5 nejnervóznějších tenistů všech dob

Lleyton Hewitt

Lleyton Hewitt

Jako každý jiný sport, i tenis zaznamenal svůj spravedlivý podíl na hráčích, kteří nechali své emoce ovládnout na hřišti i mimo něj. Tento sport není jen o fyzické námaze, ale také o duševní námaze. Protože zápasy nemají časový limit a hráči nemají přístup k trenérovi, mohlo by to pro ně být únavné.

nerozhodný výsledek v tenise

Došlo k mnoha incidentům, kdy hráč ztratil nervy a dělal věci v plné záři veřejnosti a médií, ale později litoval. Mezi tyto naštvané okamžiky patří házení raketou, směrování hněvu na soupeře nebo na sebe, rozhodčí a čáry.

O některých hráčích je známo, že jsou naštvaní, zatímco u jiných se jen málokdy ztratí nervy na hřišti. Horko okamžiku je to, co pohání tyto rozzlobené okamžiky.

Opakování těchto naštvaných okamžiků na hřišti i mimo něj udělalo hráčům pověst nejhněvanějších tenistů všech dob.

nadal thiem hlava na hlavě

#5 Lleyton HewittAustralan Lleyton Hewitt jednou dostal pokutu 1000 USD za nesportovní chování během tenisového turnaje ve Wimbledonu. Zápas byl náročný na 5 setů proti nizozemskému hráči Robinu Hasseovi. Během této hry předseda rozhodčí Fergus Murphy označil několik chyb nohou, což Hewitta rozhněvalo.

Když Hewitt nakonec vyhrál zápas, měl na hřišti své rozzlobené chvíle, když rozbil raketu o zem a dokonce poklepal míč směrem k čárovému rozhodčímu. Sedmadvacetiletý muž si nyní zapamatuje tento incident, který se stal během Wimbledonu 2002.

Na pozápasové tiskové konferenci, když byl Hewitt dotázán na jeho záchvat hněvu, řekl, že je to oprávněné, a tvrdil, že jedna konkrétní osoba v průběhu hry odhalila všechny chyby nohou a že nikdo jiný. Ať tak či onak, Hewitt si pro sebe v kategorii rozzlobených hráčů vytvořil místo.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním 'The Game Plan' online a na Disney+. Hraje v něm bývalá hvězda WWE Dwayne Johnson a byl jedním z prvních filmů, ve kterých se objevil po své wrestlingové kariéře.

Jak vyrovnat kulečníkový stůl. Kulečníkový stůl musí být v rovině, aby se koule rovnoměrně valily po plsti. Nerovnoměrný kulečníkový stůl zabrání přesnosti střel hráčů a umožní koulům, aby se odkutálely na jednu stranu nebo oblast stolu. S několika ...

Vždy zábavné „Legendy zítřka“ se v neděli vrací na 6. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online bez kabelu.

Jak naplánovat rodinné setkání. I když je snadné zůstat v kontaktu s rodinnými příslušníky prostřednictvím sociálních médií, nic nemůže nahradit osobní setkání s příbuznými. Shledání rodiny je skvělý způsob, jak se spojit, přemýšlet a vytvářet nové vzpomínky. Začít...

Mouchy mohou být otravná malá stvoření, bzučící kolem, přistávající na jídle a obecně nepříjemná. Nebo mohou být pro někoho tématem zájmu a pro někoho dokonce jídlem. Ať už chytáte mouchy za potravou, nebo se jen chcete zbavit ...

Rafael Nadal se kvalifikoval do finále ATP 16krát za sebou, ale turnaj nikdy nevyhrál. Pohled na to, proč Nadalovo čekání na svou první trofej ke konci roku bude pravděpodobně pokračovat i po roce 2020.