Přímý přenos Apple Cup 2019: Jak sledovat online UW vs WSUGettyFotbalové týmy Washington Huskies budou v pátek hostit Washington State Cougars na Apple Cupu 2019.Začátek hry je naplánován na 16:00. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žijící na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos WSU vs UW na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují Fox (živě na vybraných trzích).Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete na svém počítači sledovat živý přenos WSU vs UW prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete na svém počítači sledovat živý přenos WSU vs UW prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na Apple Cup 2019

Cougars minulý týden obstáli v pravděpodobně nejnapínavější hře roku, když lemovali Oregon State Beavers 54-53 díky síle Max Borghiho touchdownu a zbývaly dvě sekundy.

Washington State vstoupil do čtvrté čtvrtiny s náskokem 35: 24, jen aby odevzdal 29 bodů v období, které se snížilo o 11 s časem 4:17.

kde si mohu zahrát raketbal v mém okolí

Rozehrávač Cougars Anthony Gordon poté zorganizoval sedmistupňovou, 75 yardovou touchdownovou jízdu. Následná dvoubodová konverze Washingtonu a onside kick každý selhal, ale jejich obrana držela Bobry k obratu při pádech, což nastavilo pohon, který by skončil Borghiho vítězným spěchem.

Byla to opravdu divoká hra. Byl jsem hrdý na to, že jsou naši kluci dost tvrdí na to, aby se tam udrželi, řekl hlavní trenér státu Washington Mike Leach Associated Press . Ve čtvrtém čtvrtletí jsme si vytvořili hromadu protivenství a poté jsme se z toho vyhrabali. Největší věcí v takovýchto hrách je mít odolnost proti nim bojovat. Nevíte, jak se to bude vyvíjet. Jediný způsob, jak budete mít šanci, je probojovat se a jste ochotni to udělat od začátku do konce.

Rozehrávač Cougars Anthony Gordon dokončil 50 ze 70 přihrávek na 606 yardů, 6 přistání a 3 zachycení. Jeho pátým touchdown passem byl jeho 44. ročník, čímž překonal rekord v sezóně Pac-12, který předtím drželi Jake Browning a Jared Goff.

Je to docela úžasné, řekl Gordon, podle Associated Press. Opravdu jsem neměl čas o tom přemýšlet. Jednotlivá ocenění pro mě však nejsou tak důležitá, abych byl upřímný. To jen ukazuje, jestli držíte hlavu sklopenou a tvrdě pracujete, všechno je možné. Jsem opravdu hrdý na způsob, jakým náš tým bojoval. Obrana odvedla neuvěřitelnou práci, když zastavila na čtvrtém místě a dala nám šanci.

Pumy se zlepšily na 6–5 v sezóně a 3–5 v konferenčním hraní. Jejich protivníci v pátek mají shodné známky.

V sobotu Huskies spadli na silnici Colorado Buffaloes 20-14. Pozemní hra byla rozdílem - Washington provedl 32krát na tolik yardů a vzdal 207 spěchajících yardů na 41 běhů.

Podle všeho byl tento poslední zápas extrémně zklamáním, řekl v pondělí hlavní trenér Huskies Chris Petersen 247Sporty . Děti byly zklamané. Všichni byli. Začíná to zepředu. Když tento tým nemůže spustit míč, budou to potíže.


Populární Problémy

Po vylosování poháru ATP Cup tábory různých zemí účastnících se této akce hovořily o svých šancích a neštěstí.

Zde je návod, jak sledovat 2. sérii, 6. epizodu Yellowstone online zdarma, i když nemáte kabel.

Legendární forhendový topspin Rafaela Nadala stojí na základě 3 odlišných vědeckých parametrů. Nadal ovládá svou rotaci jako zbraň a vděčí jí za veškerý úspěch v jílovém kurtu.

16. sezóna seriálu Ancient Aliens má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Dirigent je vůdce skupiny, sboru nebo orchestru a pomáhá udržet zpěváky nebo hudebníky v tempu. Abyste se stali dirigentem, musíte mít rytmus a existující porozumění hudbě. Poté se můžete naučit základní vodivé tvary a ...

Populární vysílání „Film Room“ je zpět na pondělní národní mistrovství mezi Alabamou a Ohio State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online.