10 skvělých faktů o Wimbledonu, které jste pravděpodobně nevěděli

Novak Djokovič Roger Federer Wimbledon

Novak Djokovic a Roger Federer po finále Wimbledonu 2015Wimbledon je v plném proudu, Novak Djokovič prošel remízou ve snaze obhájit korunu. Ale jako Roger Federer, Andy Murray, Stan Wawrinka, Kei Nishikori a další se budou snažit zastavit jeho pochod, zatímco řada neohlášených nováčků se bude snažit kazit párty všem.Mistrovství je celosvětově oblíbeným fanouškem a tento Major je ze všech nejprestižnější tenisový turnaj. Ale ne všechno o Wimbledonu je tak známé! Zde je 10 věcí, které fanoušci o akci možná nevěděli:tenisová raketa pro 7 let

1. Účast nebyla vždy tak dobrá

Wimbledon je nyní jednou z nejsledovanějších sportovních událostí na světě, ale v jeho počátcích byla návštěvnost až neuvěřitelně nízká.V prvním turnaji ve Wimbledonu bylo jen 200 diváků a lístky se prodávaly po jednom šilinku ve finálovém zápase. To nejsou úplně „královská“ čísla!2. Přerušení, přerušení!

Wimbledon se koná bez selhání od roku 1877, s výjimkou dvou významných časových období v historii.První řada zmeškaných turnajů se odehrála v letech 1915 až 1918 a druhá v letech 1940 až 1945 - postup první a druhé světové války.je Disney Plus na Apple TV

Struktura Wimbledonu byla ve skutečnosti používána jako úkryt během tohoto časového období.

3. Wimbledonský ručník se vyrábí v Indii!

Ikonické fialové a zelené ručníky s logem Wimbledonu, na nichž je hrdě uvedeno „Mistrovství“, jsou ve skutečnosti vyrobeny v Indii. Welspun jsou oficiálními výrobci plyšových ručníků, které používají ti nejlepší ve hře a během zápasů jsou přehozené přes židle.

Tyto ručníky vám přináší v Indii společnost Welspun's Spaces Home & Beyond. Chcete -li získat svůj vlastní oficiální wimbledonský ručník a přitom vyhrát báječné dárky, navštivte web Obchod Welspun !

4. Martina Hingis má s Wimbledonem zvláštní vztah

Martina Hingis Wimbledon

Martina Hingis s trofejí Wimbledon 1997

Martina Hingisová, jedna z nejtalentovanějších mladých zázračných her ve hře, se stala nejmladší vítězkou v historii Wimbledonu v roce 1996, kdy v 15 letech, 282 dnech, získala titul čtyřhry žen.

sledujte hru na rozloučenou madea online zdarma

Do příštího roku by se stala světovou špičkou ve dvouhře i čtyřhře.

Před Hingisem byla anglická hráčka Charlotte ‘Lottie‘ Dodová nejmladší vítězkou, jen o týden starší než byl Hingis, přestože Dodův rekord byl dosažen před otevřenou érou tenisu.

Populární Problémy

Chcete se podívat na živý přenos dnešní preseason hry Ravens vs Panthers? Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.

Jak vypadat krásně pro svého přítele. Faktem je, že tvůj přítel si myslí, že jsi krásná, bez ohledu na to. Můžete však mít náladu okořenit svůj vzhled a jen zkusit něco jiného, ​​aby byl váš výjimečný muž ...

Dnes v noci má premiéru celoživotní nejnovější film „Ripped from the Headlines“, „Girl in the Basement“. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

„Lady Boss: The Jackie Collins Story“ má premiéru v neděli 27. června na CNN. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online.

Vše, co potřebujete vědět o filmu The Muppet Christmas Carol, včetně toho, jak jej streamovat, obsazení, čísel pokladen a zábavných informací.