Přímý přenos 76ers vs Thunder Scrimmage: Jak se dívat onlineGetty Joel Embiid a Ben Simmons z Philadelphie 76ers.

Ben Simmons a Philadelphia 76ers se setkají s Chrisem Paulem a Oklahoma City Thunder na přátelském zápase, protože oba týmy se připravují na restart sezóny NBA v Orlandu.

Rvačka začíná v poledne ET. Bude vysílán v NBA TV (na národní úrovni), NBC Sports Philadelphia (lokálně na trhu 76ers) a OKCThunder.com (lokálně na trhu Thunder).

drzý tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud nemáte kabel a možnost OKCThunder.com nefunguje (není jasné, zda bude fungovat pro diváky mimo trh), můžete také sledovat živý přenos scrimmage 76ers vs Thunder prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV .

Na vrcholu Hlavní 97kanálový balíček FuboTV , můžete zahrnout doplňkové balíčky, jako je Sports Plus nebo fubo Extra. Oba zahrnují NBA TV a oba mohou být zahrnuty do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos NBA TV vysílání rvačky 76ers vs Thunder na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.


76ers vs Thunder Scrimmage Preview

Philadelphia má velké naděje, protože sezóna NBA se v Orlandu restartuje a přátelské rvačky jsou znakem toho, že se věci konečně blíží. 76 let bylo 39-26 let, když byla sezóna pozastavena, a přesto mohl udělat velký skok v pořadí před play-off, v závislosti na tom, jak probíhá osm setí.

Velkým překvapením v první hře Sixers byla hra Bena Simmonse, který seřadil dvojici 3 ukazatelů při výhře Philadelphie 90: 83 nad Memphisem.

badminton se zdvojnásobí

Cítím se jako jeho duch, jeho myšlení, které sem sestupuje, ochotně hledá prostor a hledá trojky, to byl posun paradigmatu, řekl Brown prostřednictvím ESPN. To byla změna postoje; filozofické, interní rozhodnutí, které učinil, protože jsem právě viděl hráče, který je namyšlený a právě hraje, a když hra říká, že byste měli střílet, protože na vás nikdo není, dělá to a nemrkne a jeho spoluhráči milují stejně jako jeho hlavní trenér.

Došlo také k posunu v herním plánu pro Simmons, který v základní sestavě klouže od strážce bodu k moci vpřed. kam patří také Shake Milton, Josh Richardson, Tobias Harris a Joel Embiid. V první rvačce Sixers to fungovalo skvěle.

Jsem s tím spokojený, řekl Simmons. Dokážu hlídat 1-5, můžu hrát všude, ale chytám v těchto pozicích, miluji ta místa. Pracuji na těch místech a moje práce na nohou tam. Prostě musím dál pracovat a brát to, co nám bylo dáno.

Oklahoma City porazila Boston ve své první bublinové akci, Shai Gilgeous-Alexander a Steven Adams si připsali 17 bodů. Skutečným příběhem však byl návrat bývalého výběru všech obranných týmů Andreho Robersona na kurt. Po zranění kolena, které změnilo kariéru, byl odsunut na vedlejší kolej více než dva roky.

Bylo to hodně emocí - úzkostných, šťastných a přehnaně extatických, jen abych se vrátil tam v tom patře a slyšel, jak trenér volá mé jméno, řekl Roberson. V poločase, kdy jsem měl jít dovnitř, mi dal heads-up, takže jsem se připravil. Nervy právě začaly rachotit, nevím, jestli to dokážete říct, ale bylo skvělé být zpátky tam.

Zatímco na tribuně nebyli žádní fanoušci, Roberson sklidil bouřlivé ovace od svých spoluhráčů.

nejrychlejší způsob uzdravení tenisového lokte

Kluci už pro něj nemohli být víc nadšení. Řekl trenér hromu Billy Donovan. Zaměstnanci pro něj byli určitě velmi nadšení. Vím, že jsem byl, jen jsem viděl, čím si poslední dva roky prošel. A pak si myslím, že jste mohli vidět pohledy na to, co z něj udělalo tak skvělého defenzivního hráče, věci, které dělá a jak je chytrý, jeho schopnosti nohama, jeho délka. Vlastně hrál opravdu, opravdu dobře.


Populární Problémy

Pokud žijete v USA, zde je přehled o tom, jak sledovat Real Madrid vs Alaves a každý další zápas La Ligy v této sezóně.

Jak vypracovat deltoidy bez závaží. Deltoidní svaly jsou zaoblené svaly přes horní část a boky ramen. Jsou tři - vaše přední, zadní a mediální svaly. [V161690_b01]. 22. ledna 2021. Tento sval ...

Bývalý šampion French Open Adriano Panatta nedávno vytvořil lyriku o schopnosti útočníka Jannika Sinnera při míči a základní hře.

Jak přimět svého bratrance, aby vás měl rád. Vztah mezi bratranci může být velmi blízký a hluboký. Možná jste si byli velmi blízcí, ale rozdělili jste se kvůli fyzické vzdálenosti, nepochopení nebo dokonce problémům ve vaší rodině. Ne...

Jak houpat softbalovou pálkou. Abyste měli efektivní švih v softballu, musíte zapracovat na integraci všech součástí švihu. Musíte se ujistit, že máte dobrou přilnavost a postoj a že se houpačkou pohybujete hladce ....

Jak posílit ruce. Ruce používáte po celý den každý den, ale možná nebudete přemýšlet o tom, jak je cvičit, aby byly silnější. Jednoduchým cvičením rukou a zápěstí však můžete zlepšit svou flexibilitu a přilnavost, ...