Andy Murray se rozhodl podstoupit operaci zad

8. října 2013Letošní wimbledonský šampion, šestadvacetiletý Andy Murray, má v pondělí 23. září 2013 podstoupit operaci zad.

V posledních několika letech Murray bojoval s tím, co se zdálo, že má různé stupně bolesti zad. Začátkem letošního května ho jeho problémy s bolestí zad donutily vystoupit z French Open. To mu však nakonec umožnilo odpočinout si a připravit se na Wimbledon, kde by porazil Novaka Djokoviče na svůj druhý grandslamový titul.Podle ESPN.co.uk „problém postihuje nerv v Murrayově dolní části zad, který mu šíří střelnou bolest do boku a horní části nohy, a ovlivňuje jej více na antuce a tvrdém povrchu než na travnatých kurtech“.

Poté, co se novinky objevily, fanoušci tweetovali zprávy o podpoře. Murray reagoval následujícím o jeho blížící se operaci zad:

Díky moc za všechny dnešní pěkné zprávy ... Po operaci v pondělí .. Dám všem vědět, jak to jde .. Budu „zpět“ silnější- Andy Murray (@andy_murray) 19. září 2013

jaký je termín používaný k označení skóre nula v tenisovém zápase

Po operaci Murray pravděpodobně vynechá zbývající část sezóny, včetně finále ATP World Tour Finals v Londýně letos v listopadu. Doufejme, že mu volno poskytne dostatek času na odpočinek, silnější návrat a nakonec soutěž v prvním slam 2014 na Australian Open, který začíná 13. ledna.

Zde je video s Andy Murrayem, který hovoří o bolestech zad na začátku tohoto roku v červnu, těsně po vynechání French Open. Od nás všech v TennisCompanion přejeme Andymu brzké uzdravení.Populární Problémy

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

První iterace XFL je zkoumána ve filmu 30 za 30 „This was the XFL“. Zde je návod, jak sledovat dokument online.

Jak nosit flitrové kalhoty. Flitr je jednou z tkanin, které poutají pozornost a které lidé nemohou milovat. Při pečlivém výběru pro určitá nastavení a spárování s doplňujícími položkami z vašeho šatníku můžete vytvořit pár flitrů ...