5 věcí, které byste měli vědět o Frances Tiafoe

#4 Skromné ​​začátky

Tiafoeho otec, Constant a matka Alphina pracovali nepřetržitě, aby zajistili Frances a jeho dvojče FranklinTiafoeovi rodiče, oba přistěhovalci ze Sierry Leone, se setkali v Marylandu a později měli Tiafoe a jeho dvojče Franklina v Marylandu, kde rodina stále bydlí.

Otec Constant Tiafoe denně vydělával na mzdě v College Park, kde byl součástí posádky, která vybudovala Junior Tennis Center. Později by pokračoval být najat jako depozitář. Díky tomu se Tiafoe prosadil v žebříčku ITF, než se stal profesionálem.Jako dítě Tiafoe a jeho dvojče často spali na masážním stole v tenisovém centru, zatímco jejich otec pracoval na údržbě. Francis Tiafoe Sr, který se dříve jmenoval Constant Zubairu, pracoval ve dne na údržbě a v noci pečoval o antukové kurty, aby se uživil.

Dvojčata se s ním přestěhovala do malé místnosti ve středu, zatímco jejich matka pracovala celou noc jako zdravotní sestra. Přestože rodina neměla moc peněz nazbyt, Frances Tiafoe celý den pracovala na kurtech, aby se dostala na úroveň, na které je nyní, a s podporou se bude jen zlepšovat.

Populární Problémy

Roger Federer otevřeně hovořil o své manželce a důležitosti finálových zápasů, i když skončily zlomeným srdcem. Federer se domnívá, že je důležité pokračovat v soutěži na nejvyšší úrovni, než hrát každý turnaj o peníze.Nadace Rafaela Nadala rozdává příděly chudým dětem z indické čtvrti uprostřed krize COVID-19. Nadace v Anantapuru v průběhu let značně pracovala na rozvoji mládeže prostřednictvím vzdělávání a sportu.

Svítidlo: Sloane Stephens vs Sara Errani