5 tenisových stadionů pojmenovaných podle tenisových legend

Pat Rafter Arena, Brisbane

Pat Rafter Arena, Brisbane

Konečným úspěchem profesionálního tenisty je a vždy bude vítězství na Grand Slamech. Někteří dobří hráči vyhrají jeden nebo dva grandslamové tituly ve své kariéře, několik skvělých hráčů vyhraje 10 a více grandslamových akcí. Pocit zadostiučinění, který člověk získá ziskem grandslamového titulu, nelze popsat slovy.Roger Federer hovořil o tom, jak zvláštní to bylo, když získal svůj první grandslamový titul ve Wimbledonu v roce 2003. Pro Rogera zůstane první vždy mimořádně speciální, přestože k dnešnímu dni přidal dalších 19. Marion Bartoli, vítězka trofeje Wimbledonu jednotlivců za rok 2013, hovořila o tom, jak spí se svou replikou trofeje ve Wimbledonu, aby znovu prožila obrovskou radost a uspokojení, které svým vítězstvím získala.Jedna věc je vyhrát Grand Slamy a pamatovat si na slávu. Ale když pojmenujete stadion, vezmete to o něco výš. Vybraná skupina elitních jednotlivců, kteří mají stadiony pojmenovaná po nich, bude pamatována na věčnost, i když veřejnost nemusí nutně odkazovat na slávu, kterou přinesli během svých herních dnů.

Podíváme se na 5 nejlepších tenisových stadionů na světě, které jsou pojmenovány po velkých grandslamových šampionech:Soud č. 1 Suzanne Lenglen

Panoramatický výhled na Court Suzanne Lenglen

Panoramatický výhled na Court Suzanne LenglenCourt Suzanne Lenglen, postavený v roce 1994 a původně označovaný jako „soud A“, je sekundárním stadionem po aréně Phillipe Chatrier. Má kapacitu 10 068 diváků. Na tomto hřišti se rok co rok hraje mnoho klíčových zápasů French Open.

Stadion je pojmenován po velké francouzské tenistce 20. let 20. století - Suzanne Lenglen. Suzanne Lenglen byla první velkou ženskou tenisovou superstar. Suzanne Lenglen získala 6 wimbledonských titulů a 2 tituly French Open ve dvouhře i čtyřhře. Získala také 2 tituly French Open a 3 Wimbledonské smíšené čtyřhry. Kromě grandslamového úspěchu získal Lenglen na olympijských hrách v Antverpách 1920 zlato ve dvouhře i čtyřhře. Její rekordní výhra ve dvouhře 341–7 (97,99%) je vůbec nejlepší v profesionálním tenise - muži a ženy dohromady.Soudní dvůr má podzemní zavlažovací mechanismus, první svého druhu, který reguluje obsah vlhkosti na jeho povrchu. Pojmenována je cesta spojující hlavní soud (soud Philipe Chatrier) a vedlejší soud (soud Suzanne Lenglen) Alej Marcel Bernard na počest šampiona French Open z roku 1946.Populární Problémy

Nyjah Huston tituluje událost pánského street skateboardingu na olympijských hrách. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat celou soutěž online bez kabelu.

Daniil Medveděv vstoupil do třetího kola Wimbledonu s velitelskou výhrou 6: 4, 6: 1 a 6: 2 nad zázračným teenagerem Carlosem Alcarazem.

Lindsey Vonnová je velkou fanynkou Rogera Federera a nedávno prohlásila, že je důvodem, proč sleduje tenis. Vonn také vyjádřil naději, že Federer se vrátí na kurt brzy poté, co byl téměř rok mimo hru.

Federerův forhend nebo Nadal? Bekhend Djokoviče nebo Wawrinky? Pohled na to, kteří hráči současné generace mají nejlepší střely.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat hry Dolphins online bez kabelu v roce 2019.