Amanda Anisimova odhaluje vysokoškolské plány v nové aktualizaci Instagramu

Bývalý semifinalista Roland Garros by mohl říkat 'Go Sharks!' v ne tak vzdálené budoucnosti.FLASHBACK: Amanada Anisimová oznámila začátkem tohoto roku časově neomezenou pauzu od tenisu.

Bude spoluedit: Američanka Amanda Anisimová využívá svůj čas mimo tenis, aby se vrátila do školy.

Bývalá světová jednadvacítka zveřejnila tento týden na svém příběhu na Instagramu scény z Nova Southeastern University na Floridě, které podle všeho naznačovaly, že se do školy zapsala během své neomezené dovolené od profesionálního tenisu.Američan oznámil její úmysly odstoupit z turné na začátku tohoto roku s odkazem na syndrom vyhoření a obavy o její duševní zdraví. Ve čtvrtečních příbězích na Instagramu 21letý mladík odhalil novou kapitolu zveřejněním scén z kampusu NSU ve Fort Lauderdale; za prvé, jmenovka upozorňující na její přidělení do „skupiny 10“, prozrazující znamení, že navštěvuje školu zaměřenou na nového studenta který byl naplánován na 16. srpna , a další její stojící v kampusu se školní budovou viditelnou v pozadí.

'#firstdayvibes,' napsala, aby doprovázela toho druhého.

Amanda Anisimová v kampusu NSU.Ale akademici nejsou jediným zájmem, který Anisimová ve svém volnu zkoumá. Během měsíců od oznámení své pauzy pilovala svou uměleckou stránku a nedávno oznámila, že bude prodávat své originální obrazy ve prospěch charitativních organizací, včetně Feeding America, National Alliance on Mental Illness (NAMI) a Preventing Child Abuse America. .

'Rozhodl jsem se spustit tyto webové stránky věnované podpoře a ochraně duševního zdraví ve všech aspektech života,' napsala na webovou stránku, která spustila toto úsilí, nazvané „Art for Hope“.'Věřím, že každý si zaslouží přístup ke zdrojům a podpoře, bez ohledu na jeho původ nebo okolnosti. Duševní zdraví je zásadní složkou celkové pohody. Ovlivňuje to, jak se cítíme, myslíme, jednáme, a může mít hluboký dopad na naše vztahy, práci a každodenní život.Přesto je duševní zdraví často stigmatizováno nebo přehlíženo, což vede k nedostatečnému přístupu ke zdrojům.

'Narazil jsem na citát: 'Nemůžeme pomoci každému, ale každý může pomoci někomu', což je to, co mě konečně přimělo jednat v něčem, co jsem už nějakou dobu chtěl udělat!'

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Amanda Kay Victoria (@amandaanisimova)

Američanka byla naposledy na kurtu na turnaji Mutua Madrid Open, kde koncem dubna prohrála v prvním kole s Arantxou Rusovou a o týden později oznámila volno.

Populární Problémy

Strip kluby často pořádají amatérské večery, kam může přijít kdokoli a provést striptýzovou rutinu. Vítěz obvykle dostane finanční odměnu a během své rutiny může také dostat tipy od publika. Pokud chcete tančit ve striptýzovém klubu na amatérských ...

Péče o britskou krátkosrstou kočku není nepodobná péči o většinu ostatních koček. Zajistěte, aby vaše kočka pravidelně navštěvovala veterináře. Vyčistěte kočce zuby, vyměňte jí podestýlku a pravidelně ji čistěte. Udržujte svou kočku British Shorthair zdravou poskytnutím ...

Alec Baldwin Roast se vysílá dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování videa, během a po vysílání.

Objevte perfektní dárek pro osobu ve svém životě, která miluje tenis, s našimi praktickými, jedinečnými a přizpůsobenými nápady pro každou příležitost.

Chcete -li si narovnat záda, nastavte si v telefonu budíky tak, aby vám často připomínaly, abyste se vzpřímeně posadili, takže své návyky změníte rychleji. Pokud sedíte u stolu, znamená to, že byste měli mít chodidla na zemi, rovná záda a krk v neutrální poloze. V noci se také můžete pokusit spát na boku s pokrčenými boky asi o 30 °, koleny pokrčenými dolů a krkem dopředu. To pomůže prodloužit vaši páteř a zmírnit bolest.

Jak získat tónovaný zadek. Tónovaný nebo vytvarovaný zadek vám umožní vypadat a cítit se dobře. Chcete -li získat tónovaný zadek, budete muset současně budovat svaly při spalování tuků. Pracujte na budování nejen svalů na zadku, ale také svalů v ...