Živý stream Giants vs Seahawks: Jak se dívat online

DK Metcalf Seahawks Offense

Getty Seahawks WR DK Metcalf nebyl s přestupkem spokojený.

Oživující se New York Giants míří v neděli do Seattlu, kde se utká s týmem Seahawks v zápase vedoucích divizí.

Hra začíná v 16:05. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Giants vs Seahawks online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně New Yorku, Seattlu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Giants vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

nejlepší způsob, jak ošetřit tenisový loket

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně New Yorku, Seattlu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Giants vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně New Yorku a Seattlu

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

tenisová raketa velikosti 27

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Giants vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně New Yorku. V Seattlu NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Giants vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

velikosti úchopů raketbalů

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Giants vs Seahawks naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Giants vs Seahawks naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Giants vs Seahawks

Obři se ocitli v lovu play-off díky třem po sobě jdoucím vítězstvím proti Washingtonu, Philadelphii a týmu Bengals bez Joe Burrow. Soutěž se v New Yorku stupňuje proti Seattlu, vůdcům NFC West, kteří vyhráli poslední dva.

Velkou otázkou pro Giants bude, jestli bude quarterback Daniel Jones připraven jít na zápas poté, co opustil zranění z minulého týdne. Veterán Colt McCoy by zvedl start, pokud Jones nemůže jet.

Jen tam musím jít a udělat maximum pro provedení her, kterým se říká, řekl McCoy. Myslím si, že rozhodně musíme pokračovat v provozování fotbalu. V posledních čtyřech nebo pěti týdnech se nám to daří. Zabezpečení míče pro nás bylo skvělé. Právě tyto dvě věci hned z pálky přicházejí na mysl. Udělám vše, co bude v mých silách, abych tam byl, abych to dokázal.

McCoyovo poslední vítězství na startu přišlo v roce 2014 s Washingtonem, ale má plnou podporu trenérského týmu Giants.

gumový průvodce na stolní tenis

Colt měl dobrý týden praxe, řekl hlavní trenér Joe Judge. Tvrdě pracuje. Colt má spoustu zkušeností. Skutečně mu nechybí. Dostane se tam, pro toho chlapa je to jako jízda na kole. Vejde tam a soutěží. Všechno je s Coltem velmi, velmi konkurenceschopné. Vejde tam, zvláště útok proti obraně, děláme to konkurenceschopnými. V týmu mu proudí hodně šťávy. Nebojí se to promíchat a trochu si s klukama popovídat. Je zábavné ho vidět operovat.

Zdá se, že se Seahawks po čtyřtýdenním rozpětí vrací zpět, když prohráli tři ze čtyř. Vedení yardů NFL vede DK Metcalf v minulém týdnu hru monster proti Eagles, při výhře 23-17 chytil 10 míčů na 177 yardů. Rohový obři James Bradberry bude mít tento týden za úkol zadržet pasažéry monster Seahawks.

Moje minulá historie, byl jsem v NFC South. Musel jsem se vypořádat se spoustou velkých fyzických přijímačů, které mohly běžet, řekl Bradberry novinářům. Řekl bych, že je podobný jejich dovednosti. Fyzický, 6-4, běží 4,3, může běžet. Je to rozhodně těžký zápas. V neděli je to pro nás určitě výzva.

Seattle je favoritem zápasu na 11 bodů. Celkem je stanoveno na 47 bodů.


Populární Problémy

Jak na longboard skateboard. Longboarding je sport podobný skateboardingu. Využívá delší prkno, větší kola a někdy i větší kamiony, aby umožnil longboardovému sportu rychlost, freeride, skluz a slalom. Longboarding je ...

Existuje mnoho kreativních a zábavných způsobů, jak přizpůsobit své oblečení tak, aby vypadalo jedinečně a představovalo váš vlastní osobní styl. Pokud vás zajímá, jak přidat do oděvního kousku trochu vkusu, můžete dělat věci jako ...

Váš průvodce sledováním filmu The Suite Life of Zack & Cody online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak prát polštář v pračce. Pokud váš polštář vypadá žlutě, vybledle nebo kulhá, je pravděpodobně čas jej hodit do pračky. Přečtěte si štítek péče o váš polštář, abyste zjistili, zda lze prát a jak horká je voda v ...

Jak zabalit kufr za třicet minut (dívky). Jste dívka a potřebujete/chcete si zabalit kufr za pouhých 30 minut? Tento článek obsahuje několik užitečných tipů a triků, jak na to. Vyberte si kufr. Ujistěte se, že není příliš těžký nebo ...