Andy Murray trollí Donalda Trumpa na Twitteru

T

Trumpovi není kontroverze na Twitteru cizí

Jaký je příběh?

Dvojnásobný wimbledonský šampion Andy Murray se na Twitteru vysmíval 45. prezidentovi USA. Vůdce svobodného světa zveřejnil následující tweet zhruba hodinu před Murrayovou kousavou parodií.

Trump je známý svým twitterovým účtem a svými tweety, které neprošly žádným mediálním školením. Stěžoval si na to, že musel skočit přes obruče, aby získal ocenění od Time Magazine.

Srdcem věci

Skotská hvězda přirovnala Trumpovo potenciální ocenění „Muž roku“ k nadcházejícímu ocenění BBC Sports Osobnost roku. Cena je v daném roce udělena nejlepšímu sportovci ve Velké Británii.

Murray získal ocenění rekordně třikrát v letech 2013, 2015 a 2016. V roce 2012 také dosáhl na třetí místo za ostatními olympioniky Bradley Wigginsem a Jessicou Ennisovou.

prostě raketbal

V případě, že jste nevěděli ...

Rovněž je často obviňován z otupělosti, zejména na tiskových konferencích. Často však projevoval svůj suchý smysl pro humor a suchý vtip.

V roce 2006 poznamenal, že na mistrovství světa podpoří „kohokoli jiného než Anglii“. To bylo popsáno jako příklad jeho hrubosti a neschopnosti řídit média.

Navzdory tomu následovaly velké tituly a olympijská zlata, protože se stal stále populárnějším šampionem.

Třináctý den: Mistrovství - Wimbledon 2016

Murray vzhlíží k nebi

Dvojnásobná olympijská vítězka byla také velmi otevřená ohledně zastoupení žen ve sportu.

Dlouhodobě tvrdil, že ve svém sportu má stejnou mzdu. Ve Wimbledonu nyní ženy vydělávají stejné odměny jako muži v důsledku tlaku jako Andy Murray.

Ženská tenisová hvězda Serena Williamsová řekla v pořadu ESPN „Šest“: „Nemyslím si, že by existovala ženská hráčka, která by Andy Murraye úplně nepodporovala“. Amelie Mauresmo byl také najat Murray jako jeho trenér, což je krok neslýchaný v pánské hře.

V roce 2015 se zeptal, proč úspěch pětiboje Katariny Johnsonové-Thompsonové nebyl hlavním příběhem na webových stránkách BBC.

Co bude dál?

Prezident pravděpodobně vytvoří další tweety, ale v blízké budoucnosti je důležité být vděčný za to, že postavy, jako je Murray, ve sportu stále existují. Tenisová hvězda musí také pokračovat ve své upřímnosti, což ho jen přitáhne k širší veřejnosti.

Autorský záběr

Je vzrušující vidět slavné osobnosti, a konkrétně ty sportovní, vtipkovat o směšnosti současné americké vlády.

Kromě toho jsou otevřené postavy ve sportu umírajícím plemenem po rozsáhlých mediálních školeních a trestech za mluvení mimo pořadí.

Je také důležité, aby ti, kdo dávají platformu, mohli vést kampaň za své přesvědčení. Například Murrayovo prosazování ženského sportu může mít pouze pozitivní výsledek.

Populární Problémy

Donna Vekic narazí na Nicka Kyrgiose kvůli nechtěnému ozubu.

Pokud chcete jíst lahodný steak, ale nemáte k dispozici gril, žádné starosti! Steak můžete snadno uvařit na pánvi. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte steak o tloušťce nejméně 2,5 cm a zahřívejte jej 3–6 minut na obou ...

Jak vypracovat svaly hrudníku bez závaží. Své svaly na hrudi můžete zcela vypracovat doma bez jakýchkoli závaží, ať už je tělocvična zavřená nebo se nepokoušíte shodit peníze na novou sadu závaží. Existuje celá řada tělesné hmotnosti ...

Jak zabránit zamrznutí lahví králíka. Králíci milují chladné počasí. Potřebují však také neustálý přístup k vodě a může být obtížné udržet tekoucí vodu, jakmile teploty klesnou pod bod mrazu. Abyste měli králíka hydratovaného, ​​...

Někdy musíte zůstat vzhůru, abyste dokončili domácí úkoly, a někdy to chcete udělat jen pro zábavu. Ať tak či onak, vaši rodiče to pravděpodobně neschválí. Abyste zůstali tajně vzhůru, budete si muset udělat zásoby a dávat pozor, abyste ...

Indicko-americký mladík Sameer Kumar napsal dopis na poděkování svému idolu Rogeru Federerovi. Kumar si třikrát připomněl své zkušenosti s tréninkem s Rogerem Federerem.