5 neuvěřitelně úspěšných tenistů, kteří jsou náhodou homosexuálové

Martina Navrátilová (L) a Billie Jean King

Martina Navrátilová (L) a Billie Jean King

V posledních letech si svět a mnoho uzavřených zemí stále více uvědomují práva LGBTQ a problémy, kterým komunita čelí.

Sportovní svět diskusi ignoroval a mnoho sportovců v nedávné minulosti se cítilo dostatečně pohodlně na to, aby vyšlo jako gay nebo lesba. Na rozdíl od několika jiných sportů, kde se homosexuálním sportovcům dostalo vážných reakcí a výhrůžek, byl tenis do značné míry otevřený a nehomofobní.

nejlepší tenisové boty na bolest dolní části zad

Tenis je bezpochyby jedním z nejvíce přátelských sportů na světě. Mnoho bývalých šampionů je otevřeně homosexuálů a mezi ty patří i ti největší.

Zde je seznam pěti homosexuálních tenistů, kteří dosáhli mnoha úspěchů:

cestování hvězd: akční Bronson a přátelé sledují starověké mimozemšťany

5. Casey Dellacqua

Casey Dellacqua

Casey Dellacqua

Australské eso Casey Dellacqua vyšlo jako lesba, když v roce 2013 odhalila, že měla dítě se svou dlouhodobou partnerkou Amandou Judd.

Judd je rodnou matkou jejich syna Blakea a Dellacqua zaznamenal, že Blake je její „kouzlo štěstí“.

V rozhovoru z roku 2013 po jeho narození Dellacqua řekla, že ‚žongluje jako pracující máma‘ a že jesle poskytnuté hráčům na grandslamech jsou velmi užitečné.

jak skórujete tenis

Specialista na čtyřhru, Dellacqua byl kdysi třetím hráčem čtyřhry na světě. V ženské čtyřhře se dostala do finále každého Grand Slamu a s Američanem Scottem Lipským získala v roce 2011 titul ve smíšené čtyřhře na French Open.

Populární Problémy

Jak odstranit desku. Výměna staré kuchyňské nebo koupelnové desky je snadný způsob, jak upgradovat pokoj. Na tuto práci si můžete najmout někoho, ale ve většině případů to není nutné. Místo toho snižte náklady na renovaci o ...

Světová jednička 14 Lucas Pouille se setkal s přísným odporem Jiřího Veselého, ale zvítězil, aby dosáhl na poslední osmičku v Budapešti.

Bývalý světový hráč číslo 1 Andy Murray se dnes po uzdravení z COVID-19 pravděpodobně vrátí k tréninku.

Pokud máte rozpočet, může vám ušetřit peníze, když si vlasy necháte ostříhat doma a ne do salonu. Se správnými nástroji a velkou trpělivostí byste si měli umět pořádně seknout. Tento článek obsahuje řadu metod ...

Zde je návod, jak streamovat „Chrisley ví nejlépe“ online bez kabelu. Sezóna 8 se vrací ve čtvrtek 9. července ve 21 hodin. ET/PT v USA.