Jak se dotknout dívky

Jak prolomíte dotykovou bariéru s dívkou, která se vám líbí? Je těžké vědět, kdy sáhnout a kdy jdete příliš daleko. Pokud jste našli dívku, která se vám líbí, a přitažlivost je oboustranná, musíte začít prolomením dotykové bariéry a poté můžete najít záludné způsoby, jak častěji navazovat fyzický kontakt. Jak se tedy dotknete dívky, aniž byste poslali špatnou zprávu? Čtěte dále a dozvíte se to.kde se mohu podívat na deník slabého dítěte

Část 1 z 5: Prolomení dotykové bariéry

 1. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 1

  1 Ujistěte se, že dívka vítá vaše doteky. Než začnete plánovat způsob, jak se dívky dotknout, musíte se ujistit, že vaše zálohy jsou vítány. Pokud se vám dívka líbí, bude se k vám přibližovat a obecně ukáže, že ji vaše společnost baví. Navazuje oční kontakt? Usmívá se, směje se a dobře se baví? Pokud ano, jste na správné cestě. Zde je několik dalších způsobů, jak zjistit, zda chce, abyste se jí dotkli:
  • Pokud vás má rád, buď váš pohled dlouho udrží, nebo se okamžitě odtáhne. Kterékoli z těchto znamení může znamenat, že vás má ráda, ale někdy se můžete mýlit. Takže než uděláte spontánní rozhodnutí, ujistěte se, že je jasné, že ten pocit je vzájemný. Pokud se na dívku náhodou podíváte a vidíte ji, jak na vás zírá, znamená to, že vás má ráda, i když může rychle vrhnout hlavu jiným směrem. Pokud se rychle odtáhne, může to znamenat, že je nervózní, ale přesto vás má ráda.

  Spropitné: Posuďte její osobnost. Pokud je odchozí a přátelská, je menší šance, že bude rozrušená nebo zaskočená, když se jí pokusíte dotknout. Pokud je plachá nebo zdrženlivější, možná si budete chtít být jistější, že do vás má, než se jí dotknete. 2. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 2

  2 Věnujte jí lehký a ležérní dotek. Opřete se paží o její, položte jí ruku na záda nebo jí prostě předejte pero nebo notebook a ruce nechte ležet blízko sebe. Skočí zpět, jako by právě položila ruku na horký hořák, nebo nechala vaše těla na vteřinu setrvat a usmát se? Pokud vám vrátí vaši náklonnost, pak vítá váš plán na prolomení dotykové bariéry.
  • Udržujte první dotek ležérní a přátelský, abyste viděli, jak reaguje. Romantické gesto zatím není potřeba.
 3. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 3

  3 Zdržte se trochu déle. Pokud neformální přístup fungoval, zkuste se jí příště dotknout o něco déle. Položte ruku na několik vteřin na její záda, nejen abyste ji provedli dveřmi. Když jí podáte hůl žvýkačky, držte nad ní ruku ještě jednu nebo dvě sekundy. Pokud se vám kolena nebo nohy kartáčují pod stůl, nechte je tam ještě chvíli odpočívat, než se odstěhujete.
  • To dívku zahřeje na intimnější a déle trvající doteky a dá vám to lepší pocit, jak moc se jí ten kontakt líbí.

Část 2 z 5: Být gentlemanem

 1. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 4

  1 Když jste spolu, hledejte příležitosti k prolomení dotykové bariéry rytířským způsobem. To vám poskytne záminku, abyste se jí dotkli pod rouškou, že jste jen gentleman a dáváte na ni pozor. Ujistěte se, že je to typ dívky, která je v pořádku se všemi těmito gentlemanskými věcmi a nepřipadá vám příliš staromódní. Staňte se jejím rytířem v lesklé zbroji. Jakmile jste na rande nebo se scházíte na rande, kde jste sami a máte se rádi, měli byste hledat šance, že budete skutečným gentlemanem, abyste se jí mohli dotknout.
 2. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 5

  2 Podržte jí bundu. Pokud se oba chystáte odejít a ona si potřebuje obléknout bundu nebo kabát, podepřete jí to jako gentleman, aby mohla vklouznout rukama do rukávů. Klouby prstů pravděpodobně budou jemně opráš se o ni, když to děláš. Pokud reaguje kladně a všimnete si, že má vlasy mezi bundou a zády, opatrně jí je vytáhněte.
  • Můžete jí také pomoci sundat si bundu na začátku noci, ať už jste ji pozvali na místo nebo jste vyšli do restaurace.
 3. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 6

  3 Nabídněte svou ruku. To je obzvláště užitečné, když může potřebovat udržet rovnováhu, například když nastupuje nebo vystupuje z auta nebo když překračuje louže nebo jiný nerovný povrch. Dívky to milují, protože to ukazuje, že myslíte na ni a nejen na sebe. To je pravděpodobnější, pokud je hezky oblečená nebo na podpatcích.
  • Znovu se ujistěte, že není typem dívky, která si myslí, že to od vás ponižuje, když naznačuje, že vás potřebuje držet za ruku, aby mohla něco udělat.
 4. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 7

  4 Spojovací ramena. To jí poslouží jako pozvánka, aby se kolem vás chytila ​​za paži, zvláště pokud se chystáte chodit společně. Jedná se o klasicky romantický způsob, jak chodit ve dvojici, aniž byste byli příliš citliví. Měli byste to udělat po už jste měli hezké rande a měli jste se spolu hezky. Po večeři nebo filmu nebo čemkoli, co jste na rande udělali, je procházka skvělým způsobem, jak si navzájem projevit svou náklonnost.
  • Pokud tento manévr zkoušíte poprvé nebo provádíte tento druh fyzického kontaktu, pak nevycházejte do přeplněné ulice, kde oba pravděpodobně narazíte na lidi, které znáte. Najděte si intimnější prostředí.
 5. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 8

  5 Udělejte trik „dámy na prvním místě“. Otevřete jí dveře a nechte ji projít nejprve dveřmi, chodbami nebo malými davy. Pěkným a pevným gestem by bylo stisknout ruku těsně nad její pas (ruku si můžete nastavit kdekoli na zádech, aby ji provedla dveřmi, pokud jste vy dva kolem sebe opravdu pohodlní, možná byste to mohli umístit nižší než kyčle). Jděte ke dveřím (nebo chodbě) a řekněte „po vás“. Dalšími místy k přitisknutí by byla zadní část paže, těsně nad loktem (zvláště doporučeno, pokud má krátké rukávy) nebo velmi jemně a opatrně na rameni.
  • Ačkoli je hezké nechat dívku jít jako první, nedělejte velkou produkci dotyku pokaždé, když to uděláte, nebo si začne myslet, že jste jen gentleman, abyste se jí mohli dotknout, což by nemělo být případ.
 6. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 9

  6 Razí cestu. Pokud se chystáte projít velkým davem, podejte ruku, abyste mohli projít davem, aniž byste jeden druhého ztratili. To nejen ukazuje, že vám na ní záleží, ale také ukazuje, že se můžete ujít vedení. Jakmile vyjdete z davu, můžete ji i nadále držet za ruku, pokud se zdá, že ji to zajímá.
  • Držení rukou je pro mnoho dívek velkým krokem. Pokud jí to hned nejde, nenechte se příliš odradit. Možná bude čekat, až bude vaší přítelkyní, než se budete opravdu držet za ruce, zvláště na veřejnosti.

Část 3 z 5: Hledání výmluv, jak se jí dotknout

 1. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 10

  1 Něco jí setřete z obličeje nebo vlasů. Není neobvyklé vidět někomu na tváři uvolněnou řasu. Pokud nějakou uvidíte, řekněte jí: „Vydrž. Na tváři máš řasu. Nech mě to sundat. ' Velmi jemně ji stáhněte z tváře. Netlačte příliš, zvláště pokud je nalíčená. Udělejte to samé, pokud uvidíte v jejích vlasech něco jako kus vlákna nebo kouli prachu.
  • Očividně se nedívej na její tvář celou noc, dokud tam konečně neuvidíš řasu. Ale pokud nějakou uvidíte, skvělé.
  • Můžete také lhát. Řekněte, že má něco ve vlasech, i když tam vlastně nic nemá, a prolomte tím dotykovou bariéru.
  • Neodstraňujte jí z tváře žádné jídlo. Říct: „Počkejte, na bradě máte kousek slaniny“ prostě není horké.
 2. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 11

  2 Pochvalte jí šperky nebo lak na nehty. Má jiný prsten, nový účes nebo jinou barvu nehtů? Uznejte to slovně („To je hezký prsten“ nebo „Získali jste novou barvu nehtů?“). Natáhněte ruku, dlaň vzhůru a zeptejte se, jestli se můžete podívat blíže. Zkontrolujte, co je jiné, a položte otázku nebo udělejte kladný komentář. Pokud má pěknou náušnici, drž ji v ruce a řekni, jak je krásná. Ale tento pohyb byste měli vyzkoušet jen tehdy, když jste se jí už dotkli - dosáhnout na obličej je docela intimní.
  • Zatímco to všechno děláte, uvědomte si, jak reaguje na to, že má ruku ve vaší. Poté, co odpoví na váš komentář nebo otázku, krátce ji jemně promněte palcem a pusťte. Usmívejte se a rychle pokračujte, ale dávejte pozor, abyste nepůsobili strašidelně.
 3. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 12

  3 Udržujte ji v teple. Pokud je venku chladno a vy si všimnete, že je jí zima nebo se třese, nabídněte jí svůj kabát. Dej to kolem ní. V závislosti na tom, jak pohodlně se kolem vás cítí, můžete vzít ruce a rychle je přejet po pažích, abyste vytvořili trochu tepla. Pokud si všimnete, že má studené ruce, řekněte jí, aby vám dala ruce a dala je dohromady (dlaň na dlaň). Položte ruce kolem jejích a jemně je promněte, ale rychle ji zahřejte.
  • Pokud se cítíte odvážní, zvedněte jí ruce k ústům a vháníte do nich trochu teplého vzduchu. Dbejte však na to, aby váš dech nezapáchal.
 4. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 13

  4 Buďte hraví. Pokud se navzájem škádlíte, je v pořádku si navzájem dávat jemné píchání, poplácání po paži nebo hravé doteky na rameno. Pokud spolu flirtujete, pak je přirozené, že se navzájem dotýkáte, pokud se dotýkáte oba. Může se dokonce stát, že se vás dotkne víc, než vy. Pokud máte oba zábavu milující a koketní náladu, pak je v pořádku se jí takto dotknout.
  • Být hravý je perfektní, pokud to děláte oba. Pokud si ale všimnete, že jste to vy, kdo se jí dotýká, a ona to neopětuje, ustupte.
 5. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 14

  5 Proveďte odvážnější pohyb. Pokud na vše výše uvedené odpověděla kladně, udělejte další krok (nebo riskujte, že budete navždy uvězněni v zóně přátel. Au.). Může to být tím, že jí položíte paži kolem ramene nebo pasu, nebo ji budete držet za ruku. Zadní část krku a malá část zad jsou také dvě citlivé oblasti.
 6. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 15

  6 Všimněte si, když nemá zájem. Pokud na tyto akce nereaguje pozitivně, jednoduše ustupte. Neznamená to nutně, že nemá zájem. Mohla mít jen špatnou náladu nebo se cítila unavená. Pokud jste to však zkusili vícekrát a dostanete stejnou odpověď, pravděpodobně nemá zájem, aby se vás někdo dotýkal.

Část 4 z 5: Dotýkat se jí během fyzické aktivity

 1. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 16

  1 Tanec. Jakýkoli druh partnerského tance, jako je omáčka , tango nebo houpačka může být dobrým způsobem, jak prolomit dotykovou bariéru. Mějte však na paměti, že jen proto, že se zdá, že se s vámi dobře baví, nemusí nutně znamenat, že vás má ráda mimo taneční parket. Určitě je to ale začátek.
 2. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 172 Jít bruslit. Bruslení je skvělá aktivita pro příležitostný fyzický kontakt. Můžete ji držet za ruku, abyste jí zabránili spadnout, pokud se jí to úplně nedaří, nebo si navzájem pomáhali bruslit dozadu. V chladném prostředí můžete mít také příležitost pomoci jí udržet se v teple objetím nebo ji obepnout bundou.
 3. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 18

  3 Hrát tenis. Mějte ji jako svého partnera pro čtyřhru. Po dobré střele bude dost příležitostí k high-pětce a hravě se jí dotknout. Na konci se můžete také dotknout jejích zad nebo ramen a říct, že to byla skvělá hra. Jen si pamatujte, že si bude uvědomovat, že se trochu potí, a možná se jí nebude chtít tolik dotýkat během hry nebo po ní.
 4. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 194 Vyzkoušejte jakoukoli aktivitu, kde zařízení vyžaduje, abyste ji drželi zezadu. Například jízda v tandemu na motocyklu, sezení na duše nebo sáňkování při sjíždění sněhu, seskoky padákem v tandemu atd. Vydejte se společně na minigolf, pokud víte, jak držet golfovou hůl. Existuje spousta sportovních příležitostí, aby byla tato blízkost uvalena na vás oba!

Část 5 z 5: Vědět, co nedělat

 1. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 20

  1 Nedělejte nechtěnou masáž. Nepřistupujte k dívce a nedávejte jí masáž ramene bez důvodu. Pokud vám řekne, že je bolavá, tře si ramena nebo dokonce požádá o masáž, pak je to jedna věc. Pokud k ní ale přijdete uprostřed dne nebo se jí pokusíte udělat masáž ve chvíli, kdy jste spolu sami, rychle to pošle špatnou zprávu.
  • Pokud se napíná místo relaxace, jakmile jí uděláte masáž, pak jste už zašli příliš daleko.
 2. Obrázek s názvem Dotkni se dívky Krok 212 Nechytit ji. Vyhněte se tomu, abyste ji chytili za jakoukoli část paže a táhli ji, aby s vámi někam přišla. V nejlepším případě to lze interpretovat jako nepříjemné. V nejhorším případě to může vypadat jako agresivní pokus ji strhnout. Obecně lze jakýkoli druh tahání nebo tahání interpretovat jako nezralý nebo dotěrný.
  • Je rozdíl mezi tím, jak se hravě táhnete navzájem směrem, kterým chcete jít, a skutečně popadnete dívku způsobem, který působí násilně a nevhodně.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co bych neměl dělat, když se dotknu dívky? Laura Bilotta
  Seznamka Coach & Matchmaker Laura Bilotta je seznamovací trenérka, dohazovačka a zakladatelka Single in the City, její seznamovací a vztahová koučovací služba se sídlem v Torontu, Ontario, Kanada. S více než 18 lety zkušeností s koučováním se Laura specializuje na etiketu, vztahy a lidské chování. Je hostitelkou seznamovací rozhlasové talk show na AM640 a na Apple Podcasts. Je také autorkou knihy „Single in the City: From Hookups & Heartbreaks to Love & Lifemates, Tales & Tips to Attract Your Perfect Match“. Laura Bilotta Seznamka Trenér a dohazovač Expertní odpověď Vyhněte se tomu, abyste s ní byli drsní nebo se jí dotýkali, pokud se nezdá, že by ji to zajímalo, protože by jí to mohlo připadat nepříjemné.
 • Otázka Jak poznám, že dívka chce, abych se jí dotkl? Laura Bilotta
  Seznamka Coach & Matchmaker Laura Bilotta je seznamovací trenérka, dohazovačka a zakladatelka Single in the City, její seznamovací a vztahová koučovací služba se sídlem v Torontu, Ontario, Kanada. S více než 18 lety zkušeností s koučováním se Laura specializuje na etiketu, vztahy a lidské chování. Je hostitelkou seznamovací rozhlasové talk show na AM640 a na Apple Podcasts. Je také autorkou knihy „Single in the City: From Hookups & Heartbreaks to Love & Lifemates, Tales & Tips to Attract Your Perfect Match“. Laura Bilotta Seznamka Coach & Matchmaker Expert Odpověď Sledujte její řeč těla, abyste zjistili, zda o vás nemá zájem. Pokud sedí blízko vás, hledí vám do očí nebo se vás dokonce lehce dotýká, může chtít, abyste se jí dotkli.
 • Otázka Jaký je nejlepší způsob, jak se romanticky dotknout své přítelkyně? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď zaměstnanců wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci To hodně závisí na tom, co je vám oběma příjemné. Mohla by si užít jemných pohlazení na tváři a krku, nebo by se mohla líbit zády nebo mít ruce kolem pasu. Experimentujte s různými doteky a zeptejte se, co se jí líbí nebo nelíbí.
 • Otázka Jak poznáte, že se vám líbí? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpovědný štáb wikiHow Zaměstnanci Odpověď Pokud se vám dívka líbí, pravděpodobně se usměje a naváže oční kontakt, když se podíváte jejím způsobem. Mohla by hledat výmluvy, aby byla kolem vás a „omylem“ navázala fyzický kontakt. Je to také dobré znamení, pokud vás dobrosrdečně škádlí a hodně s vámi vtipkuje. Pokud si nejste jisti, co k vám cítí, zkuste se jí zeptat přímo nebo se zeptat jejích přátel.
 • Otázka Co to znamená, když vám dívka dovolí dotknout se její nohy? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpovědnost zaměstnanců redakce wikiHow Pokud se vám nestydí dotknout se její nohy nebo se zdá, že to vítá, je to pravděpodobně známka toho, že vás přitahuje (nebo se s vámi alespoň cítí dobře). Nenechávejte to však na hádání. Některé dívky se mohou stydět prosazovat své hranice, a tak se jí zeptejte, jestli je v pořádku, když se jí tam dotýkáte.
 • Otázka Dívka, která si myslím, že mě má už několik let ráda, si často najde výmluvy, aby se mě dotkla. Například jsem dostal oznámení a ona přistoupila, opřela se o mě s hlavou na mém rameni a pak se na to zeptala. Zní to, jako by tě měla ráda, pokud ji nevidíš, jak neustále dělá takovéto věci úplně s každým. Pokud ji máš rád, měl bys jí to říct. Pokud jste příliš stydliví nebo si stále nejste jisti, jak se cítí, začněte se jí dotýkat (s respektem) a sledujte, zda eskaluje flirtování. Udělejte něco malého, například když se s vámi dotknete její paže nebo ruky.
 • Otázka Co znamená popadnout ji kolem pasu? Záleží na člověku a situaci. Může to být jen hravý, přátelský dotek, nebo to může být něco intimnějšího.
 • Otázka Snažil jsem se ze všech sil, ale ona odmítla každý pokrok. Co když to prostě přinutím? Nedělej to. Pokud ji to nezajímá, pokračujte. Nedělejte žádné další pokroky. A v žádném případě to nevnucujte. V nejlepším případě věci znepříjemníte a v nejhorším by pro vás mohly být následky strašlivé.
 • Otázka Při společné chůzi často spojujeme ruce, co to znamená? Asi tě má ráda. Je to skvělý způsob, jak prolomit dotykovou bariéru. Pokud se chcete pokusit posunout to na další úroveň, zkuste ji držet za ruku a uvidíte, jak zareaguje.
 • Otázka Můj přítel se mnou velmi vychází. Opustil svou skupinu chlapců, aby byl se mnou a hodně mě objímal, ale nijak se nesnažil mě držet za ruku. Přál bych mu to. Co bych měl dělat? Gamegriffin503 Pokud je velmi prostý, můžete ho klidně požádat, aby vás držel za ruku. Pokud vás příležitostně objímá, dotyková bariéra již byla prolomena, takže by pro vás nemělo být těžké držet vás za ruku.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Vždy se snažte mít čisté a suché ruce. Jestli dostane šmrnc cibule, kterou jste krájeli před několika hodinami , to není dobré. Pokud máte tendenci mít vlhké ruce, noste v kapse suchý papírový ručník a použijte jej těsně předtím, než se jí dotknete. Vyvarujte se studených rukou, protože to ji vyděsí. Pokud k tomu došlo, řešte situaci vtipem, protože to může pomoci prolomit ledy.
 • Rozluštění vtipu, který je dost nevhodný na to, aby vás mohla plácnout po paži, ale dostatečně vhodné, aby ji zároveň rozesmálo, bude trik její do dotyku vy . Tyto druhy poznámek jsou však vysoce rizikové a mohou vás dostat do horké vody mezi citlivé lidi. Zkuste to na vlastní nebezpečí.
 • Podívejte se na řeč těla dívky. Hodně to o ní vypovídá. Když mluvíš, podívej se jí na nohy. Pokud na vás ukážou, minimálně ji ten rozhovor zajímá. Pokud si hraje s prsty nebo vlasy kolem vás, je nervózní. Někdy je nejlepší se dokonce zeptat její dobré kamarádky, jestli tě má nejdříve ráda. Obvykle dívka řekne svému BFF všechno o těchto věcech.
 • Ujistěte se, že chce, aby se jí někdo dotýkal. Nedotýkejte se jí, pokud máte pocit, že to nechce, nebo pokud výslovně říká, že ne.
 • Pokud umíte bruslit, přiveďte dívku na bruslení. Pokud neví, jak na to, řekněte „Naučím vás to tam“. Až ji to naučíte, jemně ji držte za ruce a ujistěte se, že máte oční kontakt.
 • Vždy si pamatujte, že pokud nemá zájem, aby se vás dotýkala, nemusí to nutně znamenat, že vás nemá ráda. Udělejte malý krok zpět a dávejte pozor, abyste neprováděli žádné velké pohyby, ale mějte své naděje.
 • Důležitý je také osobní prostor. Může jí být nepříjemné, že se jí dotýkáte jen proto, že si možná nejste blízcí, takže nikdy jen nechodte k neznámému člověku a neklepejte mu na záda, když jsou neformální.
 • Dokonce ani ty nejmilejší „dotykové pohyby“ nebudou fungovat, pokud se nudí nebo nemá zájem. Udržujte konverzaci živou a ujistěte se, že se oba bavíte.
 • Když poprvé potkáte dívku, zkuste jí podat ruku. To vás oba zvykne na vzájemný kontakt.
 • Ujistěte se, že to vypadá přirozeně. Nechoď nahoru, promluv s ní na pět sekund a pak se jí pokus dotknout. Ujistěte se, že to vypadá, že to má nějaký důvod, jinak to může být trapné nebo strašidelné.
 • Pokud si nejste jisti, že je připravena k dotyku, nebo si nejste jisti, co je připraveno, zkuste zjistit, jak se její ostatní přátelé chovají kolem ní a jak s nimi reaguje. Setkání s jejími přáteli (samozřejmě s ní) vám pomůže získat lepší představu o tom, jak by to mělo vypadat, když je „připravená“ a/nebo si na vás zvykne. Pokud začne jednat stejně jako se svými přáteli kolem vás, pak je to velký náznak toho, že je pravděpodobně připravena (nebo že jste byli zónami přátel). Udělejte to na vlastní nebezpečí.
 • Pokud nechodíte, můžete se jí dotknout paže nebo ruky, když řekne něco vtipného. Pokud reaguje dobře, možná se jí budete moci po chvíli dotknout na noze nebo ji případně držet za ruku.
 • Buďte jemní a ohleduplní, kdykoli se jí chcete dotknout. Nejjemnější věcí je požádat o objetí na rozloučenou nebo si přitáhnout ruku poblíž její. Pokud se jí to nelíbí, pravděpodobně to poznáte.
 • Předstírejte, že jí odstraňujete srst z dresu nebo vlasů.
 • Někteří lidé nemají rádi, když se jich někdo dotýká, zvláště když jste na prvním rande. Vezměte to pomalu, nebo váš vztah může skončit, než začne.
 • Pokud jsi její nejlepší kamarádka, podej jí ruku s jejími školními papíry, nebo ji odveď k její skříňce.
 • Vždy respektujte dívčí tělo. Ačkoli se vám to může zdát jako milé gesto, pokud se jí to nelíbí, měli byste to respektovat. Také to může vypadat trapně, ale zeptejte se jí!
 • Pokud s ní kamarádíte a vidíte ji v podpatcích, dejte jí svoji paži, o kterou se může opřít.

Varování

 • Nepřibližujte se nikam do jejích soukromých oblastí, protože to ji vyděsí.
 • Některým ženám je nepříjemné dotýkat se, dokud nevstoupíte do vztahu. Pokud máte vůbec zájem ji znovu vidět, v klidu si udělejte pomalý pohyb, jinak ji vyděsíte.
 • Nepřehánějte to! Některým dívkám přijde přehnané rytířství otravné a možná i hrubé!
 • Různé kultury mají různé stupně vnímavosti k fyzickému kontaktu. V Koreji je držení rukou a objímání obvykle pro lidi ve vztazích a líbání na veřejnosti pravděpodobně způsobí, že se dívka bude cítit nepříjemně, stejně jako ostatní. Dělat totéž v Latinské Americe je však samozřejmostí. V Bulharsku je obejmout dívku stejně normální jako potřást rukou na jiných místech. Znát kulturní kontext a podle toho reagovat.
 • Pokud „odhrne“ oblast, které jste se právě dotkli, může to být známkou toho, že si myslí, že jste špinaví nebo příliš drsní. Pokud se jí například hravě dotknete paže, pak hned poté poškrábá, otře nebo jinak „setře“ tuto oblast, pozor. Buď si myslí, že jste špinaví, nebo ji to nezajímá. Možná to zkuste znovu později, pokud si myslíte, že je to jen náhoda, ale pokud to tato dívka dělá opakovaně, na chvíli ustupte.
 • Všimněte si, že někteří lidé jsou ke svým přátelům velmi milí. Dívka může být o tom, jak se s vámi mazlit a myslet si, že je jen přátelská, zatímco vy máte pocit, že dostáváte smíšené signály.
 • I když si můžete myslet, že hrajete bezpečně a respektujete se tím, že se jí nedotknete, pokud se vás nedotkne jako první, můžete skončit v zóně přátel, které je těžké uniknout. Pro mnoho lidí je velký rozdíl mezi „přátelstvím“ a „vztahem“ způsob, jakým se navzájem dotýkají. Existuje více platonických způsobů, jak se někoho dotknout. Učit se číst řeč těla a pokud v jejím řeči těla nebo výrazu vidíte signál, který vám říká, abyste ustoupili, respektujte její hranice a její pocity tím, že se zdržíte dalšího kontaktu.
 • Pokud krátce po zahájení nějaké formy fyzického kontaktu řekne, že musí jít brzy nebo potřebuje použít toaletu, pak možná gesto neocenila nebo jí to přišlo nepohodlné. V některých případech může být po fyzickém kontaktu s vámi stydlivá, takže si před pokračováním intenzivnějšího fyzického kontaktu musíte být opravdu jistí.
 • Nedotýkejte se jí láskyplně, pokud jste v její zóně přátel. Například držet ji za ruku je v pořádku, zatímco dotek její tváře je intimnější a měla by být vyhrazena dívce, se kterou jste ve vztahu.
 • Pokud vydává odmítavé vibrace, snažte se nebýt příliš intenzivní nebo vytrvalí.

Populární Problémy

Mocnost FCS North Dakota State přebírá v sobotu Butlera na Target Field. Tady je, jak se na hru dívat.Jak léčit koleno běžce. Běžecké koleno je onemocnění, které je očividně nejčastější mezi běžci; může však postihnout i jedince, kteří nadměrně používají kolena na kole, skákají nebo dokonce chodí. Tento stav začíná bolestí ...

Mezcal je lihovina destilovaná z rostliny agáve, která se vyrábí hlavně v Oaxace. Je známá svou výraznou kouřovou chutí, která je odvozena během výrobního postupu použitého v procesu destilace. Obvykle se zaměňuje za tequilu, ale ...Jak žít ve svém autě. Život v autě není něco, co by mnoho lidí doporučovalo. Pokud však z okolností nebo z výběru nemáte domovskou nemovitost, může být bydlení v autě jedinou rozumnou volbou, zejména pokud ...Jak se vydat do Grand Canyonu. Grand Canyon je jedním z největších přírodních divů světa. Je také docela snadné se dostat! Rozhodněte se, kterou část kaňonu chcete navštívit, a rezervujte si let na letiště v nedalekém městě ...