Florida vs Michigan Live Stream: Jak sledovat Peach Bowl 2018 bez kabelu

Živý stream Peach Bowl

Getty

Přišel první střet nejlepších 10 v sezóně, jako číslo 7 Michigan je nastaven tak, aby převzal č. 10 Florida v Chick-fil-A Peach Bowl 2018 v sobotu odpoledne.Začátek hry je naplánován na Poledne A a budou vysílány na národní úrovni ESPN . Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, herní konzoli, chytré televizi nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :hrát badminton

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled Florida vs Michigan

Je zřejmé, že Dan Mullen má Floridu v prvním roce ve funkci hlavního trenéra namířeno správným směrem. Převzal tým, který loni přešel na 4-7 a byl bez pořadí, který vstoupil do sezóny, a dovedl je k rekordu 9-3 a místu v první školní misce New Year’s Six od roku 2012.

V sobotu má Mullen příležitost udělat něco jiného, ​​co Jim McElwain během svého angažovaného působení v Gainesville nikdy nedokázal: Beat Michigan.

kde si mohu koupit tenisovou sukni?

Není to tak, že by McElwain neměl šance. Ve svých dvou a půl sezónách hlavního trenéra hráli jeho Gators dvakrát Michigan a oba zápasy prohráli o 50 bodů-41-7 v Citrus Bowl na Nový rok 2016 a 33-17 k otevření 2017 sezóna.

Vítězná sobota by nejen zajistila první umístění Gators v Top 10 od roku 2012, ale porážka Michiganu by dále utlumila představu, že se ve skutečnosti jedná o novou, lepší éru floridského fotbalu.

Chceme soutěžit o mistrovství, Řekl Mullen . Když se dostanete do zápasu v misce se dvěma nejlepšími 10 týmy, nevím, jestli to hodně určuje příští sezónu, ale když se na nás díváte jako na program jako celek, chceme být týmem to je neustále v top 10. Protože pokud ano, jste v pozici, kdy můžete pravidelně soutěžit o mistrovství. Myslím, že určitě to bude výzva a zkouška, abychom zjistili, kde jsme.

jak sledovat napájení na ps4

Pokud jde o Wolverines, tato hra nabízí šanci uvolnit určitou frustraci.

Série 10 výher po vítězné sérii sezóny na Notre Dame vedla Michigan k postupu do play-off, ale to rychle zmizelo se ztrátou kouře 62-39 v rukou hořkých soupeřů z Ohio State. Peach Bowl může pro někoho vypadat jako zklamání, ale stále je to zápas proti týmu Top 10 a příležitost dokázat, že jsou jedním z nejlepších týmů v zemi.

Máme hlad po dalším vítězství, řekl hlavní trenér Jim Harbaugh . To je naše myšlení. Jsme také nadšeni.

Pokud má Michigan získat toto vítězství, bude to muset udělat bez čtyř klíčových předkrmů. Defenzivní pochůzkář Rashan Gary, linebacker Devin Bush, běh zpět Karan Higdon a ofenzivní řešení Juwann Bushell-Beatty všichni budou sedět z různých důvodů souvisejících se zraněním nebo průvanem.

Přesto jsou Wolverines stále šestibodovými favority, protože se snaží potenciálně zajistit první umístění školy v Top 5 od roku 1999.


Populární Problémy

Ve středu večer se konají All-Star Open a All-Star Race NASCAR 2020. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat závod online.

Zde je návod, jak sledovat Matt Mitrione vs Sergei Kharitonov a všechny zápasy Bellator 215 online zdarma.

Jak zabalit zápěstí. Vaše zápěstí je citlivé na podmínky, které způsobují bolest. Bolest zápěstí může pocházet ze zranění, jako je náhlá námaha nebo vyvrtnutí, ze zdravotního stavu, jako je artritida nebo syndrom karpálního tunelu, nebo z ...

Jak se připravit na horký den ve škole. Ať už jste student, který v horkém dni zamíří do školy, nebo učitel, který se snaží zchladit třídu, existuje mnoho způsobů, jak zahnat teplo. Pokud jste student, vezměte si s sebou vodu na ...

Pokles „Bouchardianů“. Názor na to, jak může najít cestu zpět na vrchol.