5 věcí, které byste měli vědět o koncoročních mistrovstvích WTA

  1. Martina Navrátilová to rozbila

    SINGAPUR - 1. LISTOPADU: Martina Navratilova (R) pózuje s Martinou Hingisovou (L) ze Švýcarska a Sania Mirza (C) z Indie, když zvedly Martina Navratilova Doubles Trophy poté, co porazily Carlu Suarez Navarro a Garbine Muguruza ze Španělska během BNP Paribas Finále WTA v Singapore Sports Hub 1. listopadu 2015 v Singapuru. (Foto Julian Finney/Getty Images)

    Martina Navrátilová a šampiónka ve čtyřhře 2015 Martina Hingisová a Sania Mirzaová

    raketa na stolní tenis

    Nejúspěšnější hráčkou koncoročního mistrovství WTA není nikdo jiný než legendární Martina Navrátilová. Pokud zisk 18 grandslamových titulů ve dvouhře, 31 grandslamových titulů ve čtyřhře a 10 grandslamových titulů ve smíšené čtyřhře nestačil, Navrátilová získala 8 mistrovských titulů na konci roku, většinou od kteréhokoli hráče. Je také držitelkou rekordu v maximálním počtu finále na konci roku se 14 finále, což je dvojnásobek počtu finále dosažených Serenou Williamsovou.Na druhou stranu letos budeme mít tři debutanty, protože Cibulkova, Keys a Kuznetsova se poprvé představí v Singapuru.Populární Problémy

Činky jsou skvělý způsob, jak posílit a zpevnit záda. Můžete pracovat se zády se dvěma činkami samostatně nebo začlenit lavičku, aby byla vaše rutina všestrannější. Začněte s lehčími činkami, než přejdete k těžším. Být...

Jak zacházet se zlomeninou stresu nohy. Stresová zlomenina je malá prasklina v kosti způsobená opakující se silou nebo napětím. Často jsou důsledkem nadměrného používání kosti. Stresové zlomeniny mohou způsobit značné nepohodlí, zejména v oblastech ...Jak umýt kolenní ortézu. Nošení kolenní ortézy vám pomůže zvládnout bolest a vyhnout se opětovnému zranění, ale může se rychle znečistit. Špinavá ortéza se může stát živnou půdou pro bakterie, takže si budete chtít umýt kolenní ortézu. Nejbezpečnější způsob ...V sobotu je na řadě národní mistrovství ve volejbale žen D1, protože Stanford bojuje o titul s Nebraskou. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Otrávená láska: Stacey Castor Story“ online, bez kabelu.Hledáte přímý přenos Lomachenko vs Crolla? Zde je návod, jak sledovat boj na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení.