odpověděl, že Kyrgios to může udělat svobodně a že stejně hledá záminku ke změně svého čísla.

tenisový míček masáž šíje

'Udělej to, prosím,' řekl Tsitsipas. „Nyní mohu změnit své telefonní číslo. Přijímám příliš mnoho nevyžádaných hovorů a zpráv. 'Když Stefanos Tsitsipas sloužil Nicku Kyrgiovi jako „překvapivý“ dárek k narozeninám

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Celá „telefonická“ konverzace byla odkazem na hříčku, kterou si Řekové nedávno zahráli na Kyrgiovi.

Před dvěma týdny, 27. dubna (25. narozeniny Nicka Kyrgiose), Stefanos Tsitsipas sdílel mobilní číslo Aussie na Instagramu. Jeho telefon byl přirozeně zaplaven hovory od fanoušků a byl nucen jej vypnout.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Zvedněte ostatní. . . . . . . . : @dudewithsign | #dudewithsign

Příspěvek sdílený uživatelem Stefanos Tsitsipas (@stefanostsitsipas98) 27. dubna 2020 ve 2:07 PDT

Kyrgios na to zjevně ještě nezapomněl a zdá se být rozhodnutý splatit stejnou mincí. A fanouškům by se určitě líbilo, kdyby dostali příležitost zaplavit telefon Tsitsipas také hovory, jak to udělali s telefonem Kyrgios.

jak sloužit v tenise krok za krokem

Dosud sezóna Stefanose Tsitsipase 2020

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Než začala uzavírka vynucená koronaviry, měl Stefanos Tsitsipas plné ruce práce s podstatně vážnějšími záležitostmi.

Tsitsipas, který poprvé vyhrál největší titul své kariéry na závěrečném finále ATP v Londýně, zahájil sezónu 2020 úvodním pohárem ATP. Jednadvacetiletý hráč porazil Alexandra Zvereva ve dvou setech, a to po obou stranách třetího setu v tiebreaku s Nickem Kyrgiosem a porážce ve dvou setech s kanadským Denisem Shapovalovem.

na Australian Open, Tsitsipas nedokázal zopakovat svůj běh 2019 do semifinále, když ve třetím kole spadl na jiného Kanaďana - Miloše Raonice.

Po vyřazení druhého kola v Rotterdamu získal Stefanos Tsitsipas svůj pátý titul ve dvouhře v kariéře tím, že ve finále Marseille porazil mladou zbraň Felixe Augera Aliassimeho. To bylo poprvé, kdy mladý Řek úspěšně obhájil titul ve své mladé kariéře.

tenisová masáž ramen

Ve svém druhém turnaji ATP 500 v sezóně v Dubaji porazil mladý Řek Pablo Carreno Busta, Alexander Bublik, Jan-Lennard Struff a Daniel Evans, aby se vrátili do finále. Ale první titul v Dubaji neměl být pro Tsitsipase, když sestoupil ve dvou setech k Novakovi Djokovicovi.

O měsíc později se pandemie COVID-19 rozšířila po USA a velkých částech Evropy, což donutilo ATP zrušit sérii turnajů počínaje dvěma turnaji Masters 1000 v Indian Wells a Miami.

ATP ve společném prohlášení s WTA od té doby oznámila přerušení sezóny nejméně do 13. července, v závislosti na vývoji situace na frontě COVID-19. Takže s velkým množstvím volného času na ruce se Tsitsipas na sociálních médiích zabýval spoustou bláznovství - ve spojení s lidmi jako Kyrgios.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Aladdina (1992) online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Richard Gasquet se v prvním kole US Open 2020 utká s chorvatským veteránem Ivo Karlovicem. Francouz, bývalý semifinalista, se na turnaji podruhé utká s Karlovicem.

Slibuje, že to bude střet mezi dvěma protiútoky, kteří mají vynikající obranné schopnosti.

'Garth & Trisha živě!' vysílá v neděli večer na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete speciální koncert sledovat živě online.

Hubert Hurkacz se utká s Peterem Gojowczykem v zápase prvního kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.

Jak rehabilitovat koleno po operaci ACL. Operace předního zkříženého vazu (ACL) se provádějí za účelem opravy kolen po poranění nebo natržení vazu. Rehabilitační proces po operaci je však stejně důležitý jako chirurgický zákrok ...