Adelaide International 2021: Belinda Bencic vs Coco Gauff náhled, souboj a předpověď

Belinda Bencicová

Belinda Bencicová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Belinda Bencic vs (Q) Coco Gauff

Datum: 26. února 2021

Turnaj: WTA Adelaide International

Kolo: Semifinále

jak dát tenisové míčky na chodítko

Místo: Adelaide, Austrálie

Kategorie: WTA 500

Povrch: Venkovní Hardcourt

Odměna: 535 530 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 18.30 místního času, 13.30 IST

pokyny pro ortézu tenisového lokte

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

co je plátek v tenise

Náhled Belinda Bencic vs Coco Gauff

Druhá nasazená Belinda Bencic se zaměří na návrat do finále WTA poprvé za 16 měsíců, když se v pátek postaví na světovou jedničku 52 Coco Gauffové na Adelaide International.

Naposledy byla Bencic ve finále na Kremlin Cupu v říjnu 2019. Třiadvacetiletá vyhrála tento titul a pokračovala v podpoře několika solidními výkony ve svých následujících turnajích.

Po semifinálovém vystoupení na finále WTA v tomto roce a na začátku roku 2020 se třemi čtvrtfinále se Švýcarka vyšplhala na své nejlepší umístění v kariéře č. 4.

Bencic se však snažil najít svůj rytmus od obnovení turné po zablokování. Teprve letos na Australian Open se jí konečně podařilo vyhrát zápasy back-to-back, první takový případ od Qatar Open loni v únoru.

Zdá se však, že Bencic nyní dělá pokroky, protože se pohodlně dostala do semifinále Adelaide. Výhra 6-1, 6-3 nad Misaki Doi následovaná demolicí Storm Sanders 6-2, 6-4 svědčí o jejím opětovném vzkříšení.

Coco Gauff

Coco Gauff

tenisový loket nike

Coco Gauff již mezitím dala světu značný důkaz o svém talentu, přestože jí bylo pouhých 16 let. Američanka se po absolvování kvalifikačního slosování probojovala do poslední čtyřky v Adelaide a znovu tak posílila svoji mentalitu velkých her.

Těchto pět vítězství v tomto týdnu poskytlo Gauffovi poprvé v její rodné kariéře semifinálové umístění na WTA 500. Je zajímavé poznamenat, že čtyři z těchto zápasů byly na dálku, což podtrhlo obrovskou bojovnost a spolehlivé odhodlání teenagera.

Po vítězství ve dvou setech nad Francescou Jonesovou Gauff porazil Kaja Juvana, Jasmine Paolini, Petru Martic a Shelby Rogers ve třech setech. Vzhledem k tomu, že si Rogers užívá úspěšné australské léto, byla by poslední výhra obzvláště silným posilovačem sebevědomí.

Belinda Bencic vs. Coco Gauff hlava-nehlava

Belinda Bencic a Coco Gauff se nikdy předtím na turné nepotkali, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0-0.

kde mohu sledovat deník mizerného dítěte

Predikce Belinda Bencic vs Coco Gauff

Coco Gauff

Coco Gauff

Zatímco Belinda Bencic má solidní základní hru a je z těchto dvou hráček s vyšším hodnocením, tento týden nebyla příliš testována. Naproti tomu Coco Gauff se musela probojovat do semifinále.

Dlouhé zápasy nejenže prověřily fyzickou zdatnost Američanky, ale také ukázaly její výjimečnou duševní sílu.

Gauffovy schopnosti řešit problémy byly k vidění po celý tento týden. Ve druhém a třetím setu se propadla proti Shelby Rogersové ve formě, ale dokázala si drápnout cestu zpět.

Teenager provedl několik chytrých taktických změn, aby od Rogerse vyrval kontrolu nad zápasem. Gauffová se začala pohybovat mnohem více vpřed, výrazně zvýšila úroveň své agresivity, než vyhrála těsnou výhru.

Podání, údery a práce nohou 16leté ženy budou hrát velkou roli proti Bencicovi, který se stále nevrací ke svým nejlepším. Pokud Gauff necítí důsledky svých dlouhých zápasů, měla by být schopná Bencic v těsném souboji obejít.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Manchester United a Reading se setkají ve třetím kole sobotního FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Tenisová hvězda Vergeer na invalidním vozíku odchází do důchodu

Chole (také známý jako chana masala nebo chole masala) je severoindické jídlo na bázi cizrny. Je pikantní, bohatá a má slabou chuť citrusů. V Indii si jídlo často užívají s bhatoora, typem smaženého chleba. Najdete ho také v ...

Jak platit za rovnátka. Potřebujete, nebo vaše dítě, rovnátka? Rovnátka jsou drahá, takže by vás mohlo zajímat, jaké možnosti za ně musíte zaplatit. Ve skutečnosti existuje celá řada možností, od plánů bezúročných plateb po charitu ...

Jak otevřít nebo zavřít sponu s rybím háčkem. Spony na háčky lze snadno složit, pokud je neznáte. Běžně se nacházejí na perlových náhrdelnících. Skládají se z oválného prvku (dále jen „ryba“) a „háčku“, který je většinou ...

Nesouosost kyčle je vážný zdravotní problém, který může vést k mnoha bolestem a zraněním, jako jsou napnuté hamstringy, syndrom iliotibiálního pásma a syndrom čéšky a stehenní kosti. Https://uhs.princeton.edu/sites/uhs/files/documents/Pelvic -Stabiliza ...